Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

honza (Ne, 9. 4. 2017 - 09:04)

Tady holky píšete vesměs, že když jste potřebovaly nutně čůrat, tak jste čůraly hodně. Co to je hodně?
Některá holka čůrá hodně když to pustí silným proudem, ale netrvá to dlouho,jiná čůrá dlouho a teče to mírně z pod zadečku, ale vyčůrá kolikrát stejně nebo i víc...

Kamila (Ne, 9. 4. 2017 - 08:04)

Muže to láká dívat se na... Asi máš pravdu. Nebudu to vyhledávat,ale asi se to pánům líbí. Ptala jsem se svého kluka,jestli by mne chtěl vidět jak čurám. On doslova ožil a hned mne tlačil na záchod a já to tedy pustila, i když se mi zrovna nutně nechtělo, byla to taková jen otázka, ale on byl zcela zblblej,po čurání mne tam celou mokrou pulinku zlíbal a pak se chtěl hned milovat a bylo to úžasný.

Nugget (Ne, 9. 4. 2017 - 08:04)

Dívat se na to,jak to jde z holky ven z buhctičky při močení je eroticky stoprocentní a čím déle chčije, tím dříve jsem nadrženej.
A jde - li její potřeba dlouho, tak jsem se i já u toho skoro vždycky udělal a ani jsem si ho nemusel příliš vyhonit. Prakticky to šlo samo.
Holky z party to o mně vědí a dvě mi to často poskytnou.

Jan (So, 8. 4. 2017 - 21:04)

Muže to láká dívat se na čůrání slečny a je to přirozené.
Pokud si zachová muž k dívce úctu a nedovolí si víc, než mu dovolí ona, pak se Kamilo klidně vyčůrej i s ním.

Kamila (So, 8. 4. 2017 - 21:04)

Loni jsem byla na dovolené s příbuznými a se strejdou(cca 30 let) jsem šla na houby. Asi za dvě hoďky jsem potřebovala už opravdu velmi nutně čurat,ale nevěděla jsem,jak to řeknu,nakonec jsem to řekla,že se tam v lese někde vyčurám, on ,tak se tady vyčurej, v pohodě.
Já Jsem byla hodně ve stresu,byl tam on a chodil se mnou, tak jsem to u jednoho stromu stáhla kalhotky a konečně si ulevila. Myslela jsem, že on bude čekat,ale i ta kmi to bylo trapný,ale on najednou blízko mne řekl,jak krásně čurám a díval se přímo na moji pulinku,ze které to šlo a stopnout jsem to zkoušela,ale jen jsem docílila, že to šlo z pulinky dál, ale jen slabším proudem. Tak jsem to povolila a vyčurala to celé, ať se děje, co chce.
On si ke mně nic nedovolil,jen ještě jednou zopakoval,že jsem krásně čurala a jinak se choval i další dny normálně.Asi se mu to líbilo,já jsem se pro jistotu vyhýbala situacím,abych nemusela před ním čurat někde venku a nijak jsem to dál neřešila. Spíše mi to pomohlo se tolik nestydět akdyžjsme následně šlis holkama z kina a chtělo se mi,tak jsem se klidně vyčurala venku. Přemýšlím,že bych se se strejdou už nebála jít třeba opět sama na houby nebo jen tak a kdyby se mi chtělo nutně na malou, tak bych to pustila a kdyby se koukal a nechoval se nijak dál nevhodně, tak proč ne.

Jana (So, 8. 4. 2017 - 19:04)

To je teda síla, ty...Mně čůrání kluků nebere,ale když jsem nedávno musela na malou venku,takmůj kamarád to chtěl,abych to udělala předním.Známe se od mateřský školy a když jsme byli malí tak jsme ze zvědavosti takto čůrali, no byla jsem překvapená, ale řekla jsem ,tedy,že půjdeme nenápadně jako procházkou domů,rozloučili jsme se s ostatními a zašli do opuštěného domku a tam jsem se před ním vyčurala, hodně, a skončilo to tak,že se na mně téměř vrhl a udělal se okamžitě, aniž by k něčemu došlo,jen mne stlačil rukou na ještě svlečenou pipinku a okamžitě se udělal na zem. Bylo to ale hodně příjemný...

Lenka (So, 8. 4. 2017 - 18:04)

To je teda síla, ty čurající holky. NO už se nedivím,kde chlapi berou inspiraci,včetně mého,když to po mně chce.Než aby se u toho udělal do ruky,tak semu radši vyčurám a už jsme to zkoušeli a byl opravdu z toho hodně vzrušenej a když jsem mu po tom hned nedala,tak se taky byl schopnej vypustit mně na břicho nebo mezi stehna.

Wwe (So, 8. 4. 2017 - 16:04)

Www.voyeurpee.com

Honza (So, 8. 4. 2017 - 14:04)

Nevíte někdo, které erotické filmy s piss tematikou mají český dabing? Vím, že takové jsou. občan narazím na úryvek, ale obtížně se to shání.

Blues (So, 8. 4. 2017 - 13:04)

Líbí semi čůrající holky ale trvalo mi dlouho nějakou sehnat.Povedlo se mi to přes net,kde jsem o svém zaměření otevřeně napsal. Ozvaly se dvě, jedna mi příliš nevyhovovala povahou a druhá už je se mnou jako přítelkyně dva roky a jí se líbí taky,když kluk čůrá. Tak to máme společný a čůráme spolu domai venku,hodně i málo a je to fajnový. Velmi chhápu některé kluky, co sem píšou, že se jim to líbí a bojí se holku oslovit s tímto požadavkem a tak si je radši tajně špehují nebo natáčejí a pak si to u toho doma udělají. Tohle jsem dělal i já ze začátku, ale více mi vyhovuje čůrat s holkou společně reálně.

Věrča (So, 8. 4. 2017 - 11:04)

Šlo to rychle,protože se mi chtělo nutně i a sestřenice hlidala.

Sexik (So, 8. 4. 2017 - 11:04)

A dlouho?

Věrča (So, 8. 4. 2017 - 11:04)

Teklo to hodně

Sexik (So, 8. 4. 2017 - 11:04)

A čurala jsi hodně nebo málo?

Věrča (So, 8. 4. 2017 - 11:04)

Už jsem se vyčurala. Na zahradě u našich pod stromem

Sexik (So, 8. 4. 2017 - 11:04)

A kde?

Věrča (So, 8. 4. 2017 - 10:04)

Čuram.

Honza (Pá, 8. 7. 2022 - 00:07)

ahoj, mám to taky rád

petr (So, 8. 4. 2017 - 04:04)

Moje holka nechtěla se mnou...svoji holku sem taky opil . když potřebovala na záchod , řekl sem jí , ať se počůrá a UDĚLALA TO !! Vzrušilo mě to tak , že sme šukali skoro do rána.

XXXl (Pá, 7. 4. 2017 - 16:04)

Moje holka nechtěla se mnou čůrat,ale když jsem jí trochu opil,pak musela a sama si pak dřepla u lavičky v parku a z její pičulky vytryskl boží pramen a já se neudržel a nechal jsem si pochcat od ní ruku a jí to vůbec najednou nevadilo.
Dostali jsme se domů, čůrala znovu a opět jsem si nechal počůrat ruku a ihned jsme se pomilovali. Hned jsem byl hotovej a za pár minut znovu. DOPORUČUJI TUTO TECHNIKU VŠEM!

Reklama

Přidat komentář