Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Daniela (Po, 3. 4. 2017 - 13:04)

Holky jsou trochu mršky a...Tohle jsem udělala na diskotéce. Byli jsme v náladě a s klukem venku se projit. On mne libal,mně se chtělo hodně čurat on videl,že se kroutim a tak jsem nic nebyla proti tomu a za nedalekým rohem to pustila. On se choval stejně a krátce si ho vyhonil a stihl se udelat ještě na mou curajici pipinu a na stehna

Natty (Po, 2. 7. 2018 - 07:07)

Včera jsem potkal kamaradku,neco jsme popili a já ji doprovodil domů.
Cestou potřebovala stále nutneji na záchod a tak jsem ji odvedl za strom a hlidal. Ona okamžitě dost silně začala curat a ja to nevydržel a musel jsem se na ní dívat ja to teče.
Udelala velký chcani a stydela se taky.
Na oplatku jsem se vycural i já a tak ji to trapný už tolik nakonec nepřišlo. Taky se divala jak mi to jde ven. Meli jsme z toho srandu. Doma jsem na to stale myslel až jsem si to udelal.

Klára (Po, 3. 4. 2017 - 08:04)

To byl od tebe velký risk. Kdyby se mu holčiči čuráni nelíbilo,tak by ses shodila jako snadno prodejná holka.
My holky,ale na to mame dobrý odhad a tys věděla z jeho první reakce,že to zafunguje.
Máš můj palec nahoru.

Andrea (Po, 3. 4. 2017 - 06:04)

Holky jsou trochu mršky a dnes už mohu sdělit,že díky čůráníjsem před šesti roky ulovila kluka,co se mi líbil. Chtěla ho i spolužačka a tak jsme trochu soupeřily.
Vyskytla se situace, kdy ve škole byl inventární dena všichni byli mimo, jen ředitelka a zástupce a nějaký personál. Měli jsme spolu službu na chodbě u vchodu u stolečku a byla to nuda. Je jasné,že se mi během dopoledne chtělo na malou a tak jsem mu řekla, že jdu na WC, ať tu zatím slouží sám. On se začervenal, a viděla jsem na něm,že by nejradši šel se mnou. Udělala jsem zkratovitě rozhodující návrh, pojď, utečeme spolu na WC,tu chvilku to tady nikdo neodhalí.WC bylo přímo naproti ,ale tady hrozilo, že by sem mohl někdo přijít z personálu nebo učitelek, vyběhla jsem do 1.patra a on za mnou! Mířila jsem na dívčí WC a on trochu s rozpaky,ale neodolal a rychle jsme se zavřeli společně v kabince.
Dělej,ať jsme rychle zpátky,řekl a já stáhla kalhoty,zůstala v podřepu,aby to všechno viděl a...ikdyž semi chtělo tak středně hodně,najednou to nešlo v týto situaci. Pomyslela jsem si tedy,že jsem tady s kamarádkou Žanetou a pak konečně začala čurat. On byl z toho zcela fascinován a ikdyž jsem nečůrala nějak akutně,tak jsem viděla,jak je velkej mezi nohama a stále opakoval ..já tě chci...
Vrátili jsme se dolů a on byl ten den z toho zážitku fakt tak nemocnej, stále se ptal, jestli půjdeme ještě jednou čurat,když tu nikdo není. Tak jsem schválně pila trochu více tekutin a před polednem už jsem potřebovala znovu. Chtěla jsem si to nechat na hodně,abych čurala hned a vyčurala větší loužičku do záchodu a po obědě už to bylo hodně akutní. Tak jsme ještě jednou zmizeli v patře,u WC už jsem skoro nemohla vydržet a trochu se kroutila. Zavřeli jsme se a já tentokrát čurala beze strachu a okamžitě a hodně. On mne začal líbat a ruku dal pode mne na můj čurací proud a dotkl se i pipinky a pak se stalo něco krásného,protože rychle si rozepnul kalhoty a okamžitě z jeho přirození začal stříkat na zem pramínek klásky.
Od té doby spolu jsme a čuráme a miluju ho a je můj.

JJ. (Ne, 2. 4. 2017 - 22:04)

Dnes jsi se Klárko přede mnou krásně vyčůrala v parku, když jsme šli z pizzerie. Moc ti děkuji za ten proud, který jsem směl sledovat z tvé studničky a budu se těšit na další.

Adam (Ne, 2. 4. 2017 - 20:04)

Při Barum Relye, která se...Nebuď domýšlívý.

