Reklama

Jak správně kouřit chlapa

Miroslav (Ne, 17. 4. 2022 - 12:04)

Ahoj
moc rád bych si na toto téma popovídal Mirek nevaddí ti muj telefon 605403145-:)

Kuba (Po, 25. 5. 2020 - 18:05)

Ahoj já se udělám i s kondomem

zirafka (Út, 12. 12. 2006 - 11:12)

Broucku, jaktoze se to podarilo pouze jedne pusince, to by jsi si mel vybirat zkusenejsi partnerky....trenovat nepotrebuji, natrenovano myslim docela mam, ale je to veda, ale chce to taky talent a cit a ten ja urcite mam....takze fakt to nechces vyzkouset, nebudes litovat:-)))))

Miroslav (Ne, 17. 4. 2022 - 12:04)

Ahoj
přál bych si trénovat já s tebou pošlu ti mojí fotečku jasně že obličeje.
Mirek 605403145 můžu ?-:)

Tony (St, 8. 9. 2021 - 09:09)

Zkusil bych to s tebou mozna ze to umis a udelas mne pusou

brouček (Út, 12. 12. 2006 - 07:12)

to žirafka: To je škoda že jsme se ještě nepotkali, měli bychom si toho asi dost co říct a předat zkušenosti :-) No a potom jsem naprosto k nepoužití, když se to teda umí. Ale zatím se to podařilo jen jedné pusince, ono ta je celkem věda, tak milé dámy - trénovat - i pro žirafku.....

luci (Út, 12. 12. 2006 - 07:12)

přítel miluje, když při tom před ním nahá klečím, nejdříve mu jazykem a rty laskám varlata, pak mu ho krásně olížu a nakonec ho celý polknu, chytne mě za vlasy a vlastně on určuje rytmus...samozřejmě, že všechno nakonec spolykám

Návštěvník (Út, 2. 7. 2019 - 13:07)

Dobrý holka

zirafka (Po, 11. 12. 2006 - 22:12)

ahoj broucku, i ja miluji oralni laskani, kdyz se do toho vcitim a ze se umim vcitit, pekne ho tou svoji tlamickou obejmu a pekne do hloubky co to jde....jako icecream...pekne privest az k silenstvi a vysat do posledni kapicky, citit ty zaskuby a chveni po celem tele....uzasny orgasmus, nezapomenes.....:-))))

Blanka (Po, 11. 12. 2006 - 16:12)

Ono hlavně nestačí vyndat ho klukovi z kalhot. Nejlepší je ho i před kouřením svlíknout donaha, aby se úplně uvolnil. I ponožky, hodinky, všechno komplet dolů. Pokud je po ruce koupelna, zkuste ho předtím vykoupat! Uvidíte....
Můj kluk miluje když mu předtím olizuju varlata nebo mu je jemně masíruju rukou. Většinou mu ale nakonec udělám tohle: vezmu ručník (kapesník se mu nelíbí, je to moc jemná látka), namočím ho v koupelně příjemně teplou vodou-asi jako na koupání mimina. Ten mokrej ručník mu šoupnu pod zadek a varlata mu s ním obalím. Vypadá to jako kdyby měl plenu..:):). On přitom sedí na měkkým křesle. Teprve potom mu ho vezmu do pusy. On se může úplně zbláznit! Dostane takovej orgasmus že přitom řve a sousedi na nás občas i dupou.
Samozřejmě to všechno spolknu, někdy partnera s plnou pusou i políbím. On sice dělá jak se toho štítí, ale jinak ho to strašně vzrušuje, hlavně když mu řeknu třeba "co blbneš, vždyť je to tvoje!". Je to sice slaný a chuť taky nic moc, ale nevadí mi to.

jaryn (Po, 11. 12. 2006 - 15:12)

martino,plně s Tebou souhlasím,důležité je to dělat s láskou,ať žena muži nebo naopak.Jinak to je o ničem.

martina (Po, 11. 12. 2006 - 14:12)

To, že je žena dobrá nebo ne, neurčuje žádná příručka, ale to, jestli to dělá ráda a s potěšením.Muž to pozná a je šťastný, že i jí se to líbí, tak jak jemu a parádně se uvolní a užijí si to oba!Když je holka šikovná a kouří opravdu ráda, stačí fantazie a ty nejšikovnější kousky s jazýčkem, rtíky a sáním se naučí sama časem!
Ale pokud se jen trochu nedej bože štítí, nebo to dělá jen kvůli té své polovičce, on to pozná a i ona se nikdy pořádně neuvolní, bude to víceméně křečovité, tak nepomůže žádná rada.Nejlepší pro začátek kuřáckých zkušeností je nejlépe milování z lásky.Třeba já jsem tak zjistila, že se mi to moooc líbí.A potvrdil mi i přítel(i bívalý), že lepší nepotkali.Což je opravdu poklona.A jak tak čtu tady ty příspěvky mužů, tak je pravda, že mám ráda, když je v mé moci!To se pak blahem můžeme zbláznit oba...

jaryn (Po, 11. 12. 2006 - 14:12)

To snad ani nejde,dělat to špatně.Už jen ten pocit když to žená udělá až do konce je boží.

brouček (Po, 11. 12. 2006 - 11:12)

Tak jako chlap musím říct, že když se to umí, tak je to paráda. Já osobně mám nejsilnější orgasmus právě při tom správném orálku, ale je fakt, že musí mít člověk štěstí a potkat tu správnou pusinku :-) Pak je to naprosto šílený a krásný pocit když se člověk neovládá...já tedy jsem uplně mimo...A ještě když je to opravdu zhluboka, to bych u toho umřel.

Návštěvník (Ne, 10. 12. 2006 - 14:12)

Jsem kluk a nejvíc se mi na orálu líbí to ticho.

XENA (So, 19. 8. 2006 - 17:08)

Myslim,že ho pořádně rozpálí,když ho nejdřív jen tak laskám špičkou jazyka,pak mu ho pusinkou párkrát přetáhnu..začíná bejt divokej a přiráží..na chvilku přestanu..začíná prosit,já si ale jen tak dál hraju..lížu mu koule pak si ho vezmu celýho a dělám mu to podle jeho gusta dokud nezačne cákat..pustím ho a nechám si to cákat na obličej..

olinka (Út, 15. 8. 2006 - 16:08)

Hlavně nestačí mu jenom kouřit a lízat penis, ale věnovat se i jeho varlatům a lízat mu análek, pak teprve začne správně šílet!

Miroslav (Ne, 17. 4. 2022 - 11:04)

Ahoj Olinko je to tak jak píšeš přesně nechceš mě zavolat nebo napsat ? 605403134-:)
Chtěl bych tě poznat Prostějov Mirek

Jiří kupka (Po, 6. 7. 2020 - 18:07)

To máš recht kouřím za darmo ozve se někdo semeno polikam

Pavel (Út, 15. 8. 2006 - 13:08)

Nejvíc si to prožívám, když žena leží na zádech a já si kleknu nad ní...Chvíli mi ho honí rukou a mačká koule, potom si ho vezme do pusy a jemně stiskne zuby. Já se mezi těmi zoubky pohybuju pomalu dovnitř a ven, nejdřív jen kousíček, potom stále hloubeji a hlouběji, nakonec ho tam zasouvám až po koule a její zuby mi ho drhnou po celé délce. Pak teprve začnu zrychlovat a mrdám jí do pusy až to nevydržím a všechno do ní vystříkám... úžas !!

Reklama

Přidat komentář