Reklama

Vzrušení z vlastního syna

gin (Pá, 27. 3. 2015 - 13:03)

Tak to je dost smutný a...Jenže se o mne do 10 let nestarala matka, ale prababička. Ta mne rozmazlovala, po její náhlé smrti (nečekaná mozková mrtvice) jsem se stal z rozmazlovaného dítěte dítětem týraným. Ale to spíše zavinil nevlastní fotr, který v zápětí opanoval prostor. Jenže pamatuju, že když prababička ještě žila, tak tam matka přiběhla udělat pořádek, tak nás s bráchou seřezala s abychom nebyli rozmazlovaní, a pak zmizela. Proto závidím Jakubovi, který se tu zase po čtvrt roku ukázal, jeho mamku, jak jí nazývá.

!!! (Pá, 27. 3. 2015 - 12:03)

Znal jsem jednu mladou paní, ta už měla o dost staršího muže a on na ní kašlal, ta z nouze šukala i 15 letého syna! Za šukání nic nebrala ale byla to mistrová, všechna čest! Tu nebyl problém udělat i po telefonu!

Jana (Pá, 27. 3. 2015 - 09:03)

Tak tomuhle příspěvku moc...Simono já dost odbočím od téma ale u nás je gynekoložka u níž jsou prohlídky velmi podivné.

Simona (Pá, 27. 3. 2015 - 09:03)

To by ses divil, kolik...Tak tomuhle příspěvku moc nevěřim, docela bych chtěla vidět nějaký odkaz na diskuzi, kde si matky stěžují na nějakého takového pediatra. Nedovedu si představit, že by doktoři při takovémto zákroku mohli prožívat nějaké vzrušení. Jsou při tom přece přítomny i zdravotní sestry. Opravdu něvěřím, že se takoví lékaři u nás vyskytují. Vadí mi, když někdo dělá z pediatrů, kteří vykonávají svou práci, hromadně úchyly.

Jenda (Pá, 27. 3. 2015 - 09:03)

Tento příspěvek jsem...Tak to je dost smutný a nedovedu si představit, ani ve snu, že bych přestal s mamkou komunikovat, natož odešel. Mamka je pro mě vším, už proto, že táta nás opustil, když mi bylo 2.roky a tak se starala o mne sama s mojí ségrou. To by nemělo být...

Tak napiš román (Pá, 27. 3. 2015 - 08:03)

Tento příspěvek jsem...název už se sám nabízí - ..... 2

gin (Pá, 27. 3. 2015 - 08:03)

Snad se v našem případě o...Tento příspěvek jsem chtěl napsat už včera, jenže k tomu nedošlo.

Terezo, a není to tím, že jsi mu jako úplně malýmu klučíkovi na radu pomatenýho pediatra či pediatričky násilně stahovala kůžičku, což pro něho mohlo být velmi bolestivé. On si to třeba nepamatuje, jenže to může mít zaryté do podvědomí a proto může mít děsivý strach z toho, že se budeš jeho pindíka dotýkat. Úchylní doktoři řeší něco, co se má řešit až od 12 let a výše. V tomto má Jakub pravdu (znám jeho příspěvky z loňska), když matka v tom věku pochopí jeho problém, tak se tím vybuduje mezi ním a jeho matkou takový vztah, který mu závidím. Já totiž mám vztah se svou matkou totálně rozbitý, když jsem byl malej, tak na mě srala jak na placatej šutr a žila si svým životem a když jsem byl větší, tak do mého života vstoupil nevlastní fotr, kterej mě terorizoval, byl jsem samá modřina a podlitina a matka k tomu jen přihlížela. Teprve v 17 letech jsem se mu dokázal postavit a ubránit se. Když mě bylo 18 tak jsem odešel z domova a protloukal se všelijak sám, kolikrát jsem celý týden nežral nic jiného než hlávkové zelí, co zrovna v tu dobu na poli rosto, a to jsem ke všemu, bydle na půdě mezi harampádím, dělal průmyslovku. Pak se to poněkud vyřešilo, fotr pak posílal alimenty do mých rukou a ne matčiných a též rodinné přídavky šly ke mně a ne k ní. A mimoto, jsem sehnal podporu z Okresního národního výboru, takže jsem si mohl sehnat obstojnější bydlení a tu průmyslovku dostudovat. Matku jsem pět let neviděl a možná, že bych ji neviděl do dneška. Potkal jsem ji v okresním městě v jednom bufetu a řekla mi, ať se vrátím domů, že s tím chlapem už nežije a rozvádí se s ním. Matka se mi za vše omluvila, ale to můj vztah k ní nespravilo. Občas tam vykonám zdvořilostní návštěvu, ale stejně svou matku cítím jako cizí osobu. Možná, že proto tak bojuju za práva kluků a jejich sebeurčení. Matka mi totiž mnohokrát naznačila, že kdybych se narodil jako holka, že by se ke mně chovala úplně jinak.

gin (Pá, 27. 3. 2015 - 07:03)

