Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

anonym (Pá, 20. 7. 2012 - 16:07)

Holky! Když držíte klukovi pindíka jako děcku, mluvíte s ní též někdy jako dítětem? Používáte lulu nebo čííí, aby se uvolnil a šlo mu to lépe? Umyjete mu jej někdy s přetažením kůžičky? Pokud má problém s jejím přetažením, procvičujete mu jí? Štípne ho to trošku? Pomáháte mu s odebráním vzorku na rozbor? Držíte mu zkumavku u pindíka? Používáte dětské čůrkat, čůrinkat nebo lulat? Cítí Vaši lásku a něhu?

Slavomir (Čt, 21. 6. 2012 - 22:06)

Páči. Ale nesmie to byť stará baba : )

Jiříku (Čt, 21. 6. 2012 - 17:06)

takovou úchylačku jen tak nenajdeš

Jirka (Čt, 21. 6. 2012 - 17:06)

Mám přítelkyni který se to nezamlouvá. Asi si pořídím jinou

Pavkol - reakce (Ne, 26. 2. 2012 - 14:02)

Jak si to tu Kristýna...asi máš pravdu, že jsem jí neměl jmenovat

peefreak (Pá, 24. 2. 2012 - 22:02)

Jak si to tu Kristýna přečte, tak se s Tebou sejde až po roce :)))

Pavkol (Út, 24. 1. 2012 - 11:01)

jak rikas je to rajcovni ale...Jednou se mé kamarádce chtělo ve Srřešovicích čůrat. Chtěla, abych jí hlídal aby se nikdo jiný nedíval. Byl jsem otočený zády,ale pak jsem se otočil. Kristýna si toho bohužel všimla a mindu si rychle zakryla a proud její moči příštící do trávy jsem stejně viděl. Sice se na mně údajně nezlobila, ale po tomto zážitku se se mnou sešla až po měsíci.

cestmir (So, 7. 1. 2012 - 13:01)

muj partner me naucil, ze...jak rikas je to rajcovni ale je to navic takovy akt velice moc duverny a hlavne intenzivni:-))

peefreak (Pá, 6. 1. 2012 - 20:01)

Pro milovníky čurání odkaz na německé fórum se spoustou ZAJÍMAVÝCH a NEZAVIROVANÝCH odkazů na čurací videa:
http://www.p-journal.com/SchuettlersForum/phpBB3/viewforum.php?f=1&sid=2d84fed1531fb993d9488343d0d74094

Libor (Pá, 16. 12. 2011 - 23:12)

To je síla, jen to čtu a mám ho tak našponovanýho,že bych se okamžitě vypustil. Asi se to stane

Milan (Pá, 16. 12. 2011 - 06:12)

Poprvé jsem viděl holku čůrat v 15 letech náhodou. Byla to kamarádka o dva roky mladší a chtělo se jí opravdu hodně a tak to pustila hned za naším barákem venku. Já jsem ji nechtěl špehovat, ale zvědavej jsem byl a tak jsem se díval a jí to kupodivu bylo jedno.
Pamatuju si, že čůrala hodně velkým prodem a pod ní byla už mokrá louže a furt to z ní teklo ještě chvilku. Úplně jsem se zbláznil a okamžitě jsem se z toho udělal do kalhot. Od té doby čůrající holky vyhledávám, ale zatím tajně. A daří se mi to různě. Jen jedna holka se mnou ráda čůrala netajně a chtěla se dívat i na mne, když jsem potřeboval na malou, ale to už je několik let zpátky a pak se odstěhovala do Lanškrouna. Její čůrání mne taky rajcovalo, že jsem se při tom okamžitě vystříkal a když chtěla, abych zase čůral já, tak mi to před ní ze začátku moc nešlo ,ale jednou se mi chtělo ukrutně a tam jsem to pustil a od tý doby už jsem neměl žádné zábrany a čůral jsem kdykoliv i před ní.

pallenberganita (Pá, 16. 12. 2011 - 03:12)

Moje parterka čůrá ve...muj partner me naucil, ze curani pri sexu muze byt velmi rajcovni....tak dlouho me premlouval, az jsem se mu vycurala do pusy.pozdeji jsme si to zopakovali, dneska na nej curam ve vsech moznych pozicich...

jirko (Ne, 11. 12. 2011 - 11:12)

ahojky nenájde se tu nejaká sexy kočka na sexy hrátky posílaní foto jak čúra ? mne se to strašne líbi hlavne když holka čúra nekde v přírode je to strašne sexy !

