Reklama

Jak správně kouřit chlapa

lizani kouli (Ne, 26. 6. 2016 - 08:06)

Holky jak si tak ctu ty vase prispevky tak si rikam, ze byste byli opravdy ty prave na
lizani kouli.

Mirka (Út, 7. 6. 2016 - 09:06)

Chtela by jsem polykat,...Já jsem domluvená s přítelem, že mi řekne, když se bude blížit k vrcholu a dám si špičku jazyka dozadu proti patru. co nejdál dokážu. Tím si uzavřu vchod do hrtanu a pak mi vůbec nevadí,že se mi udělá do pusy ;).

No (Po, 6. 6. 2016 - 18:06)

Já myslím,že kouřit umí nejlépe zralé ženy,zapojí do toho ruce,prsa,hlasivky,některé i jazyk a rty.Nejdřív ho šetrně nahmátnou a tak trochu opatrně vytáhnou z kalhot a povyhrnou tričko,zkušenější si svléknou chlapa celého a vytáhnou naopak svoje tričko,tím si ho postaví a pak na něj nasadí kondom a začnou ústy přirážet,některé se neudrží a řeknou si škoda ho a vrazí si ho mezi nohy.

Hmm (Ne, 5. 6. 2016 - 20:06)

Stalo se mi totiž že jsem na venkovské zábavě u Prahy byl ulevit jarnímu pnutí a s partou pražáků jsme šli dobývat vesnické holky a naštvat místní křupany.
S námi se tam bavilo víc partiček,přijel i Dj a den už se chýlil k půlnoci,měli jsme už hodně upito,kouřila se tráva,bylo veselo,sbalil jsem první holku,která se naskýtala a nabízela se jak jsem zjistil později sbalila ona mně.
Byla parná jarní noc,šli jsme na louku před diskotéku,tam už nám svítil jen měsíc,ona že si mně jako svlíkne,nebyl jsem už ve stavu odmítat a pak ,že ona jedině s kondomem ,to mi mělo bejt divný,a nejdřív že si mě připraví,to jí trvalo nějak dlouho a furt,že byla voblečená,podprsenku nesundala a měla na sobě ty džíny a rajcovní barevné prádlo.No trvalo to strašně dlouho a nenechala se vůbec sáhnout jinam než na zadek a hlídala si rozkrok a měla podivně u sebe noha,říkal jsem si ,že asi bude pana,že potřebuje dlouhou předehru,no bylo mi 18 a nebyl jsem tak nějak vybíravej ve stavu opilosti a příroda se ve mně bouřila,tak jsem držel a už to bylo dlouhý,přestal jsem ji líbat a chtěl přejít na misionářskou polohu,začla se cukat,že je ještě pana a má přítele a že jedině do zadečku,aby to nepoznal,v tom ve mně hrklo a zachoval jsem klidné nervy a řekl jsem ,že mi vůbec nevadí,že je pana a že jí to udělám klidně i do zadečku,ale jen s kondomem a lubrikantem a že ať na mně počká že mám v autě s banánovou vůňí a že tam mám i masku opice a že to bude sranda že to musíme zkusit,hned jsem běžel za spolužákem o kterém jsem věděl že je gay a povídám mu vem si věci a tvoje šance je támhle v tom rohu louky.
Ještě teď vidím ten jeho blaženej výraz,když jsme šli ještě na pár rund a v zápětí přišla ta holka a řekla že teda takovej sex ještě nezažila a že jestli mi nevadí,že má malé tajemství,že je kluk.Já na to,ale vůbec ne,že jestli jí nevadí,že tady kámoš je na kluky a měl potíže se seznámit tak jsem mu trochu pomohl a že jsem to trochu měli s tou maskou připavený.Tak se dali dohromady a žijou spolu na housebotu na slapech.

Hmm (Ne, 5. 6. 2016 - 20:06)

Nejlepší je tuhle otázku...Toho se dost bojím,že když dívka ráda provádí felaci,že se pak ukáže ,že jí na další číslo rozbolela hlava a při odchodu se jí pod džínami dme velká boule.

??? (Ne, 5. 6. 2016 - 19:06)

Nejlepší je tuhle otázku položit buzerantům!

