Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Johny (St, 22. 10. 2008 - 21:10)

Cus, no ja bych se rad podival jak holka cura, docela by me to zajimalo.

xxx (Po, 20. 10. 2008 - 22:10)

Při poslední návštěvě jednoho kamaráda jsem ho počurala,jenže on to nechce v koupelně,jeho problém,je to příjemné,ale to uklízení nechutně otravné.

Anna (Po, 20. 10. 2008 - 20:10)

Myslim, ze jste chrisnici. V pekle uz se na vas vari horka voda a certi prikladaji pod kotel!!

Ondra (Po, 20. 10. 2008 - 18:10)

Příjde mi sexy, když nějaká žena čůrá a poslední dobou bych chtěl zkusit čůrat jako dívka na bobku nekde na verejnosti u kanálu.

Návštěvník (St, 10. 9. 2008 - 17:09)

teda vy ale máte starosti

berda (St, 10. 9. 2008 - 17:09)

Trochu slušného jednání!!!

berda (St, 10. 9. 2008 - 17:09)

Líbí se mi,když zralá žena čůrá do modrých kalhotek.

ivan (Čt, 15. 5. 2008 - 08:05)

mno to fakt dokáže hezky vzrušit a přitom je to normál..

Návštěvník (St, 14. 5. 2008 - 21:05)

Holka nečůrá, ale MOČÍ! Kluci čůraj

Jděte do prdele (St, 14. 5. 2008 - 21:05)

mě se líbí jak teče voda ale chcanky naší anky mě nezajímají, jedině péro ve vagině, jinak asi jde o ujetou provokaci

pony (St, 14. 5. 2008 - 19:05)

Mě se líbí jak čůrá holka.

pony (St, 14. 10. 2020 - 09:10)

Mě se líbí jak čůrá holka.

A (St, 14. 10. 2020 - 10:10)

Už jsi nějakou viděl? Byla hezká? A jak jí to šlo?

pony (St, 14. 10. 2020 - 13:10)

Byla hezká moc. Měla to čůrání za stromem v parku a světlou moč jako vodu a byla to moje holka,teď už není. Čůrala z vyholený pipinky na bobku a dlouho protože potřebovala a dlouho to držela.

Holkočůr (St, 14. 10. 2020 - 13:10)

Bomba!

J (Út, 12. 2. 2008 - 08:02)

Mne se hrozně líbí, když žena čurá a přitom čurá hodně silným proudem. Tohle mne chytzlo už v dětství. Byli jsme s maminkou na houbách v lese a maminka dostala potřebu jít na malou, nebylo se kde schovat a tak stáhla kalhoty a čapla si u nejbližšího stromu. Já jsem se sice otočil, ale tajně jsem se za stromem díval na ni a viděl jsem její veliký zadek, stehna i chlupatý rozkrok a z něj stříkal silný proud. Tehdy v mých osmi letech mi ten její proud připadal, jako když čurá kůň. Oproti tomu, když jsem jako dítě čural já, mi připadal stašně mohutný. Od té doby se mi líbí, když ženy čurají silným proudem.

Jarda (So, 2. 2. 2008 - 08:02)

Rovněž jsem pro čůrání a to všude.

Hennyville (St, 31. 10. 2007 - 01:10)

František Peřina: Tak ty seš buď starej komouš nebo nácek....-tady někdo zažil režim-.v tomhle státě je už (konečně) DEMOKRACIE-.To znamená,že na státní svátek si klidně můžu dát na Václaváku v Meku na WC rychlovku a tobě je do toho hovno-..Takže ten blábol cos napsal si nech buď na jinej web nebo na sjezd třešniček..-beztak estébáku-..BoooYaaa

Oči muže (tedy (Po, 29. 10. 2007 - 11:10)

No samozřejmě že nemám, takovou dobu jsi se neozvala a já strašně nerad dělám něco zbytečně a kůli Kamilovi bych (promiň Kamile), teda kanady neleštil.
Abys nebyla zklamaná, ani já nejsem exhibicionista a neprovádím žádné okázalé močení pro pobavení, či pobouření kolemjdoucích, jen se s tím tolik netajím a nevadí mi, když se na to kouká ten, kdo na to koukat chce. Nepředvádím se ale tak, aby se museli koukat i ti, co o to (třeba ) nestojí.
Je-li Tvůj zájem opravdu upřímný, dá se uvažovat o realizaci čůracího výletu. O podrobnostech bych se ale opravdu domlouval raději diskrétněji, aby se nás na jednom místě ve stejný čas nakonec nešešlo tolik, že by nás museli rozehnat jako nepovolenou demonstraci. Vy ostatní se pak budete muset spokojit s referencí o povedené, či nepovedené akci zde.
TO Vychcánek:
Kdysi jsem četl příběh ženy, ktrá po mnoha letech manželství ani v manželově přítomnosti, natož před cizími muži odmítala použít WC jako tu místnost. Prostě před ním tajila, že i ona někdy močí. Řešila to tak, že pod záminkou náhlé potřeby něco koupit, (např. ráno čerstvé pečivo), chodila na WC do nedalekého Mc Donalda. Nepředstavitelné!! Nežiješ snad s její ségrou ;- ?
TO F. Peřina:
My jsme ulítlí na močení, přirozené to věci od přírody, ale Tvoje úchylka na zvracení, (proč bys jinak schválně a dobrovolně lezl do diskuzí, ze kterých Ti je na blití), je opravdu nepochopitelná. (:-(

Johny (Ne, 28. 10. 2007 - 22:10)

Ted nevim, jak si to vzit :D. Prezdivku muze mit kdokoliv a je pravda, ze uz sem jakoby videl, ze mi prisel mail sam od sebe. Ale plati tu co jsem psal.

Reklama

Přidat komentář