Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

simi (Po, 14. 11. 2016 - 17:11)

Miluji,když mi holka čůrá... Mirku jsi přesná kopie mého manžela. Jsme spolu již devět roků ale on je schopnej se udělat u mého čůrání pokaždý.
Naposledy včera na dámských toaletách na hoteu v Kašperských Horách kde jsme byli na prodlouženým víkendu.
Mně se chtělo ukrutně a tak jsme nešli ani na pokoj,ale přímo rychle za recepcí na ženské WC. No a jak jsem začala ihned čůrat,onmne tam začal líbat,samozřejmě že jsem ho hodně počůrala na obličej ,stáhnul si kalhoty a jen si ho krátce vyhonil a postříkal mi nohu a punčocháče.
Chlapy jsou na tohle hodně chytlavý

Mirek 23 (Po, 14. 11. 2016 - 17:11)

Miluji,když mi holka čůrá na tvář. Když čůrá v podřepu a já jí dám tvář pod kundičku a její čůrací proud mi stříká na tvář a do pusy. Je senzační, polykat a pít její čůrání. Má trochu nahořkou a slanější chuť, ale okamžitě se při tom udělám nejčastěji do její dlaně

Jana (Po, 14. 11. 2016 - 16:11)

Mě se moc líbí a vzrušuje mě, když přítel čůrá. Někdy ho schválně zlobím, držím mu ho a honím a koušu ho do bradavky a jemu se postaví a nejde mu to a pak se milujeme.

jan (Po, 14. 11. 2016 - 15:11)

mně se moc libi jak čura holka.

jan

Radek (Pá, 30. 9. 2016 - 13:09)

Já se na svoji partnerku velice rád dívám jak čůrá. Čůrá přede mnou venku, doma ve vaně i na záchodě. Někdy si ho při tom i vyhoním. Prostě to miluji.

Oldik84 (Čt, 29. 9. 2016 - 20:09)

Bere mě, když čůrám na...Jasmina, čůrala by jsi chlapovi i do pusy?

Oldik84 (Čt, 29. 9. 2016 - 20:09)

Lízáním?Jo přesně lízáním bych kundičku osušil a ještě u toho může i učůrávat.

nee (St, 29. 6. 2016 - 22:06)

co je na tom vzrušujicí?děláme to od narození.děti pečlivě učíme na hrníček a dospělí pak to dělají před sebou nebo na sebe.neni to nelogické?a ve stáří?někteří učurávají do plen nebo do bažanta a vzrušuje to snad?myslim vážně otázku-co je na tom vzrušujícího?můžete to popsat slovně?

Jasmína (Ne, 26. 6. 2016 - 19:06)

Bere mě, když čůrám na chlapa.

Tom (Čt, 24. 12. 2020 - 21:12)

Pucurala by jsi me?

Tom (Čt, 24. 12. 2020 - 21:12)

Pucurala by jsi me?

Jirka (Ne, 26. 6. 2016 - 17:06)

Zdravim vsechny super holky, ktery se nebojej pokecat si s chlapem o cemkoliv, hlavne o curani
Email: [email protected]
Snapchat: jirirajirka
Budu te zboznovat, za cokolic co napises ;-)

Volfian (Ne, 19. 6. 2016 - 13:06)

Nějaká slečna, před kterou bych mohl čúrat, nebo i ona přede mnou?

Katka (St, 15. 6. 2016 - 17:06)

Lízáním?

Vašek (St, 15. 6. 2016 - 15:06)

Já jsem už taky viděl pár holek čůrat. Ale nejvíc mne vzrušuje, když holka čůrá ve stoje a přitom si drží stydké pysky (čůrá jako chlap). A taky jsem pak měl vždycky možnost těm holkám utřít kundičku po močení. Chtěl jsem se zeptat holek, jestli by si nechaly od kluka vytřít pičku po močení?

Jirira (Ne, 14. 2. 2016 - 15:02)

(pokračování)
On se šel...Ahoj, možná ti to přijde ujetý. Ale já jsem se takhle jako malej taky choval. Úplně jsem byl do toho cvok. No a teď mi je 18 a nic se nezměnilo, pořád miluju ten zvuk chcanek jak se postupně pysky odlepují od sebe a ta změna zvuku. No prostě libec :3
Všem co jsem to řekl to přijde divný, tak stále vyhledávám a doufám, že někdy to s nějakou vyzkousím naživo.

Vysávač pipinek (Út, 20. 8. 2013 - 09:08)

párkrát se mi podařilo ukecat přítelkyni aby mi načůrala do pusy,ale musel jsem jí voblbnout vínem.Smála se tomu jak pitomá,ale hlavně že mně bylo fajn. Nakonec jsem jí oplodnil a to mi bylo megafajn.

Tommygun (So, 27. 7. 2013 - 07:07)

zajímavá stránka pro milovníky pissu je na
http://www.pissmanie.ic.cz/, jsme parta milovníků,amatérů a chystáme se k pořádání piss večírku.kdo má zájem,tak ať klidně dá vědět.

Honza z Moravy (St, 28. 10. 2015 - 21:10)

Mé holce se to stalo dvakrát. Já jsem to nevyžadoval, bylo to mimovolně, jednou dokonce při orálním sexu, no a co, holka je tak od přírody zařízená, prostě tam dole povolí, aby mohla co nejlíp přijmout chlapa. A často povolí všechny tři poklady. Proboha, s tím si fakt nedělejte hlavu!

Honza (Pá, 31. 7. 2015 - 19:07)

Ahojky,
zvu vás...Ahoj, Ester, taky mám moc rád čurání. Napiš mi tvoje číslo na mobil a budeme si volat a povídat o tom

Reklama

Přidat komentář