Petra (Po, 28. 11. 2011 - 10:11)

(pokračování)
On se šel podívat tam, co mě ráno viděl čůrat, vydlabal si kus hlíny s mojí uschlou močí, čuchal k ní a u toho si ho normálně honil. Dvanáctiletej kluk. Je tohle normální? On je jinak chatrej a hodnej kluk, nijak divně se jinak nechová. Nikomu jsem to neřekla, probírat to přímo s ním pro mě nepřichází v úvahu, to bych se styděla. A neřekla jsem to ani příteli, nevím jak. To za ním mám přijít a říct mu: Hele tvůj brácha mě viděl chcát za stanem a pak odpoledne čuchal k mým zaschlým čůránkům a honil si ho? A víte, co je na tom nejdivnější? Na jednu stranu mi to připadá hrozně nechutný, ale současně mám takovej strašně zvláštní pocit. Jako kdyby mi to, co ten brácha udělal, nějak zalichotilo nebo co. Dost ujetý, ne?

Petra (Po, 28. 11. 2011 - 10:11)

Koukám, že tohle je taková diskuze, kde bych se možná mohla zeptat na Váš názor. V létě se mi stala taková věc, která mi nejde z hlavy. Vůbec nevim, co si o tom mám myslet. Byla jsem u svého přítele na chatě společně s jeho rodiči a jeho mladším, dvanáctiletým bráchou. S přítelem jsme si ale kus od chaty postavili u plotu stan, abysme nemuseli bejt v chatě s jeho rodičema, znáte to. Jednou v noci někdo z rodičů nebo jeho brácha omylem zamknul chatu a když jsem se brzo ráno probudila se skoro praskajícím močákem, musela jsem jít dřepnout mezi stan a záhon thují, kterej tam u plotu mají. To bylo jediný místo, kam nebylo vidět ze sousedních pozemků. Akorát tam mířily okna z chaty, ale bylo brzo ráno, tak jsem to riskla. Když už jsem byla skoro hotová, měla jsem najednou takovej ten klasickej blbej pocit, jako že se na mě někdo dívá a když jsem se podívala na chatu, tak jsem nahoře v okně uviděla částečně odhrnutou záclonu a obličej přítelova mladšího bratra. Nejspíš celou dobu čuměl, jak jim tam zalejvám thuje. Takže docela trapas. U snídaně přítelův brácha nic neříkal a dělal, jako že nic. Já jsem se styděla, tak jsem taky dělala, jako že nic. Ale to, co mě fakt dostalo, přišlo až odpoledne. Přítelovi rodiče odjeli k nějakým známým a my jsme ještě s jeho bráchou zůstali na chatě sami s tím, že si uděláme táborák. Přítel zrovna sekal dřevo a já jsem připravovala buřty v kuchyni. A najednou vidim z okna přítelova bráchu, jak jde za náš stan a jako kdyby tam něco hledal. Pak se sehne zemi, něco tam štrachá, potom si to dává před pusu a po nějaký době si najednou strká ruku zepředu do kalhot a normálně si tam snad s prominutím honí péro nebo co. Po chvilce se polekaně rozhlídne a odchází. Šla jsem se tam pak schválně podívat. Byl horkej letní den, takže to moje čůrání už dávno uschlo, ale jak je ranní moč hodně silná, tak to, co nateklo do záhonu, tam nechalo tmavej flek. A v tom fleku vidím dloubance od prstů. V tu chvíli mi to celý docvaklo.(pokračování)

kluk (So, 20. 8. 2011 - 22:08)

piss je bežna praktika...Jestli mi ho ňejaká chce podržet má možnost.

marian (So, 20. 8. 2011 - 16:08)

piss je bežna praktika sexuálneho vyžitia, praktikujem ju vždy a zakaždých okolnosti...

Jana (So, 20. 8. 2011 - 15:08)

Moje parterka čůrá ve stoje.Je to erotický zážitek když roztahne pysky

... (Čt, 18. 8. 2011 - 12:08)

Také se mi líbí pozorovat...Honzíku, mne by zajímalo, jak to ty deláš třeba do gatí !

Honzík (St, 17. 8. 2011 - 22:08)

Také se mi líbí pozorovat čůrající holky a nevidím na tom nic špatného-je to normální a každého to TABU láká, ikdyž si to třeba nepřizná

PS vím, že to sem tématicky nezapadá... ale líbilo by se někomu vidět holku/kluka jak kaká ? Najde se zde někdo, kdo už to dokonce viděl a napsal by pocity, jaké to je ?

Reklama

Přidat komentář