Jan (Ne, 2. 4. 2017 - 18:04)

Při Barum Relye, která se ten rok jela přes Chřiby, stáli lidi za páskou v lese. Já jsem stál za bukem asi 30 m od trati a sledoval závod. Nějaká žena, asi tak kolem 25 let si šla odskočit a netušila, že tam stojím. Přičapla asi 3 m přede mě, ke mě zády, stáhla si kalhoty a kalhotky a vyčůrala se. Mohl jsem si zblízka prohlédnout každý detail jejího bílého holého zadku. Pak vstala, natáhla si kalhoty a teprve tehdy si mě všimla. Muselo jí být jasné, že jsem viděl její holý zadek. Ovšem dělal jakoby nic a kvapem odešla. Řekl bych, že se ještě po těch letech stydí za to, že cizí muž viděl její holou.

O // O (Ne, 2. 4. 2017 - 17:04)

Opět jsem sledoval holky jak čurají za garážemi u internátu.
Opět se mi podařily dva úlovky.První holka nejprve seděla s kámoškami u rozcestníku a pak si odskočila. Stáhla kalhoty i s kalhotkami najednou, vyšpulila zadeček a čůrala v podřepu trochu z výšky.Šlo to takovým úzkým proudem, ale dlouho. Za pět minut přišla druhá holka od druhé strany s rukou na sukni přesně jak je pipinka a také čůrala v podřepu z výšky, měla sukni a tu zvedla a čůrala tak hodně,že její proud počůral až zeď u garáže. Vystříklo jí to hodně prudce ale pak čůrala už z pod zadečku dolů na zem skoro rovně. To bylo také na poslední chvíli.

Tom (Ne, 2. 4. 2017 - 16:04)

Přítelkyni se líbí hraní s čůráním. Při milování mi čůrá na penis a honí mi ho při tom, je to úžasné a intenzivní orgasmus snad za 15 vteřin.
Když čůrám jé, kouše mě do bradavek a honí mi ho, takže mám erekci a nemohu dál čůrat. Pak se milujeme a pak mi to dělá znovu. Je to šílené a krásné.

Terka (Ne, 2. 4. 2017 - 16:04)

Čekala jsem na zastávce trolejbusu a chtělo se mi na malou už zoufale. Než bych se ale dále kroutila, zašla jsem za zastávku ,dřepla na bobek a opravdu hodně močila. Vím,že se na mně ohlížel nějaký chlap tak kolem 40.let. (mně je 15).Bylo mi to v ten okamžik jedno, protože bych se cestou určitě pomočila v autobuse. Než se trápit, tak raději na tu chvíli odhalit zadek a ulevit si .Chlapi jsou na tohle zvědaví a láká je to.Přesto jsem se pak trochu styděla a odjela jsem dalším trolejbusem až tyhle čekající nastoupili a přišli jiní,co mně močit neviděli.

Ivana (Ne, 2. 4. 2017 - 15:04)

holka,když musí hodně čurat a není kde, reflexivně si totiž tlačí pipinku rukou a je to samozřejmě vidět,že ji tam má.A to ikdyž má sukni nedrží si ji přes sukni,ale pod sukní přes kalhotky jako v tomto případě já.. Je to taková poslední pojistka před počuráním.
Loni jsem to zažila taky cestou z brigády a míjel mne asi dvacetiletý kluk. Viděl, že si ji držím pod sukní a tak se za mnou otočil a dostihl mne. Zeptal se,jestli potřebuju čurat,že bude hlídat ať zajdu za nedaleký strom. Měla jsem to tak kritický, že už jsem skoro čurala a zašla za nejbližší strom a pustila to z pod sukně přes kalhotky na zem, bylo to tak rychlý,že jsem je ani nestačila stáhnout.On se skutečně díval,ale když neviděl pipinu jak čurá odhalenou, tak odešel.V klidu jsem se pak vyčurala do konce a kalhotky svlékla a vyždímala a mokré si je znovu oblékla.Studily, že než jsem došla domů, tak se mi chtělo čurat znovu,ale to už jsem vpohodě vydržela.

Eva (Ne, 2. 4. 2017 - 10:04)

Ráda se dívám když chlapi čůraji.

