Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Honza (St, 25. 3. 2015 - 16:03)

Nahou jsem jí...Vždyť já ti jí neberu, nemusíš se bát.

Tereza (St, 25. 3. 2015 - 15:03)

Podivuji se,že i velcí kluci ukážou mámě pindika.Náš kluk v sedmi letech ode mne nechtěl ani vykoupat,musel to dělat manžel,nahý se přede mnou styděl.A od té doby jsem jeho pinďu viděla jen jako utaženou bulku ve slipech.Vždy si ohlídá,abych nekoukala,když jde do naha.

samuel14 (St, 25. 3. 2015 - 13:03)

Paní Věro jsem rád že...JJ máš pravdu - né každá ženská to prostě pochopí, ale kluci jo.

samuel14 (St, 25. 3. 2015 - 13:03)

Na druhou stranu Same se chci...Nahou jsem jí viděl.
Vypadá celkem fajnově :), ale pro tebe není!!!

David (St, 25. 3. 2015 - 10:03)

Většinou se to stává...Paní Věro jsem rád že aspon jedna ženská to pochopila.Já jsem to tehdy už opravdu nemohl vydržet a před mamkou jsem vystříkl.

Věra (St, 25. 3. 2015 - 10:03)

ženské to možná vědí....Většinou se to stává když se přetahuje několikrát za sebou a má ztopořený penis ale uškodit mu to opravdu nemůže.

j. (Út, 24. 3. 2015 - 00:03)

Oni to nejsou pánové,ti by...ženské to možná vědí. Každopádně synovi se nic nestane, když mu máma přetáhne kůžičku a on při tom ejakuluje.

M. (Po, 23. 3. 2015 - 20:03)

Oni to nejsou pánové,ti by tohle nikdy nenapsali.To jsou ženské které neví co to je když hučí v klacku.

pánové (Po, 23. 3. 2015 - 20:03)

nedramatizujte to, tak při přetahování kůžičky synovi vystříklo, nedělejte z toho vědu. Tady nejde o incest, ale jen přebytek energie, co musí ven.

Tak (Po, 23. 3. 2015 - 19:03)

Docela by mě...to už je něco jiného a stát se to klidně může.Přiznala bych se,ale opravdu se mi to ještě nikdy nestalo.

Jindra (Po, 23. 3. 2015 - 19:03)

Docela by mě zajímalo,jestli matky někdy třeba vzrušuje spolužák od jejich 15-ti letého syna,to je možná už reálnější,že?Myslím si,že většinu teda asi ne,ale i kdyby byla na toto téma nějaká anonymní anketa,stejně se jich dost nepřizná.

David (Po, 23. 3. 2015 - 18:03)

Mamce to taky asi nebylo příjemné ale byla nervozní že se to nelepší.Já když jsem si to stahoval sám taky jsem se udělal,proto se mně to dřív nestalo.

Tak (Po, 23. 3. 2015 - 18:03)

dobře,i když velkému synovi nevím,jestli bych kontrolovala,to ani on by nechtěl,už by se styděl a ani mě by to nebylo příjemné,jen bych ho nabádala,aby nezapomněl.Ale k něčemu víc prostě nemohlo u vás dojít,pokud ano,pak to právě nechápu,to se nesmí stát.

David (Po, 23. 3. 2015 - 18:03)

Ale já jsem se koupal sám.Tady šlo o to, že jsem byl 2 roky po operaci a nějak se to nezlepšovalo.Proto mě mamka kontrolovala jestli se lepší.

Tak (Po, 23. 3. 2015 - 18:03)

Už to trvalo 2 roky a...to dělá každá mamka,když jsou děti malé!!!! Ale ty už umíš psát,jsi velký,už se máš dávno koupat sám.

Je (Po, 23. 3. 2015 - 18:03)

Víte,za samotné pokušení...to hrozné,pokud někoho vzrušuje vlastní dítě a ještě i to,když to i ten syn přijímá.To je neskutečné,na zvracení je mi z toho.Nepřípustné,nenormální.Vím ty lidé za to nemohou,ale pro nás bez úchylky to je prostě nepochopitelné.

David (Po, 23. 3. 2015 - 17:03)

Už to trvalo 2 roky a pořád mně nešla předkožka stáhnout.Proto mě mamka někdy kontrolovala jestli se to lepší a stahovala mně ji ona.Mockrát se mně postavil ale nikdy jsem nevystříkl,až ted.

Jindra (Po, 23. 3. 2015 - 17:03)

jsou možná zdravé,ale...Víte,za samotné pokušení začít si něco takového,žádná z těch matek které na něčem takovém ujíždějí nemůže.Ale zrealizovat své touhy,to už je o něčem jiném,a opravdu to může často dopadnout otřesně.

David (Po, 23. 3. 2015 - 17:03)

Mamka taky není úchylná ale stalo se.Cizí ruka na penisu byt matčina udělá své to potvrdí každý kluk.V tomto máte ženské výhodu.Já jsem se to taky snažil udržet ale už to nešlo tak jsem postříkal mamce ruku.

Ano, (Po, 23. 3. 2015 - 17:03)

To je moc dobře že to tak...jsou možná zdravé,ale rozhodně je to úchylka.Špatně jsem to napsala,ale to je jedno,je to vyloženě vyjímečné,ojedinělé a hrozné.Já se také ráda mazlím se synem,dávám pusinky,ale ne,že by mě vzrušoval,jen,že ho mám moc ráda.Takové matky by ani neměly mít děti,tím je strašně poznamenají,pokud si k nim něco dovolí.Pro mě nepochopitelné.

Reklama

Přidat komentář