Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Petr (Pá, 28. 8. 2009 - 07:08)

Tak takovou maminku bych chtel mit!

Návštěvník (St, 12. 8. 2009 - 07:08)

Hlavně že ty máš argumentů celej odstavec, že pedofilní debile. Rozhodně budeš asi nadrženější než já, když máš potřebu mrdat i svou vlastní rodinu, ty vypocenej průjme s absolvovanou základkou.

Návštěvník (St, 12. 8. 2009 - 00:08)

Když už chceš mluvit o vzdělání,ty nadrženej pánbíčkářskej kreténe,tak si nejdřív najdi význam slov,která používáš,ve slovníku a potom je teprve někde používej,pablbe.Pleteš si totiž pojem s průjmem,argument zase žádný,ty jsi nejspíš ani tu základku neabsolvoval celou a podle toho taky ty sračky,co tu vypotíš vypadají.

bwg (St, 12. 8. 2009 - 00:08)

Pane jo, to je síla. A já vůl si myslel, že děti jsou tabu.Eště, že mě nevzrušují.

Návštěvník (Út, 11. 8. 2009 - 23:08)

Nedošly mi argumenty, ty pedofilní svině, jen se mi nechtělo s takovým nevzdělaným idiotem, jako jseš ty ztrácet čas.

Jarka (Út, 11. 8. 2009 - 22:08)

Matek které souloží syna dceru je neuvěřitelně mnoho jen se o tom nemluví.

Mirka (Út, 11. 8. 2009 - 22:08)

Svatá pravda vyšetřování je ničí psychicky.To že matce líže kundu nebo tátovo čůráka je pro ně výchovou běžné.Jsou tak vedeny od mala na sex záměrně.

Návštěvník (Út, 11. 8. 2009 - 21:08)

Ale copak,ty panbíčkářskej idiote,došli ti argumenty?

Návštěvník (Út, 11. 8. 2009 - 21:08)

Tak běž mrdat otce, matku, bráchu a ségru a neztrácej tady čas. A vem si sebou i toho osla ze starého Egypta z 20:54:08 (jestli to teda nejseš ty sám).

Návštěvník (Út, 11. 8. 2009 - 21:08)

Co by mělo být na dobrovolném souložení nechutného? Co potom biblický incest mezi Adamem a Evou?Ty oba přece podle křestanů stvořil Bůh,tedy byli sourozenci a mrdali jen se hory zelenaly,aby ten svět zaplnili potomstvem.

Návštěvník (Út, 11. 8. 2009 - 20:08)

a taky se pak stech incestu rodili mentalne zaostali lidi,nebo fyzicky nevyvinuti a byli zabijeny atd....Lidi neblaznete....tohle je naozej nechutny!!!

Návštěvník (Út, 11. 8. 2009 - 20:08)

Je vidět,ty pobožnej osle,že kromě bible ses k jiné knize nedostal.Ve starém Egyptě si běžně bral bratr sestru,nebo matku a dokonce plodili děti.Ve starém Římě to bylo podobné,dokonce i v katolické církvi u vysokých hodnostářů,jako například rod Borghiů,to nebylo ničím vyjímečným.

Návštěvník (Út, 11. 8. 2009 - 20:08)

Otec alkoholik , matka prostitutka a tohle jsou ty následky!!!!!

Návštěvník (Út, 11. 8. 2009 - 17:08)

Co do toho ty vypatlanče pleteš kostel.
To, že nemáš šukat vlastní děcka platí mnohem dýl než dva tisíce let a s kostelem to nemá nic společnýho.
Ale tvoje matka bude asi zároveň i tvoje ségra, když nechápeš tak jednoduché věci.

Návštěvník (Út, 11. 8. 2009 - 13:08)

Tím, že chodí do kostela a poslouchá ty dvatisíceletý bludy?

Návštěvník (Út, 11. 8. 2009 - 13:08)

Že sem píše do doktorky !!!!

Dominik (Út, 11. 8. 2009 - 11:08)

No ten poslední názor je teda opravdu názor uplného idiota, kterému zřejmě vůbec nedochází podstata věci. Mimochodem pro podobné existence, víte vůbec, čím se člověk liší od zvířat, resp. měl by se lišit?

Návštěvník (Út, 11. 8. 2009 - 09:08)

Nevím co tu pořád řešíte,vy náboženští vypatlanci.SEX je jenom SEX a pokud není vyžadován násilím,může vám být jedno, kdo s kým souloží.Ty pubertální děti netrpí žádným traumatem ze soulože, ale následným páčením detailů u policajtů, vyšetřovatelů,soudců a psychologů, pokud se to provalí.To jsou ty pravý perverzní hovada,co se ukájí na detailech a zapříčiní,že se to dítě nervově sesype.

Návštěvník (Út, 11. 8. 2009 - 01:08)

celou tuhle diskuzi nahlásím administrátorovy

XXX (Út, 11. 8. 2009 - 00:08)

četla jsem na internetu jak si matka nechavá lízat frndu od dcery.Psala to její 13letá dcera v diskuzním foru tak že ji to také uspokojuje a matka si přivedla ještě kamarádku tak je lízala obě.Je mnoho utajených případů v rodinách které nikdy nebudou zveřejněny jen malé procento je zveřejněno nebo náhodou zjištěno.Matky sexualně vychovávají děti pro své uspokojování od mala.Dávají si pod sukně hlavičky dětí a třou se mokréjma kalhotkama.

Reklama

Přidat komentář