Reklama

Vzrušení z vlastního syna

pepa (Po, 19. 12. 2011 - 04:12)

???????????????????????????????mám rád svého synečka ?????????????????????????????????????????????????

péťa (Po, 19. 12. 2011 - 02:12)

Mne bolo 16 a bratovi 18 rokov, ked˘ sa vzrušil na mne pri sprchovaní, v noci ked˘ sme spali ma orálne spravil, myslel, že tvrdo spím, bolo to fantastické. Potom sme sa vzájomne uspokojovali každú noc.Raz sa stalo, že som potreboval cikať a vypustil som mu to do úst, neostala mimo ani kvapka.
Dnes je ženatý a má rodinu, občas ked˘ príde, stiahne mi v "našej" izbe slipy a spraví ma kompletne...!

Diana (Po, 19. 12. 2011 - 02:12)

odsudte si mě jak chcete, ted vim ze na velikosti zalezi. Chlapec mě přivedl 15 orgazmů a celou mi jí naplnil až po okraj.. ted me vlastni a ja s tim nehodlam prestat hihi :))

venca (St, 16. 11. 2011 - 20:11)

Zcela jistě to musí být velká touha a chtíč,když k tomuto dojde.ať již v představách nebo při fingování "náhodných! odhalování před jeho zrakem!

penisek (Čt, 27. 10. 2011 - 13:10)

já si ho honím a moje holka 11 letá mi ho líže

dred (Pá, 12. 8. 2011 - 22:08)

H: ty debilku co tady pises o IP adresach..vis proc ten program jiz nejde znovu nainstalovat? protoze se ulozily informace do registru ve windows..kdyz si seznes program na manipulaci s registry a polozku vymazes, opet jde nainstalovat....zkus si to treba overit tim, ze odpojis PC od internetu...a vida...stejne ten program nanainstalus, protoze neni blokace ze strany internetu, ale z tvyho vlastniho PC

jana (Pá, 12. 8. 2011 - 21:08)

Jano-(pokud jsi Jana)
...Jestli mluvíš za sebe,tak je mi Tě lito.Kdyby jsem se neinformovala co se s tím dá dělat,tak tady na ty str.ani nejdu.A teletem nazvi sebe,nevíš vůbec nic.

jana (Pá, 12. 8. 2011 - 21:08)

Jano-(pokud jsi Jana)
...A proč tady lezeš ty???? Trápí mě zneuž. dětí a na tuhle str. jsem přišla náhodou. Myslela jsem si,že tady diskutujou intel. lidí!!!!Jestli máš problém, měl bys ho řešít jinak!A tím jsem s diskuzí skončila.

jana (Pá, 12. 8. 2011 - 21:08)

z bohem jdi hezky do...Abych mohla zastavit takové lidi jako jseš ty zvrhlíku!!!!!!

moravák (So, 6. 8. 2011 - 19:08)

Pokud jde o dobrovolný incest,tak s tím asi těžko někdo poběží na policii a když nejsou naprosto debilní,tak to zúčastnění zapřou a tím končí také jakékoliv další šetření:-)).-))

Pepa (So, 6. 8. 2011 - 18:08)

Mě překvapuje, jak se tady...Věk v tomto případě nehraje roli, proto Vás nemusí nic překvapovat, viz.
_
§ 188
Soulož mezi příbuznými
Kdo vykoná soulož s příbuzným v pokolení přímém nebo se sourozencem, bude potrestán odnětím svobody až na tři léta.

. (So, 6. 8. 2011 - 16:08)

No co se u verejnych pc vystrida lidi a kameru jako v bankomatu tam sou tezko tak nevim co tady panbickarky blazni?:)

Yarda (So, 6. 8. 2011 - 16:08)

Jak tu pisete o IP adresach...Ty holt nechytí... V internetových kavárnách asi nemají namontované kamery, nebo jo?

Yarda (So, 6. 8. 2011 - 15:08)

Mě překvapuje, jak se tady v tom tématu tak nějak automaticky předpokládá, že jde o nezletilé syny. Nemůže jít o osmnáctileté kluky? Je vidět, na co kdo myslí...

Pepa (So, 6. 8. 2011 - 14:08)

Vyprdne donatelo, jednou jsem na policii podával vysvětlení a úplně mi to stačilo, udělali tam ze mně blba, co nemá nic v ruce. A tady by to pravděpodobně probíhalo stejně. Máš důkazy jen o tom, že někdo někam něco napsal, ale to je tak všechno. To ještě nedokazuje, že byl spáchán trestný čin.

k (So, 6. 8. 2011 - 13:08)

Hluboce se mýlíš...Tak si to s ním rozdej a nech si to od něj udělat, záleží na něm jestli by si s tebou rozdal. Je hodně případů kde matka mrdá se synem.

kalimero (So, 6. 8. 2011 - 10:08)

Tak to jsem ráda,že nejsem...celá diskuse je jenom literárni cvičení a nic s toho není pravda. Policie sa Ti na to vyprdne. A vubec proč to čteš?

H (So, 6. 8. 2011 - 08:08)

Ale to se hluboce mýlíte ! Internet je sice bezbřehý, ovšem třeba na debatě o tramalu už někoho zavřeli a ostatní jsou volaní k soudu. Naštěstí se totiž ani na netu nesmí dělat nic trestného a nebo navádět...Blbečci, zeptejte se IT techniků, stačí,když tohle někdo udá na policii a ta bude MUSET jednat. Zjisti od admina vaše IP adresy a i když tyto jsou plovoucí, zjistí ID počítače. To jste ještě telátka neslyšeli? tak si zkuzte například někde stáhnout placený program, co je na 14dní zadarmo, poté odinstalovat a zkusit znovu...Už se vám to nikdy nepovede, váš počítač je totiž už zaregistrován. To píši zjednodušeně, pro takové debílky jakými jste. psát o sobě na net trestné věci a věřit,že se mi nic nestane může jen kretén.

. (So, 6. 8. 2011 - 06:08)

z bohem jdi hezky do...Jistě sám víš, že internet je bezbarierový - každý si může psát to, co sám chce. Ať už je to pravda bebo ne.
Nelez a NEVYHLEDÁVEJ FÓRA, Z KTERÝCH JSI zhnusený a které TĚ VZRUŠUJÍÍÍÍ!!!

oooooo (So, 6. 8. 2011 - 06:08)

Tak to jsem ráda,že nejsem...Jano-(pokud jsi Jana)
Jistě sama víš,že internet je bezbarieroví- každý si může psát to,co sám chce-.ať už je to pravda bebo ne.
S podáním nějakého trestního oznámení. se nenech vysmát. Jen ze sebe děláš hloupé telátko,které se moc kouká na telku.Ten kdo se ohání morálkou,je z pravidla ten kdo ji sám nemá.
Rada pro všechny spravedivé moralisty!!! Jdite do hajzlu z kázáním o bohu a dovolávání se spravedlnosti a dobré morálky. Nelezte a NEVYHLEDÁVEJTE FÓRA,Z KTERÝCH JSTE zhnuseni a které VÁS VZRUŠUJÍÍÍÍ!!!

Reklama

Přidat komentář