Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Návštěvník (Út, 5. 8. 2008 - 08:08)

ještě že existují učitelky a chybu vždy opraví,každý debil to i s chybou pochopí jen učitelka né.

taky matka (Út, 5. 8. 2008 - 08:08)

Tomu příspěvku nade mnou, chodil/a jsi do ZŠ? Slovo "sin" úplně bije do očí a docela dlouho jsem nemohla přijít na to, co v tvé větě dělá sinus. Asi to bude "syn" viď? Taky dělám chyby, ale tohle je trošku moc. Pak se nedá věta ani vyluštit.

dianě (Út, 5. 8. 2008 - 07:08)

jen by mě zajímalo co na to sin,furt jen matka matka ale co sin jak to bere že jsou všichni udivení a ty diano ,určitě si toho všiml že zíráš není blbej né?

taky matka (Út, 5. 8. 2008 - 07:08)

Taky se mi to nějak nezdá, ale asi je možné všechno, tak jsem radši hned neútočila. Ale je pravdou, že tohle je trošku absurdní.

Návštěvník (Út, 5. 8. 2008 - 03:08)

Vlastní krev vzruší vždycky,ne?

Diana je (Út, 5. 8. 2008 - 03:08)

nějaký úchyl s velkou představivostí.

Hilda (Po, 4. 8. 2008 - 12:08)

Maminky, nepomáháte sobě ani svému synovi. Teď vám to přijde vzrušující, ale není to v pořádku. Najděte si vhodného partnera pro svoje touhy a nechte chlapce,aŤ se nefixuje na matku, ještě v tomto....

taky matka (Po, 4. 8. 2008 - 11:08)

Diano, jak je to s tvým životem po stránce sexuální? není to náhodou způsobené dlohou abstinencí? Nepíšeš nic o partnerovi-manželovi. Tohle bych viděla jako jednu z příčin, protože jinak je to prostě pro mě nepochopitelný, aby mně vzrušil synův penis a ještě jsem pozorovala jeho ejakulaci. Když si to představím, objevuje se u mně spíše k těmto věcem odpor (co se týká syna)a ani sebemenší náznak vzrušení.
Taky mi nepřipadá běžný, že by dospívající syn chodil bez doma naostro se ztopořeným penisem. nevím, můj názor. Můj syn e alespoň už v tomhle věku takhle nechoval a to se nepovažuji za žádnou puritánku.

Diana (Po, 4. 8. 2008 - 11:08)

Ahoj, víte, ono je něco jiného vidět syna jenou dvakrát nahého ve sprše či kdekoliv jinde, byť i při erekci a vidět syna každý den napůl nahého a večer s erekcí 25/5 cm. Já jsem to taky tak před půl rokem stále přehlížela, ale časem mi to prostě nedalo a začala jsem se více zajímat. Syn teď o prázdninách usíná u televize, kde sedím i já a pár minut potom co usne se mu vždycky postaví, ale ne na chvilku, klidně na hodinu i déle a potom pro mě je velmi těžké si těch 25 cm vůbec nevšímat a dělat jakože nic. Také když byl nedávno v lázních, tak jsem se nakonec bavila se sestřičkami, které měly děti na starost, povídaly mi, že Michal často dostával nekontrolovatelné erekce a při jeho rozměrech ho musely dávat někam stranou, aby nevzbuzoval takový rozruch u děvčat. Prý se na něho chodily jak děvčata tak i sestry samotné koukat, protože chodil v upnutých průhledných kalhotách a tam bylo všechno hodně vidět. Když jsem to slyšela, tak jsem byla v rozpacích, ale pak jsem si uvědomila, že to samé vlastně dělám i já. Občas se k němu schválně přimáčknu abych ten jeho penis cítila aby se dotýkal mého těla. Když jsem se bavila s kamarádkou, tak ta říkala, že by taky měla problém s tím jak se v takovéto situaci zachovat a že by byla v pokušení. No vážené dámy zkuste si to živě představit penis dlouhý 25 cm a široký 5 cm s velkým širokým žaludem, navíc jak jsem jednou narazila na tu obrovsky objemnou ejakulaci, zkuste trochu popřemýšlet, jak by jste se asi zachovaly vy, když by jste toto viděly každý den doma. Prosím o odpověď, děkuji.

taky matka (Po, 4. 8. 2008 - 08:08)

Smutný klaune, to není pravda, že by měli všichni stejné pocity na jejím místě. Mám velice vyspělého syna: volala jsem ho na večeři, byl v koupelně a neměl dovřené dveře a jelikož máme v koupelně okno, průvanem se ještě trošku nastevřely, právě stál a utíral se, měl erekci. Měla jsem asi udivený pohled, možná spíš překvapený, ale v žádném případě neměl nic společného se vzrušením u mé osoby ani s ničím podobným.
Podle mého se matka pohledem na syna za normálních okolností nevzruší a vůbec mi to nepřijde běžné.

Eda (Po, 4. 8. 2008 - 07:08)

Já se taky ,iluji se svým synem a dcerou. Je mě 76 let, synovi 53 a dceři 52. Oba mají rodinu a když přijedou ke mě tak si zavzpomínáme na doby jejich mladých let kdy jsme souložili takhle i s babkou. Byla to nádhera. I teď po letech.

