Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Ne, 23. 9. 2007 - 22:09)

Ale já se chci dotýkat...

Návštěvník (Ne, 23. 9. 2007 - 22:09)

Můj zájem je napr.vážný,ale jestlipak je ta E-mailová schránka k něčemu?

Návštěvník (Ne, 23. 9. 2007 - 12:09)

Pokud je vážný tvůj zájem pozorovat muže při čůrání, můžeme se dohodnout. Napiš. E-mail : PaulusovaN"seznam.cz

Návštěvník (Ne, 23. 9. 2007 - 00:09)

Strašně,jakmile vidím chlapa čurajícího v přírodě,jsem jak u vytržení,ale snažím se pokukovat jen tak nenápadně,aby si toho nikdo nevšiml,pravda je taková,že bych mu nejraději podržela pindíka,je mi velmi příjemné,jak ten penis při močení tak trochu ztuhne,ale je to odlišné od erekce,ráda bych to podrobně zkoumala na co největší skupině mužů.Děkuji za vyslechnutí a nashledanou!X.

Jano (Čt, 28. 5. 2020 - 16:05)

Môžme sa dohodnúť.

muž 38 let (So, 22. 9. 2007 - 14:09)

Koukám, že převládají kladné názory a najde se i dost zvídavých a neuspokojených. Všem dívkám a dámám v Praze a okolí mohu nabídnout jakoukoliv součinnost při společném čůrání, kdo chce být přistižen a viděn, budu se koukat, kdo si ho chce podržet, nechám si ho při tom podržet, která ji chce počůrat, té ji jí počůrám, kdo to chce nafotit nafotím. Co kdo chcete, stačí se jen dohodnout a přiměřeně se nestydět. peei"seznam.cz

Anna (Po, 7. 12. 2020 - 14:12)

Já ti ho chci podržet

Radek (Čt, 20. 9. 2007 - 14:09)

Není nic hezčího a vzrušivějšího, než čůrající pička, obzvláště v naléhavých situacích a na neobvyklých místech. Prachsprosté vypouštění tekutiny do záchodových mís mi přijde jako plýtvání. Čůrací hrátky provozuji už mnoho let a stále je to super a pořád se dá zkoušet něco nového.
Iva závidí, že to máme jednoduché, vy holky ale taky, jen vám v tom brání falešný stud, či co. Většina holek si rsději načůrá do kalhot, než by připustila aby ji při čůrání někdo , (cizí a anonymní) mohl vidět byť jen od pasu nahoru. Mám kamarádku, která se v případě potřeby bezostyšně vyčůrá třeba na ulici do kanálu mezi autama, přece si nevyvalí bok. A je v pohodě, ona i kolemjdoucí, vždyť jde jen o lidskou potřebu. Teď si uvědomuji, že jsem si jako dítě dlouho myslel, že dospělé ženy nečůrají, protože mužů jsem viděl mnoho a ženu nikdy. Možná mi utajování této skutečnosti narušilo vývoj.

čertíček (Út, 14. 8. 2007 - 08:08)

A odkud jsi?!
Linko souhlasim s tebou,zen zážitek u moře musel být teda něco,tohle zažít!

Linka (Po, 13. 8. 2007 - 20:08)

Tak tohle by se mi taky líbilo, bohužel se mi to nikdy nestalo. Jenom si to představuju.

28. 4. 2007 12:05:43,
Záleží na tom,na koho narazíte. Když je to nějaký starý prasák,tak je to spíš odpuzující pohled. Může to být ale i pěkné,třeba když jsem při odchodu z nudapláže procházela kolem nějakého mladíka,který močil u křoví. Krásná prdelka a mírně rozkročené nohy,k tomu pěkná výbava,pohled,na který se nedá zapomenout :-).
odpovědět >>
28. 4. 2007 12:45:08, Mája
Já mám podobný zažitek z pláže v Řecku. Odcházela jsem z pláže jako jedna z posledních, přede mnou šel kluk, Francouz, asi mne nevnímal, nemyslím, že by to udělal
schválně. Vepředu si shrnul plavky a začal čůrat. Bylo to přesně jak popisuje Marek, na začátku si u toho pořádně prdnul, normálně mi takový věci přijdou odpuzující, ale tohle... Pěkná postava, opálené tělo, nahatou prdelku jsem neviděla, plavky měl jenom shrnuté. Výbavička taková, že jí žádný můj intimní partner neměl. Proud moči měl takový, že mě ani neslyšel přicházet. Tak jsem se zastavila a dívala, jak nějaká úchylačka. Se vší parádou to dokončil, dlouze klepal a strčil do plavek. Pak si mě teprv všimnul. Honem jsem dělala, že mi upadla osuška, ale asi mu to bylo jasné. Ale absolutně se nestyděl, vědom si svých předností. Hezky se na mě usmál, něco zažblebtal francouzsky, čemuž jsem prd rozuměla a šel pryč. Nezapomenu na to do konce života. Takže věřím Markovi, že se takhle jde i seznámit. Být to Čech nebo Němec, určitě bych zkusila dát se s ním do řeči.

Návštěvník (Po, 13. 8. 2007 - 16:08)

Pro Tebe platí totéž!

Jenny (Po, 13. 8. 2007 - 16:08)

já bych si jí nechala pochcat

Návštěvník (Po, 13. 8. 2007 - 11:08)

Nech spojení na sebe, a pak mi ho můžeš podržet.

čertíček (Po, 13. 8. 2007 - 11:08)

Asi jsem úchylná,ale mně se to líbí,i mě to vzrušuje,když na mě kluk při čůrání kouká nebo když můžu koukat já na něj,určitě musí být super,když ho můžu při čůrání držet,ale na tohle už mi nezbyla příležitost,bohužel!:-((

mira (St, 7. 2. 2007 - 07:02)

ano libi se mi to jsem rad ze existuji zeny ktere toto radi provozuji je to hezkej pohled i krasnej pocit ze se nestidi

Návštěvník (St, 24. 1. 2007 - 23:01)

Nejvíc se mi líbí holka když močí mě přímo do obličeje!

bibina (St, 24. 1. 2007 - 14:01)

ja jsem take vzdycky klukům záviděla,jak jim to pěkně jde.s holkama jsme mohly závodit jenom tak,že jsme přičaply na kopec a soutěžily,komu to dál doteče.to kluci to měli zajímavější...no nic,teď mi ho aspoň přítel občas půjčí,když jsme někde venku a já si konečně můžu zkoušet třeba kreslit do sněhu...

Kamilka (Út, 23. 1. 2007 - 11:01)

To teda nebude, to pak počůrám celý okolí.
Holt jste v tomhle před náma...:))

Lumir (Út, 23. 1. 2007 - 08:01)

Kamilko, vzdyt to umite taky a jeste dal nez my! Staci udelat most a zacit curat, to bude hodne velky oblouk :-)

Kamilka (Po, 22. 1. 2007 - 15:01)

No jo, já jim závidím, že neumím taky čůrat obloukem, jako oni...

Reklama

Přidat komentář