Reklama

Vzrušení z vlastního syna

petra (Ne, 23. 3. 2014 - 19:03)

No jasně, ty pedofilní...Taky si myslím že to psal asi nějaký pedouš .

! (Ne, 23. 3. 2014 - 18:03)

Stalo se mi něco podobného,...No jasně, ty pedofilní prase. Hezky tady popisuješ svoje erotické představy.

gampl (Ne, 23. 3. 2014 - 18:03)

Vy jste tady pěkný spolek...Přesně tak jak říkáš , a od těch dám zde je to pěkná zvrhlost .
Pokud to teda nepíšou nějaký buzny , co si to jen představují .
Chtít po mě ve 13. máma abych jí ukazoval ptáka , tak to radši houpnu z vokna .

Jirka (Ne, 23. 3. 2014 - 18:03)

Martino a proč jsi...Vy jste tady pěkný spolek úchylů. Po mě chtít ve třinácti máma, abych si před ní stahoval předkožku, tak bych se spíš strašně styděl a rozhodně by se mi teda ještě u toho nestavěl.

Alena (Ne, 23. 3. 2014 - 16:03)

Martino a proč jsi chtěla.aby si přetáhl před tebou předkožku?Jestli s tím nemá problém?

Martina (Ne, 23. 3. 2014 - 16:03)

Stalo se mi něco podobného, chtěla jsem po synovi kterému je 13 aby si předemnou přetáhl předkožku. Tak si sundal kalhoty i trenýrky, ale pak už chtěl abych zbytek udělala já,očividně ho vzrušilo když jsem mu šáhla na přirození protože okamžitě dostal erekci...

Ivana (Ne, 23. 3. 2014 - 13:03)

To kluci v pubertě dělají normálně pokud mají předkožku,asi bych si toho moc nevšímala.

Petra (Ne, 23. 3. 2014 - 13:03)

Já ale nevím jak se mám chovat když se mu ztopoří a on si předmnou začne přetahovat předkožku a v podstatě masturbovat...Třeba i při té společné koupeli...

Ivana (Ne, 23. 3. 2014 - 13:03)

Jasný Petro každý se k tomu staví jinak,mám
kamarádku.která oba své kluky nechala obřezat a moc si to chválí,nevím.To,že se před tebou nestydí asi tolik nevadí i když přijde puberta přichází i stud.

Petra (Ne, 23. 3. 2014 - 13:03)

Je moc příjemný na omak, a erekci má moc silnou....Určitě bych ho nenechala řezat..Spíš se divím že vážně nemá problém se předmou "předvest"...Spíš si myslím že vyhledává možnosti jak mi ho ukázat... A hlavně mi nesedí jeho tělu...má štíhlou postavu a je vysoký...ale ten penis je prostě nadrozměrný...

Ivana (Ne, 23. 3. 2014 - 13:03)

Petro jako jeho matka si dělala dobře,že jsi mu pomahala s přetahováním předkožky,na tom není nic špatného,ale když se dostal už zřejmě do puberty jeho penis se vyvíjí a každý ho má co se týká velikosti různý a to,že se mu postaví svědčí o tom,že je zdravý,já být tebou bych se tím netrápila.Je dobré,že jsi se mu věnovalai v této oblasti a nechtěla třeba,aby mu udali obřízku.

Petra (Ne, 23. 3. 2014 - 13:03)

Mám podobný problém, je mi 35, synovi je 13 a půl. Od mala jsem mu pomáhala s přetahováním předkožky, vše bylo vždy oka...Jenže teď je z něho už kus chlapa, jeho penis je mohutnější než třeba penis jeho spolužáka který jsem viděla v šatně když jsme všichni šli plavat na bazén....Byl skoro dvakrát větší....Vůbec se nestydí a nedivím se mu, nemá za co. Chodím se s ním běžně koupat, a občas se neudržím a pohled mi ujede na jeho přirození....Když si toho všimne tak vždycky dostane erekci, to mě vždy dostane...vůbec se nestydí...A mi se líbí že na něj tak působím....Když ho třeba umývám houbou tak mu o něj zavadím....Pak i rukou...jemu to nevadí, postaví se mu...

Oli (Pá, 15. 2. 2019 - 16:02)

Tak až přijde že to chce tak to udělej.

Tina (St, 15. 1. 2014 - 14:01)

Ten nebo ta co by provozovali...Bohužel se to někdy stává,že se matinky nechávají "obsloužit" svými syny a taťkové zbaví panenství dcery.Ale jen špička ledovce vyplave občas na povrch a i bulvár se živí.Většina však zůstává utajena,zvlášť pokud je dotyčný/á dobrým manipulátorem pak je to dobrovolné a nikdo nežaluje.A jak známo:kde není žalobce,není ani soudce.

pavel (Út, 14. 1. 2014 - 17:01)

I já mám ten podobný...jses dobra, a hlavne se nestydis !

pavel (Út, 14. 1. 2014 - 17:01)

I já mám ten podobný...blahopreju, jsme jenom lidi a na ty zapory nereaguj

tajny (Út, 14. 1. 2014 - 17:01)

mě svedla matka.... Ozvi...tak ti fandim, muselo to byt pekny !

Jarda (Út, 7. 12. 2010 - 14:12)

Verčo, Verčo...a co jseš ty, když nakukuješ na tohle tema, a pak moralizuješ?Proč jseš zapšklá a agresivní? TAM bude ale asi velkej problém....
Příběhy mamin, co je vzrušují synové, bych si rád přečetl...

verča (Po, 12. 7. 2010 - 14:07)

na diskusi kontrola přirození náctiletého je rovněž nadržená máma, kterou vzrušuje její 13ti letej syn a ohrabává mu jeho 17cm penis. Buď je to nadržená děvka a nebo lhářka a nebo pedofilní úchyl a nebo všechno dohromady.

no (Ne, 11. 7. 2010 - 23:07)

Čtyřikrát denně.Zkus to,je to prima.

Reklama

Přidat komentář