Reklama

fetišismus

astrix01 (Ne, 21. 1. 2007 - 19:01)

Petulo, já bych si s tím hlavu nelámal já jsem stejný "případ" jako tvůj kluk. Je to asi tím, že řada módních návrhářů - většina z nich jsou orientací gay ( nic proti nim) se asi brání "myslet" podobně i pro muže.
Umíš si představit, že bychochom podobně jako ženy se sháněli po nejnovějším výkřiku pánské spodní módy? Možná je to i v nás, snažit se odlišit od ženské části konzervativní módou. Stačí vzít slipy - mnohému chlapovi to připomíná dámské kalhotky, takže než to proniklo do běžné výbavy pánského prádelníku uběhlo v řekách mnoho vody. Já sám nosím dámské poxerky a kraťásky. Jinak lze jeho zkušenosti využít ku prospěchu Vašemu. Ať Vám kupuje prádlo on a uvídíte, že lepšího znalce jste si nemohla najít. Jarda astrix01"seznam.cz

, (Út, 9. 1. 2007 - 07:01)

Trenky pod kalhotami se schrnují jenom Pražákům, ostatním obyvatelům ČR se shrnují.

latex bondage (Po, 8. 1. 2007 - 20:01)

Zdá se mi, že většina žen jsou tupé jako....
Holky nemají ANI NEJMENŠÍ zdání o tom, co se nám fetišistům na nich líbí.... Nejvíc mi dostávají ty, které na nás čumí, myslí si, jak jsou přitažlivé, ale NÁS to vůbec nezajímá - MY se ze všeho nejdřív podíváme, co má na nohou popřípadě co má na sobě - pokud má něco jiného než lakované kozačky na podpatku min 10 cm, tak je to pro nás normální člověk i kdyby to byla MISS WORLD WORLD WORLD...a pokud nemá na sobě aspoň pěknou latexovou nebo lakovanou kombinézu, tak je to pro NÁS úplná NULA NULA NULA!!!
Vás, kteří o tomto světě nemáte ani ŠAJN, zvu na svoje stránky - www.latexbondage.blog.cz

lex (Pá, 30. 4. 2004 - 03:04)

Ani se mu nedivím,Vaše prádlo je o mnoho kvalitnější a při výběru správné velikosti je velmi pohodlné,příjemné sám je nosím a a je mi v nich dobře. I my chlapi chcem být sexy, ale většinou to naše partnerky nechtějí akceptovat a tak se někteří muži trápí v nepohodlných trenclích, které se pod kalhotami schrnují a nepříjemně se v nich zapaříme.

Marek (Út, 27. 4. 2004 - 11:04)

Jak se vám líbí igelit a co s ním děláte? Pište své nápady.

Petra (St, 28. 1. 2004 - 08:01)

Ahoj,chtěla bych tu začít s novým tématem,nikde jsem ho nenašla.Jde o to,že můj kluk má takovou mánii na spodní prádlo,ale kupodivu to není klasický fetišismus,jak je to ve slovníku...On si musí stále kupovat spodní prádlo, pánské. Má asi 200 kusů všech možných druhů slipů.Od erotických,přes klasické, boxerky,tanga i stringy.Nevím proč jich má tolik. Navíc si začal kupovat i nosit dámské boxerky od Belindy.Jsem ráda,že si dává záležet i na spodním prádle,ale není to úchylka? Jeho nevzrušuje nošené dámské prádlo,ani se nepřehrabuje v mým prádelníku.Jeho vzrušuje prádlo na těle,když jsem já v prádle nebo on sám.Prý ho vzrušuje si kupovat stále nové a nové slipy,čím odvážnější,tím lepší.A ne přes internet,ale přímo přes obchodní rozhovor s prodavačkou.Co vy na to???Jinak v těch dámských boxerech mu to sluší...ale to je jiná oblast...díky za názory.Petula

Reklama

Přidat komentář