Eduard Kachlička

Danuše (Po, 4. 8. 2008 - 07:08)

Ahoj Diano, nejsi vůbec špatná a pokud to u vás dojde jakkoliv dál, je to jen vaše věc. Já už jsem tu svůj příspěvek fříve napsala.

Smutný klaun (Ne, 3. 8. 2008 - 19:08)

Diano - proč bys byla špatná?Ty to jenom přiznáváš a určitě se najde nějaký mravokárce,který se nad tím ušklíbne.Kašlal bych na něj.To,co budeš dělat dál,je jen a jen Tvoje věc.Jsi matka,ale také žena.Pocity,které popisuješ,bychom měli všichni na Tvém místě.

Diana (Ne, 3. 8. 2008 - 18:08)

Zdravím vás, jsem 37 letá matka 14 letého syna a v poslední době mě začal trápit jeden problém. Když bylo Michalovi (synovi)asi 10 let, všimla jsem si, že má o mnoho větší penis než ostatní chlapci v jeho věku, moc jsem tomu nevěnovala pozornost a říkala jsem si, že to je jenom rychlejší vývoj a že se to časem srovná. Ale v posledním roce mě to začalo více zajímat, protože se to vůbec nesrovnalo a v dnešních 13 letech jeho penis dosahuje v klidu 18 cm a při erekci nějakých 25/5 cm. Změřila jsem to ve spánku, protože dostává velmi často erekci. Víte nikdy jsem se s tak velkým nesetkala a proto mi to vůbec nedá a musím se na syna pořád koukat. On chodí doma jenom v dlouhém tričku a když si sedne k televizi tak se celý jeho rozkrok odhalí, já si zase nemůžu pomoct a musím se mu na něho pořád koukat. Nejhorší je, když usne a najednou se mu postaví (stojí mu každý den), všimla jsem si, že mě to dokonce začalo silně vzrušovat, nevím proč, asi tou velikostí, kterou jsem nikdy neviděla. Jakmile ho vidím v plné kráse, tak ihned celá zvlhnu a hodně se vzruším, občas ho musím chytit do ruky protože nemohu odolat jak je obrovský a hlavně tvrdý (skoro jako kámen), pak musím jít rychle masturbovat abych se uklidnila. Jednou jsem se vrátila pozdě z práce, Michal už spal a já jsem mu chtěla otočit peřinu, ale nějakým způsobem se ta peřina o jeho postavený penis otřela, když jsem ji zvedala a začal z ničeho nic silně ejkulovat, nevěděla jsem jak se mám zahcovat, jenom jsem stála a koukala na průběh, bylo to něco neskutečného takovou sílu a takový objem výstřiků jsem o žádného partnera neviděla, bylo toho strašně moc a trvalo to dlouho, odhaduju, že to mohla být klidně tak 1,5 dcl. Mám pocit, jako by to už nebyl ten malý kluk, ale dospělý a vyvinutý muž. Jednou u mě byla moje nejlepší kamarádka a když syna viděla, tak jí úplně spadla čelist a skoro začala koktat, pak jsme se o tom bavili asi dvě hodiny, nebo když chodíme do společné sanuy a přijdou nějaké další ženy, tak se po chvilce začnou bavit, pochechtávat se a upřeně se koukat. Když byl u doktorky ta také jenom zírala koukala se mu na něho, takže nejsem jedinná, které to imponuje. Prosím vážené dámy, povězte mi váš názor na mě, jsem opravdu tak špatná, že mě to vzrušuje???

Miri (Út, 29. 7. 2008 - 15:07)

Udělej to, co Ti radí Lala.Opravdu Ti pomůže psycholog a Lala bysi s Tebou rád psal,tak již nejsi úplně sama!!!

ŠAMPON (So, 26. 7. 2008 - 17:07)

SEX MEZI NEVLASTNÍMI PŘÍBUZNÝMI BUDIŽ. ALE TOHLE TO JE ZVRHLOST!!!!!

lala (Pá, 25. 7. 2008 - 22:07)

Neboj,už je to pryč.Každý máme nějaký černý bod z minulosti.Nejsi sama,kdo se něčím trápí.Neobviňuj se,za všechno nemůžeš Ty.To by byl začarovaný kruh.Od něčeho začni.Třeba anonymně se spojit s psychologem,nebo psychiatrem a oni si určitě budou vědět rady,jak z toho ven.Neboj se,už nemáš čeho.Rád bych si s Tebou psal,chtěl bych Ti pomoci,je mi líto,že se tak trápíš.

:/ (Pá, 25. 7. 2008 - 22:07)

Jsem úplně sama. Máma mě nenávidí. Za všechno můžu já. Zpočátku se mi sex s otcem docela líbil. Bylo to příjemné a moc jsem nechápala, co se děje, ale pak mu to už nestačilo a začal se mnou pravidelně souložit. Je to hrozné, když se nemůžete bránit, protože víte, že by vás za sebemenší pokus o to, zmlátil. Nenávidím se a v noci mám tak hrozný strach, i když je už mrtvý. Budu se ho bát asi vždycky.

lala (Pá, 25. 7. 2008 - 06:07)

Budeš se z toho muset vypovídat,jinak se utrápíš.Jestli si chceš psát,ozvi se.Sama to asi nezvládneš.

Návštěvník (Pá, 25. 7. 2008 - 00:07)

Tak to je moc smutné.A to Ti nemá kdo pomoct?Přítel,matka?

Reklama

Přidat komentář