Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Ahoj (St, 6. 6. 2018 - 04:06)

Radko, tak té kamarádce...Já mám taky celou veverku počůranou i na klitorisu.

Honza (Út, 5. 6. 2018 - 09:06)

Ahoj Honzo, já si pysky...Radko, tak té kamarádce poraď, ať si při tom čůrání přidrží pysky rukou. Může tak regulovat proud moče a nebude mít kundičku tolik počůranou. Jinak mám kamarádku, které taky občas pomáhám, když močí. Jí to taky teče všude možně a když jí utírám, tak spotřebuju několik ubrousků. Vždycky si počůrá i klitoris.

Radus Ladomirja (Pá, 1. 6. 2018 - 14:06)

Ahoj Honzo, já si pysky neutírám, jak jsem ti psala,ony se mi roztáhnou a když ještě trochu zatlačím tak mi vyleze i kousek ukončení trubice a leje mi to hezky do předku mezi pysky,takže jí nemám slitou. Ale vím že kámoška má s tím problém a jak jdem někam spolu čůrat tak to z ní leje jako ze sprchy - na všechny strany a taky občas do bot, tak ta si jí musí pořádně vytřít a k tomu i stehna hahaha.

Honza (Pá, 1. 6. 2018 - 13:06)

Ahojky Honzo, čůrala jsem v...Radko, doufám, že sis po tom čůrání pořádně vytřela pysky.

Radka Ladomirja (Čt, 31. 5. 2018 - 21:05)

Ahojky Honzo, čůrala jsem v dřepu a ani si ty pysky nemusím držet. Jak dřepnu tak ony se mi roztáhnou samy a pak jen kukám na ten proud.

Honza (Út, 29. 5. 2018 - 14:05)

Ahojky taky ráda čůrám...Radko, a jak jsi čůrala? Ve stoje nebo v dřepu? A držela sis přitom čůrání pysky?

Radka Ladomirja (Po, 28. 5. 2018 - 21:05)

Ahojky taky ráda čůrám venku, včera jsem byla ve Frýdku u Olešné a schválně jsem se vyčůrala na parkovišti u auta, stříkám tak metr do předu

Honza (Čt, 24. 5. 2018 - 12:05)

no primo ve tride sem si ji...Vlaďko, když jsem si přečetl, jak jsi ji měla mokrou, tak jsem hned musel jít na záchod onanovat.

Honza (Čt, 17. 5. 2018 - 11:05)

Čím vytiráš veverku?...No většinou ty holky vytírám papírem, ale když mi to dovolí, tak raději jazykem.

Vladěna (Čt, 17. 5. 2018 - 09:05)

Vlaďko, chci se jen zeptat,...no primo ve tride sem si ji vyhonit nemohla ze, takze vzdycky az doma,ale mokry klin sem mela, dneska me taky vzrusi chlapi jak vytahnou bimbase na parkovisti nebo v zacpe na dalnici a pusti to, taky sem mokra, ale udelam se az je k tomu vhodna chvile takze asi tak. A pro 1expresso dekuji za nabidku, lae ja radeji koukam na manzela, treba na zahrade nebo na výletě jak vytahne bimbase a cura jak by tyden nebyl : D

1expresso@sezna (Čt, 17. 5. 2018 - 03:05)

kluci ja se těm klukům...Ja ti to rád ukážu ten vodopád:-)

A (St, 16. 5. 2018 - 17:05)

No, já taky občas vídám...Čím vytiráš veverku? Toaleťákem, nebo jazykem?

Honza (St, 16. 5. 2018 - 15:05)

kluci ja se těm klukům...Vlaďko, chci se jen zeptat, jestli jsi někdy u toho onanovala?

