Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Jarek (St, 11. 1. 2012 - 00:01)

jiz dvsacet let let udrzuji...Ty jsi idiot! :-)) 20 let prcáš tchýni a je ti 24? Příště než začneš smolit tyto žvásty, tak si to po sobě 50x přečti, blbe.Třeba tě to i při tvém nízkém IQ trkne.

miki (Út, 10. 1. 2012 - 01:01)

mě svedla matka.... Ozvi...jiz dvsacet let let udrzuji intimni vztah se svojiji tchyni.Bydlime ve spolecnem domku,oto je to snazsi ale tchan je veliky zarlivec a mamku hlida. Presto si nedovedu predstasvit,ze bych alespon dvaskrat tydne nemel pod sebou jeji baculate nahe telicku,Mne je 24 let a mamka je o 31 let starsi.tedy 55 ROKU.ciM VI CASTEJI MI RIKA,ZE JI NADMRENY SEX SE MNOU BOLI A PROSI,ABYCHOM TO SKONCILI,ALE JA SI TO DOSLOVA VYNUCUJI A MAM DUKAZY O NASEM MILOVANI Z VIDROKAMERY A TAK KDYZ REKNU,ZE JE UKAZU RODINE,POVOLI A SVLEKNE SE,A NOZKY ROZTAHNE DO PRAKU.jA VIM,ZE TO JE VIDIRAŃI,ALE MUSIM SE SNI SLESPON DVAKRAT CI TRIKRAK TYDNE POMILOVAZ-NEMUZU BEZ TOHO BYT.jE TO Z ME STRANY NASILI NEBO ZNASILNOVANI?

miki (Út, 10. 1. 2012 - 01:01)

mě svedla matka.... Ozvi...jiz dvsacet let let udrzuji intimni vztah se svojiji tchyni.Bydlime ve spolecnem domku,oto je to snazsi ale tchan je veliky zarlivec a mamku hlida. Presto si nedovedu predstasvit,ze bych alespon dvaskrat tydne nemel pod sebou jeji baculate nahe telicku,Mne je 24 let a mamka je o 31 let starsi.tedy 55 ROKU.ciM VI CASTEJI MI RIKA,ZE JI NADMRENY SEX SE MNOU BOLI A PROSI,ABYCHOM TO SKONCILI,ALE JA SI TO DOSLOVA VYNUCUJI A MAM DUKAZY O NASEM MILOVANI Z VIDROKAMERY A TAK KDYZ REKNU,ZE JE UKAZU RODINE,POVOLI A SVLEKNE SE,A NOZKY ROZTAHNE DO PRAKU.jA VIM,ZE TO JE VIDIRAŃI,ALE MUSIM SE SNI SLESPON DVAKRAT CI TRIKRAK TYDNE POMILOVAZ-NEMUZU BEZ TOHO BYT.jE TO Z ME STRANY NASILI NEBO ZNASILNOVANI?

miki (Út, 10. 1. 2012 - 01:01)

mě svedla matka.... Ozvi...jiz dvsacet let let udrzuji intimni vztah se svojiji tchyni.Bydlime ve spolecnem domku,oto je to snazsi ale tchan je veliky zarlivec a mamku hlida. Presto si nedovedu predstasvit,ze bych alespon dvaskrat tydne nemel pod sebou jeji baculate nahe telicku,Mne je 24 let a mamka je o 31 let starsi.tedy 55 ROKU.ciM VI CASTEJI MI RIKA,ZE JI NADMRENY SEX SE MNOU BOLI A PROSI,ABYCHOM TO SKONCILI,ALE JA SI TO DOSLOVA VYNUCUJI A MAM DUKAZY O NASEM MILOVANI Z VIDROKAMERY A TAK KDYZ REKNU,ZE JE UKAZU RODINE,POVOLI A SVLEKNE SE,A NOZKY ROZTAHNE DO PRAKU.jA VIM,ZE TO JE VIDIRAŃI,ALE MUSIM SE SNI SLESPON DVAKRAT CI TRIKRAK TYDNE POMILOVAZ-NEMUZU BEZ TOHO BYT.jE TO Z ME STRANY NASILI NEBO ZNASILNOVANI?

