Reklama

GANGBANG

Miluna (Út, 28. 1. 2014 - 20:01)

Mám pocit hnusu, když si...Já znam zatim trojku se sendvičem a byla to pecka a mít přímo gangbang to musí být zajímavý,možná by mi to lákalo.A proč zvracíš a sereš?

Marta (Út, 28. 1. 2014 - 20:01)

po každém gangbangu...Tak to jsi něco jako žumpa. To je fakt na zvracení.

Jitka (Út, 28. 1. 2014 - 20:01)

po každém gangbangu zvracím, seru a vyplachuji si kundičku a hnusím se sama sobě.
ale za pár měsíců jsem zase tak nadržená a toužím po tom zážitku, že jdu do toho znovu.
vždy s 5 partnery

Jan (Út, 28. 1. 2014 - 18:01)

Ženská, která si to...Mám pocit hnusu, když si představím, že mám sexovat ve skupině s jednou ženou, platí to i navopak - v případě sexu s několika ženama.

Lucie (Út, 28. 1. 2014 - 17:01)

Dobrý den,

prosím o vyplnění dotazníku k mé absolventské práci (komparace pojištění domácnosti), odpovědi jsou anonymní..

www.mojeanketa.cz/pruzkum/221122174/

zabere to minutku a moc mi to pomůže.. Děkuji :)

Jop (Út, 28. 1. 2014 - 17:01)

Ženská, která si to...Zmínka o něčem podobném by mohla vést až ke konci vztahu (teda u mě). Rozhodně bych svoji květinku nemučil byť jen tím, že se mi líbí jiné ženy. A očekávám to samé... Samo u moderních "vztahů" to asi možné je (stejně jako pít pivo na stojáka ze špinavého půllitru ve 4. cenové).

Jakub (Út, 28. 1. 2014 - 11:01)

Ženská, která si to rozdává s deseti chlapy mi přijde spíš jako pisoár nebo veřejná toaleta.
Něco takového bych jako matku mých dětí určitě nechtěl.

Lusinda (Út, 28. 1. 2014 - 10:01)

Rad bych nasel slecnu kterou...No pokud ti nevadí prostitutka, tak si některou najdi na nějakém privatu. Jsou jich mraky, nejspíš se najde některá, která si to nechá udělat od víc chlapů najednou
http://www.eroticprague.cz/sex/eskort-a-privat/privat/

kandaul (Po, 13. 9. 2010 - 10:09)

Čauki
párkrát jsem to...Eva napis viac, ja som zazil len 3ky ale ked ma partnerka 10 chlapov naraz to musi byt super

Eva (Pá, 10. 9. 2010 - 04:09)

Čauki
párkrát jsem to zkusila a moc se mi to líbilo.

Tak ten sendvic (Ne, 11. 4. 2010 - 11:04)

Nazdárek, zažila jsem to...skus a vrelo ti ho doporucujem to zazijes taku slast a roskos ze uz inak mrdat ani nebudes chciet len skoda ze na to treba dvoch poriadnich samcov , skus to a nechaj sa naraz vystriekat to budes saliet.

cauko (Ne, 11. 4. 2010 - 11:04)

Jsem blíženec. Kdyby s tím...ja byt tvojim manzelom tak by som ti nebranil ale rad by som sa zucastnil takej party. Ono to musi byt fantasticke vydiet ako ta trtka skupinka a kazdy sa do teba vystrieka vtedy to klze najlepsie a teba ako moju manzelku by som si nechal na koniec ale najprv by som ti vylizal vsetko nastriekane semeno a po dobrej mrdacke by som to do teba napalil super davku zeraveho semena, myslim ze by ta to rozpalilo s celeho sexu najviac

Martin (So, 3. 4. 2010 - 07:04)

Tahle diskuse nějak vychladla. Není tu žádná holka nebo žena, která by si dala říct s více kamarádama po sobě?

ogar (Pá, 10. 7. 2009 - 23:07)

dík
otázka je jestli by se zůčastnil,jen koukal a nebo jsi věrná...
dále mluvila si s ním o tomhle přímo a v neposlední řadě,vadilo by Tobě manželovo dovádění se 6 ženami...

ogar (Pá, 10. 7. 2009 - 23:07)

dík
otázka je jestli by se zůčastnil,jen koukal a nebo jsi věrná...
dále mluvila si s ním o tomhle přímo a v neposlední řadě,vadilo by Tobě manželovo dovádění se 6 ženami...

Vanda (Pá, 10. 7. 2009 - 23:07)

Jsem blíženec. Kdyby s tím manžel souhlasil, nemusel by mě nikdo přemlouvat. Ale bohužel...

ogar (Pá, 10. 7. 2009 - 19:07)

Přemlouvat Tě nehodlám.
Vdáná ženo !!
Čistě ze zvědavosti,ve kterém jsi znamení Vando ?

ogar (Pá, 10. 7. 2009 - 19:07)

Přemlouvat Tě nehodlám.
Vdáná ženo !!
Čistě ze zvědavosti,ve kterém jsi znamení Vando ?

Vanda (Pá, 10. 7. 2009 - 16:07)

Dnes jsem již vdaná a manžel by to určitě nerozdýchal. Ale jinak asi ano. Stálo to za to a když si hraji sama se sebou přináší mi vzpomínky na tu akci stoprocentní výsledek

ogar (Pá, 10. 7. 2009 - 15:07)

Vando a šla by jsi do toho znovu ?

Reklama

Přidat komentář