Je mne jasne, ze se budes...To by ses divil, kolik úchylů je mezi dětskými lékaři a hlavně kolik cirkumfetišistů, kterým pak kvůli jejich úchylce padne kůžička malýho kluka za oběť. Byli i takoví, kteří se přiznali, že při tom, což je pouze čtvrthodinová operace, že když obřezávají nemluvně, bez anestezie, tak při tom mají velice silné vzrušení a nepopsatelný orgáč. Jó, kdybych byl takovej úchyl, tak se dám na dětskýho doktora. Mě je blivno, co se z příspěvků některej mamin dovídám, co někteří úchylní doktoři s pindíky jejich dětí dělají. Proto mě zaujal dnes snad už 18- ti letý Jakub určitou přirozeností a bezprostředností, která mě dost chybí. On to možná tak nevidí, ale asi měl štěstí, že jeho stará doktorka, jako u nás když jsem byl malej, též stará dětská Mudr Vorlová, jeho pindíka vůbec neviděla. Je pro mně hrůza, co se s příspěvků některejch mamin o chování některejch dětskejch doktorů dočítám. Pak není divu, že to má, jinak dost otrlá psychika neunese a musím to jít zachlastat.

gin (Pá, 27. 3. 2015 - 00:03)

Není, je soft skinback. ale nechci se bavit o někom, kdo se k tomu nevyjádří. Už jsem to dnes přehnal, buďto bude Jakub reflektovat nabídku starýho kokota nebo se na na to vysere, před rokem napsal překrásné příspěvky, čímž si mne Jakub berzkonkureně získal.

Jakub (Pá, 27. 3. 2015 - 00:03)

A co kdyz je Jakub obrezany?klídek, nejsem, přijď se kouknout.

Evropan (Čt, 26. 3. 2015 - 23:03)

Vidím, že tomu všichni...A co kdyz je Jakub obrezany?

gin (Čt, 26. 3. 2015 - 21:03)

Je mne jasne, ze se budes...Vidím, že tomu všichni rozumíte jak koza petrželi. Dnes se tu po vánocích znovu po dlouhé době ukázal Jakub,a já denodenně dychtím po tom, abych viděl jeho příspěvek, zase téměř čtvrt roku si dal pauzu, loni mne svými překrásnými příspěvky před rokem zaujal i když mně se nikdy jméno vůbec Jakub nelíbilo, kvůli tomu klukovi a jeho překrásným příspěvkům jménu Jakub přišel na chuť. Možná on representuje natvrdo nesplnitelné sny mojí matky. Proto je pro mě Jakub velmi důležitý a chci se s ním konkrétně osobně seznámit, i když jsem už starej kokot. Jakube prosím, víš kde mě najít. Někdy i starej kokot potřebuje, aby mu mladej kluk něco ozřejmil.

josef (Čt, 26. 3. 2015 - 21:03)

Máte šílený...poněkud přeháníte, jste mimo realitu.

Stáňa (Čt, 26. 3. 2015 - 20:03)

Tak fakt je, že asi přes...Máte šílený argumenty!Nejste normální!

Normalni (Čt, 26. 3. 2015 - 18:03)

S penisem si hrajou i ty...Je mne jasne, ze se budes snazit obhajit to co je jasne uchylne a ze me argumenty proto nemaji nadeji na uspech. Tyhle jsou tedy me posledni: Miminka nevi co delaji a uz vubec si nestimuluji penis za ucelem sexualniho ukajeni. Predkozka se ma kazdy den stahovat za ucelem myti zaludu, nikoliv zjistovani fimozy, tu kluk bud ma, nebo nema, to nepotrebuje zjistovat kazdy den. Od vysetreni, vcetne pohlavnich organu jsou lekari/lekarky a tak samozrejme neni uchylne kdyz provozuji svoji profesi o plni sve povinnosti.

Káča (Čt, 26. 3. 2015 - 18:03)

Rucni stimulace penisu je...to by musely být úchylné všechny matky, protože pediatři matky upozorňují, aby si toto u synů hlídaly, podobně jako u malých holčiček srůstání stydkých pysků.

Jindra (Čt, 26. 3. 2015 - 18:03)

Na syna nemá matka co sahat,a na dospívajícího už vůbec ne.Ještě jsem neslyšel že by otec kontroloval pohlaví své náctileté dcery,tak opačně je to přece úplně to samé,ne?At' se syn skontroluje sám a nebo to má udělat otec,ale matka nikdy.

Helena (Čt, 26. 3. 2015 - 18:03)

Tak fakt je, že asi přes...Máma klukovi sahat mezi nohy nemá !!!

josef (Čt, 26. 3. 2015 - 18:03)

Rucni stimulace penisu je...S penisem si hrajou i ty nejmenší miminka, žádný pohlavní akt to není. Ani když si kluci hrajou s pindíkama navzájem a nebo holčička chytá ve vaně bratra za pindíka.

Jinak matky by měl kontrolovat, že synovi jde dobře přetahovat předkožka a že to syn denně dělá. Stejně jako mají dohlížet, že si kluk čistí denně zuby. Na tom není nic úchylného, to by byly úchylné i dětské doktorky, když kluky vyšetřují.

Normalni (Čt, 26. 3. 2015 - 18:03)

Tak fakt je, že asi přes...Rucni stimulace penisu je pohlavni akt. Jestli matka stimuluje penis synovi, je to uchylne. A kdyz to nekdo dela nekomu nad kym ma autoritu, je to pohlavni zneuzivani.
Podle toho co tady ctu, prvni varovny signal ze je matka uchylna je kdyz chce syna "vysetrit" jestli nema fimozu.

Reklama

Přidat komentář