miki (Út, 10. 1. 2012 - 01:01)

mě svedla matka.... Ozvi...jiz dvsacet let let udrzuji intimni vztah se svojiji tchyni.Bydlime ve spolecnem domku,oto je to snazsi ale tchan je veliky zarlivec a mamku hlida. Presto si nedovedu predstasvit,ze bych alespon dvaskrat tydne nemel pod sebou jeji baculate nahe telicku,Mne je 24 let a mamka je o 31 let starsi.tedy 55 ROKU.ciM VI CASTEJI MI RIKA,ZE JI NADMRENY SEX SE MNOU BOLI A PROSI,ABYCHOM TO SKONCILI,ALE JA SI TO DOSLOVA VYNUCUJI A MAM DUKAZY O NASEM MILOVANI Z VIDROKAMERY A TAK KDYZ REKNU,ZE JE UKAZU RODINE,POVOLI A SVLEKNE SE,A NOZKY ROZTAHNE DO PRAKU.jA VIM,ZE TO JE VIDIRAŃI,ALE MUSIM SE SNI SLESPON DVAKRAT CI TRIKRAK TYDNE POMILOVAZ-NEMUZU BEZ TOHO BYT.jE TO Z ME STRANY NASILI NEBO ZNASILNOVANI?

grace (St, 4. 1. 2012 - 10:01)

am a young single girl never married
seeking true love for a long term relationship
,you can contact me through([email protected])so that
i will send you my photos,till
i hear from you,bye and kisses!

[email protected]

ota krejcar (St, 4. 1. 2012 - 06:01)

mislím že je pořádku co se píše o souloži s matkou já mrdal svou tetu od 14 let až do 40 let tajně amyslím nato do dnes

Diano (Pá, 30. 12. 2011 - 16:12)

odsudte si mě jak chcete,...A kolik tvému synovi je? Že tě dokáže tak zmrdat. Mě je 18 a musím říct že by se mi před mamkou nepostavil natož abych jí mrdal.

Jana (Pá, 30. 12. 2011 - 14:12)

Já se vzruším, když vidím úplněk v noci. Šukat na dálku se světelným měsícem nelze.

Jana (Pá, 30. 12. 2011 - 14:12)

Tak, když máte problémy, tak proč to chcete řešit? Nenechte se ovlivnit českými tradicemi a zákony Českokurevské Republiky.

pepa (Po, 19. 12. 2011 - 04:12)

???????????????????????????????mám rád svého synečka ?????????????????????????????????????????????????

péťa (Po, 19. 12. 2011 - 02:12)

Mne bolo 16 a bratovi 18 rokov, ked˘ sa vzrušil na mne pri sprchovaní, v noci ked˘ sme spali ma orálne spravil, myslel, že tvrdo spím, bolo to fantastické. Potom sme sa vzájomne uspokojovali každú noc.Raz sa stalo, že som potreboval cikať a vypustil som mu to do úst, neostala mimo ani kvapka.
Dnes je ženatý a má rodinu, občas ked˘ príde, stiahne mi v "našej" izbe slipy a spraví ma kompletne...!

Diana (Po, 19. 12. 2011 - 02:12)

odsudte si mě jak chcete, ted vim ze na velikosti zalezi. Chlapec mě přivedl 15 orgazmů a celou mi jí naplnil až po okraj.. ted me vlastni a ja s tim nehodlam prestat hihi :))

venca (St, 16. 11. 2011 - 20:11)

Zcela jistě to musí být velká touha a chtíč,když k tomuto dojde.ať již v představách nebo při fingování "náhodných! odhalování před jeho zrakem!

penisek (Čt, 27. 10. 2011 - 13:10)

já si ho honím a moje holka 11 letá mi ho líže

dred (Pá, 12. 8. 2011 - 22:08)

H: ty debilku co tady pises o IP adresach..vis proc ten program jiz nejde znovu nainstalovat? protoze se ulozily informace do registru ve windows..kdyz si seznes program na manipulaci s registry a polozku vymazes, opet jde nainstalovat....zkus si to treba overit tim, ze odpojis PC od internetu...a vida...stejne ten program nanainstalus, protoze neni blokace ze strany internetu, ale z tvyho vlastniho PC

jana (Pá, 12. 8. 2011 - 21:08)

Jano-(pokud jsi Jana)
...Jestli mluvíš za sebe,tak je mi Tě lito.Kdyby jsem se neinformovala co se s tím dá dělat,tak tady na ty str.ani nejdu.A teletem nazvi sebe,nevíš vůbec nic.

jana (Pá, 12. 8. 2011 - 21:08)

Jano-(pokud jsi Jana)
...A proč tady lezeš ty???? Trápí mě zneuž. dětí a na tuhle str. jsem přišla náhodou. Myslela jsem si,že tady diskutujou intel. lidí!!!!Jestli máš problém, měl bys ho řešít jinak!A tím jsem s diskuzí skončila.

jana (Pá, 12. 8. 2011 - 21:08)

z bohem jdi hezky do...Abych mohla zastavit takové lidi jako jseš ty zvrhlíku!!!!!!

moravák (So, 6. 8. 2011 - 19:08)

Pokud jde o dobrovolný incest,tak s tím asi těžko někdo poběží na policii a když nejsou naprosto debilní,tak to zúčastnění zapřou a tím končí také jakékoliv další šetření:-)).-))

Reklama

Přidat komentář