Vladěna (St, 16. 5. 2018 - 11:05)

To znám ze školy velice...kluci ja se těm klukům vážně nesmála jen mě prostě vzrušilo, že mají plné měchýře a nemůžou jít, to že je to musi pekelně tlačit jsem v te chvili vůbec nevzala v úvahu a že potom měli třeba problemy s močákem mě taky nenapadlo, někteří měli fakt problém udržet bylo vidět jak sedi v predklonu, ale nesmála sem se jen sem se koukala a byla rozrajcovaná. Ještě dnes se ráda podívam na pořádny vodopád, když chlapi čůrají, třeba na parkovišti, když čekám v autě, prostě mě to vzrušuje

Honza (Čt, 10. 5. 2018 - 14:05)

No, já taky občas vídám nějakou svoji kamarádku, jak čůrá. Většinou je to domluvené a jdeme spolu na záchod. Jakmile začne čůrat, vyndám z kalhot pinďoura a začnu před ní onanovat. Naštěstí nikdy se tomu žádná holka nedivila ani nebyla pohoršena. Myslím, že to i čekaly. Někdy mi při té onanii pomohou rukou nebo pusou. No a nejlepší je, když jim po tom čůrání můžu vytřít kundičku.

Péťa (St, 9. 5. 2018 - 20:05)

ja se tem klukum nesmala,...To znám ze školy velice dobře.Nejhorší bylo u mě osobně,že když se mi chtělo moc tak jsem měl erekci.To pak bylo narážek:-)

Jarek (St, 9. 5. 2018 - 10:05)

ja se tem klukum nesmala,...u nas ve skole se na wc taky nepoustelo a bylo pekne neprijemne kdyz musel clovek drzet, pral bych ti zazit neco podobneho na vlastni kuzi abys vedela jak tem klukum muselo byt a z vlastni zkusenosti vim, ze kdyz se clovek pta podruhe musi se mu chit fakt pekelne, ja se ptal podruhe az po prvnim ucvrnknuti, takze vim co to je

Vladěna (Út, 8. 5. 2018 - 22:05)

Tomu se dnes říká...ja se tem klukum nesmala, pouze rikam, ze me vzrusilo, kdyz meli preplnene mocaky a ucitelka je nepustila a oni pak posedavali a kroutili se a cekali na zvoneni nebo se ptali podruhe, na vine ze museli drzet curani byla uca ne ja jen pro poradek

Sorry (Út, 8. 5. 2018 - 18:05)

Moje byvala pritelkyne se...Tohle tema s plinama sem nepatří jsou jine diskuze s touhle tématikou

Miki v plenkach (Út, 8. 5. 2018 - 06:05)

Moje byvala pritelkyne se svoji kamaradkou me vetsinou po te co prisli do nonstop herny"zasedly" na rohove lavici, kdyz jsem si tam surfoval na wifi. Tak jsme popijeli a kdyz uz se mi hodne chtelo, tak jsem se chtel dostat na wc, ale pritelkyne mi rekla, ze me nepusti. Ze mam pliny, tak at se pocuram do nich. Ale po chvili me vzala za ruku, odvedla na damske wc. Tam mi rozepnnula kalhoty i plenkove gumove kalhotky se zapinanim na bocich, odhrnula pliny a drzela mi penis smerem do umyvadla a uzivala si to dokud jsem se uplne nevycural. Pak mi ho zpatky zaplenkovala, pozapinala mi gumove kalhotky i kalhoty a vratili jsme se ke stolu. To se ji evidentne libilo; Ale nekdy byla neustupna a uzivala si, jak bych chtel jit curat a nemuzu, az jsem to nemohl vydrzet a pocural se do plen. Byla takova potvora, ze mi pod stolem strcila ruku do kalhot,aby citila pres ty gumove kalhotky tu ty teple curanky jak se vsakuji do pliny. A ja mel vyzkouseno, ze se muzu takhle pocurat 2x, takze jsme sli ke me-jen pres ulici, kde me svlekla, zasoulozili jsme si, protoze z toho byla vzrusena. Pak mi pomohla s ocistenim ubrousky a s nasazenim suchych plen. Potom i kalhotek, kalhot a vratili jsme se za hodinu zpatky v pohode. Ale ona se za svoje curani stydela, protoze jsem predelaval bytove jadro a nemel jeste dvere na wc a v koupelne a ona kdyz sla curat, tak na me volala-NEPOSLOUCHEJ ! a zesilila TV, nebo vez, abych ji neslysel.

Reklama

Přidat komentář