Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Matka (Po, 19. 3. 2018 - 16:03)

To je právě to... Nikdy...Ne.

Syn (Po, 19. 3. 2018 - 15:03)

Pokud už incest...To je právě to... Nikdy mezi námi k ničemu nedošlo. Nikdy jsem se k tomu neodhodlal. I když se mi nabízela. Tak ji chci říct že dnes
je situace jiná. Několik let mě chtěla fiknout a tet by nechtěla ? To mě přijde divný.
Podle mě se stydí. A navic je to jeji vina víc než moje. Tak by se k tomu měla postavit čelem.. Ne ?

Tony (Po, 19. 3. 2018 - 14:03)

Pokud už incest...Aho Luci,podle tvých příspěvků si myslím jako bys to chápala, tobě by se líbilo kdyby tvoje dcera sukala s tvým mužem? Vždyť to není normální. Ja když byl v pubertě tak bych z matkou nešel ani na nákup, natož si ji představit nahou. Fuj i teď mi naskakuje husí kůže. Ti co tu píšou ty bláboly fakt nejsou normální. Na světě je tolik nádherných sexy ženských, no opravdu tomu nerozumím.

luci (Po, 19. 3. 2018 - 09:03)

Vím že to asi není...Pokud už incest neprovozujete a ty žiješ s partnerkou,tak je to uzavřené a není o čem diskutovat.Zvláště když matka o diskuzi na toto téma nemá zájem.Minulost je minulost a není dobré ji oživovat.

Tony (Po, 19. 3. 2018 - 09:03)

Vím že to asi není...Ja se nestačím divit co je to tady za uchyly. Borec píše ze ma přítelkyni a přitom chce chrapat z matkou. Nejsi taky spoluobcan tmavší pleti? Tam to tak bývá, ze se sukají navzájem, hlavně aby potom mnel pro ne kdo krást.

Syn (Ne, 18. 3. 2018 - 22:03)

Rozhodně se nevracej k...Vím že to asi není nejlepší nápad. Co bylo bylo, ale pořád ani po letech to ze sebe nemůžu dostat. A tak jsem si o tom s ní chtěl promluvit. Když jsem o tom začal, vše mi zapřela... asi se za to tet stydí. Přitom vždy to bylo z její strany. Tet ji to chci nějak všechno říct a uzavřít to. Tak hledám typ jak ji to co nejlépe podat. aby se nestyděla a nezačala zmatkovat jako předtím.

to snad ne, pan (Ne, 18. 3. 2018 - 20:03)

Jsi asi promeskal...alespoň používej jiný nick, ať mi neděláš ostudu na doktorce.

Tom (Ne, 18. 3. 2018 - 18:03)

Zdravím.
Rád bych vás...Jsi asi promeskal příležitost. Z vlastní zkušenosti to ze začátku přes všechny předsudky a pocity zakazanosti odpuzuje, ale zakázané ovoce chutná nejlépe. A to nemluvíme o ustriknuti do vlastní mamky a následné strachování.

luci (Po, 5. 3. 2018 - 22:03)

Zdravím.
Rád bych vás...Rozhodně se nevracej k něčemu co před lety bylo.Nevstoupíš dvakrát do stejné řeky.Situace je jiná,jak pro tebe,tak pro tvou matku.Pokud žiješ s přítelkyní,není přece důvod usilovat o sex se svojí matkou.

Syn (Po, 5. 3. 2018 - 13:03)

A kolik let je ti dnes,že...Zdravím.
Rád bych vás poprosil o váš názor.
Od svých 14-15 let mě mamka začala přitahovat.
Řešil jsem to pouze v představách, jenže mamka jakoby to věděla... Začala chodit do koupelny když jsem se sprchoval, svlékla se a čekala až vylezu. Jenže to už jsem měl erekci (byl jsem ještě panic). Maskoval jsem to ručníkem a pod. Často se ptala co bych chtěl dělat, nebo kdybych potreboval pomoct tak at ji řeknu.Jenže já se hrozně styděl. Takhle se to opakovalo v různých situacích několik let. Já na to do tet myslím a dnes už vím co udělat. Ale bude to mamka chtít, pretrvaji takové city i cca 10 let ? Mám na to jít stejně jako ona?
Chtěla by to některá z vás ? Když před lety k ničemu nedošlo, ale oba jsme hořeli touhou to udělat..?!
Uvítal všechny možné názory. Díky moc.
PS: Bydlím už sám s přítelkyní vše OK.

johny22 (Út, 27. 2. 2018 - 07:02)

Ahoj Luci, piseme oba na dost diskuzi, nechceš si popsat trochu po mailu ?

luci (Po, 26. 2. 2018 - 18:02)

Dnes už mu je 9let - tedy...A ta mamka? Jablko nepadá daleko od stromu.

buback (Po, 26. 2. 2018 - 18:02)

A kolik let je ti dnes,že...Dnes už mu je 9let - tedy rozumově :-)

luci (St, 21. 2. 2018 - 21:02)

Když mi bylo cca 5 - 6 let ,...A kolik let je ti dnes,že ještě uháníš mámu k erotické aktivitě a neuháníš nějakou holku?

Balon a máma . (St, 21. 2. 2018 - 18:02)

Když mi bylo cca 5 - 6 let , začal jsem masturbovat na nafukovacím balonu !!! A nbi nevím jak to začalo . Několikrát jsem šel za mámou aby mi nafukovací balon co nejvíc nfoukla . Když ho nafoukla , tak s balonem sem šel do pokoje a třel sem se o balon penisem dokud jsem nebyl hotový a balon podemnou nepraskl !!!! Vím že mě máma pozorovala , protože se chodila na mě koukat jak se třu na balonu.... , několkrít jsem jí viděl mezi pootevřýma dvěřma jak na mě kouká a viděl jsem jak si jí rukou semtam přejíždí.... Jak balon podemnu prasknul , tak jsem se udělal a máma mi pak několitát penbis zkontrollovala a sáhl si na něj ..... Hodně mě to semtam vzrušilo .... Dodneška si nafukuji balona třu se na něm dokud nepraskne. I jsem zkoušel oslovit mámu aby mi balon nafoukla , že chci balon před ní prasknout.... , tak jako v dětsví !!!!!!! , ale zatím bezúspěšně . Mé tel 722 38 68 90.

to taky nevim (Pá, 16. 2. 2018 - 16:02)

Pochybuji,že se ti tady...to taky nevim

luci (Čt, 15. 2. 2018 - 22:02)

napíšeš mi víc do mailu ?...Pochybuji,že se ti tady podepíše někdo kdo provozuje incest se svojí matkou.Pokud ovšem jeho duševní porucha neomezuje jeho veškeré myšlení.

čus (Čt, 15. 2. 2018 - 20:02)

My spolu s maminkou máme...napíšeš mi víc do mailu ? [email protected]

luci (Út, 13. 2. 2018 - 13:02)

Nevěřil bych kolik lidí...Kolik lidí,tolik názorů.Pokud někdo chce obhajovat cokoliv jako svojí věc do které nikomu nic není,tak by ji neměl zveřejňovat na diskuzích.Ale pokud tak činí,zřejmě na reakce svého příspěvku čeká.

Fííííí (Út, 13. 2. 2018 - 12:02)

Nevěřil bych kolik lidí závidí? Vždyť je to jenom jejich věc? Proč musejí strkat rypák stále jen do věcí po kterých jim nic není? Víte jaká je to slast po takovém krásném orgáči a ještě s člověkem který vám je mejbližší? Na to nikdy nemůžete zapomenout? Ono se říká , přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno!

Reklama

Přidat komentář