Reklama

Jak správně kouřit chlapa

ŠÁRKA (So, 21. 4. 2007 - 21:04)

..no jo stojí ti to za pendrek, žádná sláva kanec, pendrek je dóst ohebnej..budeš si muset pomoct sám. řekni kanec umíš ty udělat ženský něco pěknýho? Poorat Mařenu aby blahem vrňěla? Nebo pošoustat do nepříčetnosti? Povozit na ocásku, pohoupat v sedle aby z tebe byla vedle jak ta jedle? Ty to s Mařenama vůbec neumíš kanec, jsi takový selátko nevyvrbený..

kanec (So, 21. 4. 2007 - 20:04)

cesky mareny to zrovna dvakrat moc neumej nemuzu si pomoct. Najdou se svetly vyjimky ale vecinou to stoji za pendrek i dyz se snazej.

shid (So, 21. 4. 2007 - 17:04)

Teda Luci...popsala jsi to skvěle...tak nějak to mám i já...hrozně s emi to líbí a taky se cítím jako bych byla v nějakém transu...jen penis a já...:o))sranda...nějak to neřeším...ani to chut?..nevadí mi..i když ej to kuřák a pije spustu kafe..:o))návod prostě ennexistuje..nebo vlastěn jo...uvolnit se a nemít zábrany:o))

Kuřačka (So, 21. 4. 2007 - 14:04)

Vážení debatující,jakéko-li poučky,techniky,styl-málokdy zaručí kvalitu i kvantitu orálního sexu,přistupuje-li žena k orálu myslí,.."chceš,udělám-chceš,ted Ti ukáži,jak jsem dobrá/viz ženy výše,které dokonale popíší techniku..:-)/chceš,jasně,taky to mám ráda".
Chceme-li hovořit o kvalitě orálního sexu,nezáleží jen na ženě,ale také na muži.Pokud vzrušení u obou partnerů přejde do jakéhosi"tranzu/rauše"/což nejen že partner pozná,ví,jakožto zaručeně pozná,ví předstírání "rauše",spustí se lavina rozkoše,která vyvrcholí orgasmem obou partnerů.
Pak je mi zcela lhostejné,na/kam/jakou část těla je vykonán.
Nemyslím,nepamatuji si,jakou techniku použít,jsem použila.
Vždy to je jiné a pokaždé nepopsatelně krásné.
Asi tak bych to u sebe shrnula.
Nemluvě o samotném milování.

Lucka (So, 21. 4. 2007 - 13:04)

Já to taky příteli zásadně nepolykám, párkrát jsem to zkusila, ale poblila jsem se po tom, je to vždycky šílená dávka. S jinými kluky jsem to zvládla, ale to co má on, to se fakt nedá. On si samozřejmě užívá tu strašnou dávku semene, ale kam s tím.
Řešili jsme, kam by se mu to líbilo nejvíc.
Nakonec jsme se dohodli, že do vlasů. Tak když už to na něj jde, tak mu ho honím a on mi celou dávku naloží do vlasů. Pak si nesmím nejmíň dvě hodiny mýt hlavu. Pořád se kouká, jak mi jeho sperma úžasně slepilo vlasy. Úchyl jeden.

baruška (Čt, 22. 3. 2007 - 17:03)

Jak říká HoNzA, mému přítelovi se to taky líbí, když si lehnu na záda, nebo se mu to líbí i mezi prsa:-)

Marky (St, 21. 3. 2007 - 17:03)

Koureni mam rada, ale polykat sperma se mi nejak prici. Pritel ma rad vystrikat se na oblicej, tak jsme to vyresili takto: tesne pred ejakulaci si vyndam penis z ust a prisaju se na nej zespodu. Drazdim ho pritom jazykem, pusou i rukou a sperme mi pritom strika na oblicej. Pro ty holky, ktere nechteji sperma polykat je to idealni zpusob jak koureni zprijemnit obema.

HoNzA (St, 21. 3. 2007 - 10:03)

Ahoj, zajimava diskuze. Moje partnerka se toho taky bala a porad na ni vidim, ze se boji finise. Drive se bala koureni, ted se ji to libi a vzrusuje ji to taky. Trvalo to ale nekolik mesicu nez se 'zaskolila' je to hodne o postelove komunikaci co se libi a co ne. Kazdy chlap ma rad neco jinyho. Me se napr. libi kdyz partnerka usty pomalu odhali penis, rty prejizdi pres uzdicku a korunku zaludu a penis ji mizi hluboko v ustech (v ramci moznosti ;-)) obcas si da pauzu na nadech a dela rucni praci. Rychle-pomalu-rychle. Pak 'ho' vezme znovu do ust a s ruznymi rychlostmi 'ho' kouri. Tutovka v mem pripade je kdyz si partnerka lehne na zada a ja soulozim do jejich ust a ona si za muj zadecek koordinuje hloubku a frekvenci. To jsem do dvou minut hotovej ... prohybani v panvi mi dela opravdu dobre ;-).

