Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

hm (Út, 9. 10. 2018 - 10:10)

To se ti admine líbí, to nemažeš.

Jarda (Út, 9. 10. 2018 - 09:10)

Ty na inzerát ti žádná...Jo, mě se taky párkrát stalo, že začala holka čůrat, třeba když jsem ji pusou nebo špičkou čuráka dráždil klitoris. A nebyl to výstřik, protože toho bylo hodně a chutnalo to slaně.

Rampelník (Po, 8. 10. 2018 - 20:10)

Ty na inzerát ti žádná neodpoví. Zbal nějakou 38 a více a uvidíš, téměř každá při prstění učurává. Tak dej pusu na pičku a ucítíš horky proud v puse. Je to super.

Jiras (Po, 8. 10. 2018 - 17:10)

Slecna nebo zena, ktera me rada ukaze curani anebo me necha napit, at napise na [email protected] Praha

M (So, 6. 10. 2018 - 15:10)

Nefungují.

Karel (Út, 11. 9. 2018 - 12:09)

Chci se zeptat holek, zda byla některá vzrušená z toho, když čůrala před klukem?

Tomáš (So, 8. 9. 2018 - 22:09)

Tak to je maras, já se u toho udělal

j (So, 8. 9. 2018 - 12:09)

je,ghgftfrhzjutfziuoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Pepan (St, 5. 9. 2018 - 18:09)

Lepší stránky jsou voyuerstyle.com a nechte si vyhledat festival pissing

Ale (St, 29. 8. 2018 - 21:08)

Ty stranky spy2wc jsou zavirovane

Honza (St, 29. 8. 2018 - 09:08)

Dneska jsem viděl mocit v...A jaké to bylo? A vytřela si pysky ta kamarádka po tom močení? Jinak to, že tě to vzrušilo, je naprosto normální. Spíš by mi bylo líto chlapa, kterého by holka při močení nevzrušila.

Johny (So, 25. 8. 2018 - 20:08)

Dneska jsem viděl mocit v lese jednu kamarádku. Původně to nebyl záměr, ale vzrusilo mně to hodně.

generální tajem (Út, 24. 10. 2017 - 18:10)

Tynko,u kterého stromu je...Ty to chceš hned sliznout

Xxx (Út, 24. 10. 2017 - 11:10)

S kamarádem jsem to pustila...Tynko,u kterého stromu je možné Tě vidět čůrat?

Týnka (Po, 23. 10. 2017 - 12:10)

S kamarádem jsem to pustila v neděli,když jsme šli od známých.
Pustila jsem to v parku u prvního většího stromu a hned,protože jsem chtěla tolik,že to šlo skoro samo a jen jsem rychle stáhla kalhotky a vyhrnula šaty.Stejně jsem se trochu učůrla do nich. Kamarád hlídal a občas se i koukal a dělal si srandičky,jak velkou louži jsem vytvořila.Už jsme spolu taky čůrali dříve a u něj se nestydím. Vím, že se mu to líbí a pak má další choutky...

Stela (Čt, 19. 10. 2017 - 09:10)

jako malá holka jsme se sestřenicí pravidelně chodili spolu na wc a tam si ukazovali jak čuráme. tak od 8 let jsme se viděli málo když se odstěhovala a tak to přestalo. ve 12 začala jezdit na víkendy protože tady koupili chalupu. vzpomněli jsme si na to a zase to zkusili,bylo to fajn. dělali jsme to často a vzájemně se při tom hladili a roztahovali si pipiny. jednou sestřenka pokračovala v hlazeni i po čurání a přešla v lízání. vylízala mi ji na záchodové míse. a takto v mích 14 začalo lesbické období.

helan (St, 18. 10. 2017 - 09:10)

Čůrat holku jsem poprvé viděl když mně bylo 10 a jí 9.Oběma se nám to líbilo,zvlášť když mi mohla pinďu podržet.

g (Pá, 6. 10. 2017 - 12:10)

Poprvé jsem curala pred mým...joooooo

Lenka (St, 4. 10. 2017 - 07:10)

Poprvé jsem curala pred mým klukem včera.
Byl z toho úplně hotovej

Ally (Ne, 1. 10. 2017 - 10:10)

A to ti dovolila se koukat na...Nějak se to vyvinulo samo a asi to už pak bylo jí jedno.
Když jsem viděl jak hodně čurá a pak i kadí tak potřebovala nutně.

Reklama

Přidat komentář