Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Normální člověk (Út, 21. 8. 2007 - 21:08)

Pokud matku či otce vzrušuje jejich potomek,je velice důležité navštívit lékaře.Jste velmi nebezpeční.Jste ohavní,do blázince s vámi.

Honza (Út, 21. 8. 2007 - 20:08)

Jaký vtip?! Jenom je to problém, ale myslím to vážně!

Franta (Út, 21. 8. 2007 - 18:08)

tento problém se snad týká jenom nemocných lidí,neumím si představit,že by to fungovalo u normálního chlapa...

Návštěvník (Út, 21. 8. 2007 - 12:08)

Janča a Honza je jeden a tentýž ukrajinskej dement, kterej tu akorát prudí a myslí si, že je vtipnej.

Návštěvník (Út, 21. 8. 2007 - 00:08)

Normálka

Honza (Po, 20. 8. 2007 - 21:08)

Já to mám od dětství. Je mi nyní 23roků. Plakal jsem v jeslích bylo mi asi 2,5 až 3 roky. Jedna vychovatelka mi měřila teplotu na zadečku, když jsem byl nemocný, a pak mi dala plínku, odporoval jsem, protože to bylo pro malé, říkal jsem vychovatelce ať mi nedá, ale jak mě zabalila do plínek, tak jsem si uvjedomil, že je v nich dobře. a teď když si sáhnu na zadek, tak mi mrazí na zádech. nevím, jestli je to normální nebo ne. Dodnes člověk nemůže za to. automaticky se vzruším. Nebo když bejt v náručí, nebo když spím do měkkého pelechu. achjo, nevím jestli to je přirozené, tohle mi dělá samo nebo je to dědičné. Nebo u plenek, naposledy ve třech letech jsem měl. a teď potřebuji smazat tohle, ty vzpomínky, které jsem měl v jeslích. ale to se nedá. Byl jsem u sexuologa, takže řekl, když je to přirozené již od mala, to je normální a že se mám vrátit k tomu, co jsem měl. Nějak mu nevěřím. Nevím, jestli vám to připadá normální. co vy na to?

P. (Čt, 31. 5. 2007 - 16:05)

Janca: jdi za lékařem, nejlépe sexuologem, to může být opravdu nemoc

Janca (Čt, 31. 5. 2007 - 14:05)

kdyz sme pri tom vruseni hledam tema kam napsat muj dotaz.jsem vzrusena snad porad a nevim co s tim uz delat..a kdyz tady ctu tyto clanky o synoch, se bojim mit aj naky to dite nebo jeste se vyspim s mim vlastnim ditetem.A co s mim vzrusenim? mam dlouho rocni vztah a tam to proste nejde ale vsude kde kouknu tam to na mna jde a vhlave je jen to vzruseni a nejde to odtud vyndat!samozrejme kdyz se mi chce vyburit nejde to jen tak s kde-kym a potom se jenom umaram az mi je doplacu. masturbace nato bohuzel nezabira.Vzdy mam pocit ze potrebuji na to lek co to ukludni.mate nekdo obdobne stavy?

Cyril (Čt, 19. 4. 2007 - 07:04)

io :

ano kočičko?

Hanka (St, 18. 4. 2007 - 22:04)

Cyril je kraaaal!!!!

io (St, 18. 4. 2007 - 14:04)

Cyrile, :-))))))))))))))))))))

Cyril (St, 18. 4. 2007 - 13:04)

Taky jsem vzrušen ze svého syna - nemá šanci odmaturovat. Zato dcera mě nevzrušuje, je v poho na VŠ.

Drban (Út, 17. 4. 2007 - 14:04)

Jak moc. Dělala jsi si to nějak, nebo to bylo platonické?

jana (Út, 17. 4. 2007 - 13:04)

Tak tohle je fakt nechutné téma! Ale je pravda, že v pubertě mě vzrušoval strašně můj bratranec. Je ale starší a neřekla jsem mu to.

Drban (Po, 16. 4. 2007 - 16:04)

Moje milenka má dva syny. Toho mladšího jednou tajně pozorovala při onanii a také ji to vzrušilo tak, že musela vlítnout do ložnice se udělat. Ale aby myslela na sex s ním, to prý ji ani ve snu nenapadlo. Jen ten pohled v ní probudil vlastní chtíč.

anonymous (Po, 16. 4. 2007 - 14:04)

Je to normální Elektřin komplex. Nevím sice jak moje máma, ale já se jí nevzrušoval, proto jsem kliďánko ještě ve 22 chodil před ní nahej když se chystal do vany. Ale nebyla v tom sexualita, jen pohodlnost.

maturlelover (Ne, 25. 6. 2006 - 09:06)

Zajímalo by mne , jestli to co tady se povídá je pravdy, nebo ne. Ale myslim si ze mezi 10 milionama lidi s taci najdou. Rikam pokud je ten kluk starsi 15 let tak moc dobre vi co dela a pokud to dela s matkou dobrovolne, tak proti gustu....
Rad bych ale neco slysel od zen ktere spaly se vymi syny. V puberte me ta predstava, ze mne pomiluje vlastni mamka hodne vzrusovala.Pak to postupem casu preslo. Vim ze vam zenam ktere tu zkusenost mate se tady nadava, ale mne toto tema hodne zajima, tak pokud mate chut napiste mi neco o tom na mail maturelover27"centrum.cz

Návštěvník (Út, 20. 6. 2006 - 22:06)

no když vás vzušují vaše děti tak můžete ženyký přijet ke mě,je mi 33 a pomiluju vás tak že vás bude pipka bolet ještě 14 dní,ahojky Kiki

soteris (Pá, 14. 4. 2006 - 15:04)

Opravdu--lidé co mají sexualní vztah s dětmi jsou psychicky nemocní a dost sobečtí--jak mužou pošpinit něco tak čistého jako je vztah dítě-rodič...vlastně je mi jich líto

každej kdo má takové choutky mel by si uvědomit že takový čin je nevratný a udělá vám v hlavě peklo

jinak detská sexualita existujea.sex se líbí všem věkovým kategoriím.ja jsem si s kamarádem sexuálně hrála už v 8 letech.a bylo nás takových dětí celá skupina.

Helena (So, 8. 4. 2006 - 21:04)

Dost hustej hnus.Zavrela bych takove prase do lecebny mezi jine zvrhliky.Jdi se lecit k sexuologovi,teda lecit se to neda,ale utlumit a oblbnout takove hovado,jde jiste

Reklama

Přidat komentář