Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Jindra (Po, 23. 3. 2015 - 17:03)

jsou možná zdravé,ale...Víte,za samotné pokušení začít si něco takového,žádná z těch matek které na něčem takovém ujíždějí nemůže.Ale zrealizovat své touhy,to už je o něčem jiném,a opravdu to může často dopadnout otřesně.

David (Po, 23. 3. 2015 - 17:03)

Mamka taky není úchylná ale stalo se.Cizí ruka na penisu byt matčina udělá své to potvrdí každý kluk.V tomto máte ženské výhodu.Já jsem se to taky snažil udržet ale už to nešlo tak jsem postříkal mamce ruku.

Ano, (Po, 23. 3. 2015 - 17:03)

To je moc dobře že to tak...jsou možná zdravé,ale rozhodně je to úchylka.Špatně jsem to napsala,ale to je jedno,je to vyloženě vyjímečné,ojedinělé a hrozné.Já se také ráda mazlím se synem,dávám pusinky,ale ne,že by mě vzrušoval,jen,že ho mám moc ráda.Takové matky by ani neměly mít děti,tím je strašně poznamenají,pokud si k nim něco dovolí.Pro mě nepochopitelné.

Jindra (Po, 23. 3. 2015 - 17:03)

Miluju svého syna,je pro mě...To je moc dobře že to tak cítíte,ale to že jste zdravá nemá mnoho společného se sexuálním vzrušením.A je zcela lhostejno,jestli se jedná o vlastního syna či nikoliv.Matek takto sexuálně zaměřených bude opravdu málo,ale na druhé straně to neznamená že by tyto ženy neexistovaly a nebo že by nebyly zdravé či nějak úchylné.Jistě,obvyklé to rozhodně není,ale i matka je jenom žena a nikde není napsáno že nemůže vnímat svého syna především jako muže.

Zvrhlost. (Po, 23. 3. 2015 - 17:03)

Miluju svého syna,je pro mě a vždycky bude na 1. místě.Naštěstí jsem ale zdravá,že nic podobného by mě ani nenapadlo cítit.

Honza (Po, 23. 3. 2015 - 16:03)

Honzo, tak do toho bych...Na druhou stranu Same se chci zeptat, jak vlastně tvoje máma vypadá a viděls jí někdy nahou?

Honza (Po, 23. 3. 2015 - 16:03)

Honzo, tak do toho bych...Ale vždyť já vím, taky bych do toho nešel. Sranda musí bejt, ne? Dokážu si jednoducho představit, jak tvoje mamka by vejskala. Hmm, to fakt za to nestojí.

samuel14 (Po, 23. 3. 2015 - 16:03)

Same víš co, příště...Honzo, tak do toho bych nešel. Už to jsou dva roky co mi ho nekontroluje, tak není ani šance udělat co jsi psal a stejně bych to nedokázal. :)

David (Ne, 22. 3. 2015 - 10:03)

Mamka je pořád hezká ženská,tehdy bylo léto a ona na sobě toho moc neměla.Jestli mě léčila nebo mě chtěla nahonit a vidět jak stříkám to nevím.

juliexxxx (So, 21. 3. 2015 - 21:03)

Myslím si, že dost žen ta představa vzruší ale nikdo se o tom nedozví :) Je to snad i lidské, pokud to nezačne být moc zvrhlé.

Honza (So, 21. 3. 2015 - 12:03)

To já naštěstí se...Same víš co, příště mámě nadzvedni sukni nebo šaty a nakýbluj jí tu mrdku na ono místo. Nenech se zahanbit, ať ví tvoje máma, že má doma taky chlapa, ne?

David (So, 21. 3. 2015 - 10:03)

A to se ti jako předtim...Postavil se mně i předtím ale vydržel jsem to.Je to už pět let a kolikrát si na to vzpomenu.

samuel14 (So, 21. 3. 2015 - 03:03)

To já naštěstí se neudělal ale 1x nebo 2x tomu nebylo daleko. nevím co bych dělal kdyby to najednou vystříklo, protože ona to asi nepozná když to přichází

Ciže? (Pá, 20. 3. 2015 - 21:03)

Já jsem měl to samé,taky...A to se ti jako předtim nepostavil, nebo si toho nevšimla?

David (Pá, 20. 3. 2015 - 12:03)

Já jsem měl to samé,taky mě mamka kontrolovala a stahovala předkožku protože se to pořád nelepšilo.Bylo mně skoro 13 let a samozřejmě se stalo co se stát jednou muselo.Prostě jsem to nevydržel a jak mně stahovala tak jsem vystříkl semeno.To bylo naposled co mně to dělala.

samuel14 (Pá, 20. 3. 2015 - 12:03)

Stalo se mi něco podobného,...Mě doktorka kontrolovala taky penis na těch prohlídkách už od mala a i máma doma. Měl jsem s tím problém a nešla mi přetáhnout kůžička. Když jsem se šel koupat tak vždy přišla a musela mi ho přetahovat a taky to někdy dost bolelo. Dost často se mi ale stalo že se mi u toho i postavil ale do určitý doby to nějak neřešila. Postupem času jsem si to začal dělat sám a chodila mě kontrolovat jestli to dělám dobře a někdy to udělala po mě i ona. Je fakt že od ní to bylo prostě jiný a mě to vždy vzrušilo tak že se mi vždy postavil. Pak ještě někdy přišla než jsem šel spát, když třeba nepřišla když jsem se koupal a musel jsem jí to ukazovat v pokoji. Když mi začali růst první chloupky tak mi začala kontrolovat i kulky jako doktorka. To bylo ale jen pár týdnů pak už jsem se začal stydět a musím přiznat že by mi dnes už i vadilo, abych jí to ukazoval, i když se zase tak úplně nestydím ale nahý doma rozhodně nechodím.

Karel (Čt, 1. 5. 2014 - 17:05)

Co sem taháš Bibli ?? kreténe!

Jan (Čt, 1. 5. 2014 - 01:05)

Je to tak, Bible je plná incestů a různých hnusů, jen se o tom nemluví nahlas a málo kdo to dneska četl aby opravdu věděl...

Roman (St, 30. 4. 2014 - 18:04)

"MRAVNI HLIDKA STILL WATCHING...Teologie? Co je to za nesmysl? Lotovi ho kouřily jeho vlastní dcery a semeno do nich také stříkal a pro Boha to byl spravedlivý člověk, tak jaká teologie? V bibli je hodně prasáren. Roman Štěpánek

Johnny (Čt, 10. 4. 2014 - 17:04)

Sakra co se vám některým jeví? Já už kolikrát viděl svojí mamku a dřív i ségru nahou s pěknými prsy a hunatou broskvi mezi nohama. A jednoduše jsem si ho vytáhl a honil a po chvíli stříkal jak vzteklej! No a co? Bylo to moc krásný a vůbec, copak musím být hned úchyl, když vidím slušně vypadající ženskou přímo doma. Někdo trochu z vás zapomněl, že i tady jsou ženský. Zkrátka může mě vzrušovat každá, venku i doma. Příroda to tak chce a když to na tebe přijde, jednej!

Reklama

Přidat komentář