LumírX (Ne, 2. 4. 2017 - 10:04)

S čůráním s holkou to někdy vyřeší příroda sama. Když jsme chodili s kámoškou z naší vesnice z venku domů,jednou nás přepad lhustý dešť s bouřkou. Schovali jsme se u jedné bytovky venku pod stříškou u nějakého sklepa a čekali až to přejde. Holka ale byla najednou divně zamlklá a klopila oči.
Ptal jsem se jí,jestli se bojí bouřky a přitiskl ji ksobě.
Ona že ne,trochu se chvěla a tak jsem jí dal svou mikinu.Při tom jsem si všiml,že si skrytě drží buchtičku rukou pod sukní.
Jestli potřebuješ čůrat,tak já tedy taky a jestli nepřestane pršet, tak se tady vyčůrám, řekl jsem a to byla pravda. Ona jen mlčky kývla a dál klopila zrak a ruku si z buchtičky dala pryč,ale o to více začala přešlapovat a posléze se jí tam dlaň vrátila. Tak se vyčůrej,neboj se.
Vyčůrala se, sedli jsme si oba na bobek, ona mi dala hlavu na rameno,sundalakalhotky pod sebou a už jsem viděl,jak to z ní teče, protože kolena nechala od sebe a její buchtička byla tak krásně vidět.To,že mi počůrala nohy a sandály ani nevěděla, ale bylo to příjemné. Chvíli jsem dal na její proud před buchtičku opatrně ruku a její teplý prou mi jí počůral také. Čůrala hodně dlouho asi takovým středně velkým proudem a když se vyčůrala, bylo jí zjevně dobře. Zeptal jsem se,jak by to ještě dlouho vydržela a ona, že kdybych se nezeptal a neřekl,že chci taky ,tak by to za chvíli pustila v obrovském strachu. Vyčůral jsem se následně také,ona se sice nedívala,ale pak se koukla a já jen řekl, vidíš, taky čůrám hodně. A ona se dívala až dokonce. Ten den jsme začali spolu chodit a proto si na ten zážitek velmi dobře pamatuji.

Je to asi (Ne, 2. 4. 2017 - 09:04)

týden, viděl jsem neznámou holku,když jsem šel cestou z tréninku jak si taky dává na pipinku ruku. Cest vedla kolem řeky a pak cesta nahoru parkem a dál už je Albert a město. Je tam jediné místo,kde se asi dá bezpečně čůrat a to a zídkou po nějaké stavbě. Zrychlil jsem krok, předešel jí a pak nenápadně zmizel z cesty za silný smrk u zídky a tam se schoval a čekal . Asi za tři minutky přišla a rovnou zamířila tam a ani se příliš neschovala. Zůstala zcela na kraji, protože už než tam docházela,držela si kalhotky na stehnech a bylo vidět, že jí to už začíná téct z pod sukně ještě dřív než se skrčila do podřepu.Byla otočena prdelkou ke mně a nemohla mně vidět, její pipina skutečně čůrala snad půl minuty v kuse a ten její pramen z pod zadečku byl hodně prudký. Nebýt tam ta zídka, určitě by to pustila kdekoliv u cesty,rpotože tohle bylo zjevně velmu akutní čůrání. Nechtěl jsem jít k ní, byla by ve stresu a mohla by se počůrat, tohle jsem si užil aniž mne zpozorovala a byla v klidu.

Eva (Ne, 2. 4. 2017 - 07:04)

jsem matka dvou dospívajících dcer 13 a 15 let a vždy jim připomínám,aby, pokud to půjde, nechodily na záchod venku,ale vždy si došly na uzavřené WC ikdyž se jim bude chtít třeba jen trošku.Preventivně. Tihle ,podle mne nemocní kluci,jakmile uvidí neklidnou slečnu,co si navíc ještě rukou tiskne přirození, mají okamžitě jasno,že se jí chce velmi nutně na malou a vědí,že když ji budou sledovat, tak velmi bry uvidí jak močí, kdekoliv to bude možné. Dcery mi říkají, hele máš zbytečný starosti a zatím se jim nestalo,co vím,že by se s podobným zážitkem setkaly.Mně bohužel ano a je to opravdu nepříjemné a poučila jsem se z toho.

Karla (So, 1. 4. 2017 - 19:04)

Dcera dnes přišla vystresovana domu s mokrými kalhotkami v ruce. Potřebovala nutně se vycurat,zaběhla za roh a tam už na ni čekal o rok starší spolužák a všiml si,že si s rukou mezi nohama hledala misto k čurani. Pustila to z pod sukně prý ve stoje aby nevidel mezi jeji nohy. Idiot!

Steve (So, 1. 4. 2017 - 17:04)

Bud' ráda že tě nepochcal ... :-D

Steve (So, 1. 4. 2017 - 17:04)

Bud' ráda že tě nepochcal ... :-D

Mica (So, 1. 4. 2017 - 14:04)

Jednou jsem čurala na letni zábavě u stromu,a samozřejmě najednou kluk a začal se koukat na moji už tekoucí pipinu. Rychle jsem to stopla,odběhla vice do tmy a tam se vycurala celá.

Bohouš (So, 1. 4. 2017 - 13:04)

Hm..hezké fantazie.

Reklama

Přidat komentář