Jarča (Ne, 5. 6. 2016 - 14:06)

Nadšeně

Sára barcalova (Pá, 3. 6. 2016 - 21:06)

Mam rada kdyz me Suka jako pes

lenka (Po, 7. 3. 2016 - 14:03)

Mám velký problém,že se...Ahoj Ivanko,zjištují,že mám stejné chutě na sex jako ty. Ale mrzí mě,že máš takové potíže při souloží, Zkus si to udělat s robertkem,možna,že to pomůže,nebo to dělejte v takové poloze,když ti ho tam strčí,aby jeho žalud se dottoykal horní časti pochvy.Jinak si sexu užívám v plné míře v různých polohách -69 to miluju- Včera jsme to trochu přehnali,moje kundička dostala pořádně zabrat a poštěváěka se nemohu ani dotknout jak to boli. Přejí ti hodně krásných chvil při kouření a šukání.

. (Pá, 4. 3. 2016 - 20:03)

Mám velký problém,že se...Také mám ten problém. Ale neubráním se hlasitému projevu.Prostě se nedá ovládnout. Je to jako orgasmus.

Ferda (Pá, 4. 3. 2016 - 18:03)

Mám velký problém,že se...Jsem chlap, moje manželka je na tom podobně....poud ji škádlím na poštěváčku, orgáč jak vyšitý a hlasitý projev velký !!!
Jinak vaginálně nic moc...

Sexpert (Pá, 4. 3. 2016 - 17:03)

Ahojte;)..není to k...Vykrvácíš strašně moc ... Krev bude všude ... I na zdi ... Radši potom zavolejte záchranku na transfůzi ... Užij si to :)

Ivana (Čt, 3. 3. 2016 - 23:03)

Ani,jsi úžasná jak to...Mám velký problém,že se během soulože neudělám.Orgasmus docílím jedině při dlouhém a vašnivém draždění poštěváčku. Hodně to záleží na mém příteli, jak se bude aktivně věnovat mé pipině vč.poštěváčku.Holky,jest-li máte podobné problémy,tak mi napište - moc moc prosí Ivana

Mrdal bych tě,k (Čt, 3. 3. 2016 - 16:03)

Ani,jsi úžasná jak to...A nechal se od tebe krásně vykouřit až do konce!

Ivana (St, 2. 3. 2016 - 22:03)

Každy je naučeny na jiny...Ani,jsi úžasná jak to ovládaš, mám to taky moc ráda,když si ho v rámci předehry )než mi ho tam strčí ) vezmu do ruky, pomazlím se s ním apak ho pořádně vykouřím. Stává se často,že mi to vystřikne do pusy. Mám,ale velký problém,že se během soulože neudělám.....pokr.příště ivana

ota (So, 27. 2. 2016 - 21:02)

Každy je naučeny na jiny...chtěl bych se od tebe nechat vykouřit a pomazlit se s tvou kundičku až k ogačí

Měl (St, 17. 2. 2016 - 17:02)

Jsem mladou kamarádku, co ráda kourila, a polykala. Vždy chtěla vitaminky, jak říkala. Pro chlapa sen.

Tonda (St, 17. 2. 2016 - 17:02)

Něžné kouření a polykání je krásné... Říká se,že úsměv je druhá nejkrásnější věc, co žena svými ústy může udělat ;-)

Anna (St, 17. 2. 2016 - 16:02)

Každy je naučeny na jiny pohyb. Chtěla jsem se tu zeptat na otazku, ale nemelo by to smysl. Když muže kouříte, měli by jste súzit líčka aby to bylo těsnějši. Čím rychlejší pohyb nahoru a dolu, tím lepší. Takže ani tak nezáleží jestli hluboko či níže,.. Ruka na vejcich či u začatku žaludu ješte lepší. Doufam, že me zkušenosti se budou hodit. Přijemné kouření přeji :-)

Eva (Po, 30. 12. 2013 - 10:12)

Na správné kouření penisu žádný návod neexistuje. Mimochodem - na kouření cigaret také ne. Obojí záleží na konkrétním člověku, jak se mu to líbí a jak mu to chutná.

Reklama

Přidat komentář