Linda (Út, 20. 3. 2007 - 20:03)

To já mám docela dobrou fantazii a když mě něco napadne (většinou přímo při kouření) tak to prostě udělám. Taky si ráda hraju;-) Třeba dělám mazlíka rukou a přitom mu olizuju špičku penisu, nebo ho mám jen tak v pusince, střídám to. Hlavně se do ničeho nenutím, dělám to co se mi chce a co mě zrovna napadne. Někdy ho pevně sevřu rtama, jindy zase spíš saju, někdy si druhou rukou hraju s varlatama...někdy lížu jenom je;-)

evka (Po, 19. 3. 2007 - 16:03)

díky za návod, večer vyzkouším! chlapi, koukejte se rozhoupat a napsat taky nějaké své oblíbené taktiky :-)

c-men (So, 17. 3. 2007 - 22:03)

co mě se jako muži líbí je, když se s partnerkou sprchuji.. ona se zezadu na mě přitiskne svym tělem.. levou rukou podebere verlata a přitiskne je ke kořenu penisu .. pravou rukou honí tak, že malikovou hranou naráží do varlat .. jsou to takové mírné udery, zpusobující velmi jemnou příjemnou bolest...občas pořadně sáhe, zmáčke a pak zase znovu ... je to síla. holky nic partnerovi neřikejte a nenapadně na to vlitěte... to bude koukat. moment překvapeni ještě ten prožitek umocni... a pak dejte vědět jak to dopadlo :)

kanec (Pá, 16. 3. 2007 - 14:03)

Velky rozdily to je slaby slovo. Spis je to tak ze marenu ktera umi poradne kourit aby chlap pohledal. Mate se hooooodne co ucit cesky marenky!

Míra (Pá, 16. 3. 2007 - 08:03)

No pokud bych to měl popsat z pohledu může, tak jsou mezi dívkami velké rozdíly. Nejvíc se mi libí, když to dělá žena živelně a je na ní vidět, že si to užívá. To mě vzrušuje nejvíc. Někdy člověk naptrefí na holku, která to dělá "předpisově", ale člověk za tím bohužel nevidí vášeň, ale nepovedený článek v Cosmopolitanu. Prostě se po ženách chce, aby kouřili a tak kouří. Jinak technicky bych řekl, že je dobré dělat tu a tam přestávku, aby se tam dobře dostávala krev a pokud začíná penis ochabovat (není každý den posvícení :-) ) tak sem tam stisknout začátek prostaty. Najdete to místo celkem jednoduše. Lehkým stiskem pod šourkem naleznete místo, kterým se dá pohybovat ztopořeným penisem. Blbě se to popisule, ale když to zmáčknete, tak se celý penis hejbe.

Jana (Čt, 15. 3. 2007 - 22:03)

Evko já mám zkušenost, že se nemusíš vůbec bát i stisku. Ne zubama. Hlavně je dobré střídat rytmus. Můj přítel přímo zbožňuje, když si ho přitáhnu za azdek a zastrčím ho co nejhlouběji do úst, až se skoro dávím. Vzniká u toho spousta slin a je to super. To nikdy nevydrží dlouho!

áčko (Čt, 15. 3. 2007 - 20:03)

Evko, já jsem se k tomu odhodlávala strašnou dobu, vadilo mi že se toho bojím (jak popisuješ ty) a na přítelovi bylo vidět, že by mi nějak rád pomohl, ale nevěděl jak. Ale nenutil mě do toho....Pak jsem se jednou ňějak odhodlala (udělali jsme si zrovna romantickej večer s vínečkem a tak)...
Hlavně se neboj, že bys mu nějak ublížila, když ho přímo nekousneš tak to snad ani nejde:-)
Líbí se mu třeba, když jezdím jen jazykem nebo pevně sevřu rty a klouže mi tak v puse a přitom ho ještě držím rukou. Nevím co víc poradit. Hlavně se nebát a mluvit s ním o tom co se mu líbí, přítele to taky vzrušovalo, taková hra...myslím, že to v poho zvládneš, držím palce:-)

Návštěvník (Čt, 15. 3. 2007 - 19:03)

KUP SI NANUK A LIZEJ.

Evka (Čt, 15. 3. 2007 - 19:03)

Ačkoliv mi bylo už 20let, neikdy jsem to chlapovi nekouřila.Nebyla jsem moc na vztahy, spíš jsem si užívala, chodila pařit.No a ted mám přítele, který by to po mě chtěl.Já se tomu nebráním, dokonce se na to těším, až mu to budu dělat, jenže pochopitelně mám z toho strach.Bojím se, že to nebudu umět, že něco zkazím, nebo prostě, že to přítele nebude vzrušovat.Byla bych strašně moc ráda, kdybyste mi sem napsali, JAK správně mám kouřit.Čím začít, prostě nevím, nějak mi poradte.

Návštěvník (Čt, 15. 3. 2007 - 19:03)

kanče ja tě asi nepřesvědčim,že?

kanec (Čt, 15. 3. 2007 - 18:03)

cesky mareny moc kourit neumej. Vyjimky se najdou ale celkove to za moc nestoji. Pro me je nejdulezitejsi aby to marka na konci vsechno spolkla jinam me nasere.

kouř (Čt, 15. 3. 2007 - 18:03)

nejlépe vykouřenej chlap je až v krematoriu.

Reklama

Přidat komentář