Reklama

Jak správně kouřit chlapa

Míra (Pá, 16. 3. 2007 - 08:03)

No pokud bych to měl popsat z pohledu může, tak jsou mezi dívkami velké rozdíly. Nejvíc se mi libí, když to dělá žena živelně a je na ní vidět, že si to užívá. To mě vzrušuje nejvíc. Někdy člověk naptrefí na holku, která to dělá "předpisově", ale člověk za tím bohužel nevidí vášeň, ale nepovedený článek v Cosmopolitanu. Prostě se po ženách chce, aby kouřili a tak kouří. Jinak technicky bych řekl, že je dobré dělat tu a tam přestávku, aby se tam dobře dostávala krev a pokud začíná penis ochabovat (není každý den posvícení :-) ) tak sem tam stisknout začátek prostaty. Najdete to místo celkem jednoduše. Lehkým stiskem pod šourkem naleznete místo, kterým se dá pohybovat ztopořeným penisem. Blbě se to popisule, ale když to zmáčknete, tak se celý penis hejbe.

Jana (Čt, 15. 3. 2007 - 22:03)

Evko já mám zkušenost, že se nemusíš vůbec bát i stisku. Ne zubama. Hlavně je dobré střídat rytmus. Můj přítel přímo zbožňuje, když si ho přitáhnu za azdek a zastrčím ho co nejhlouběji do úst, až se skoro dávím. Vzniká u toho spousta slin a je to super. To nikdy nevydrží dlouho!

áčko (Čt, 15. 3. 2007 - 20:03)

Evko, já jsem se k tomu odhodlávala strašnou dobu, vadilo mi že se toho bojím (jak popisuješ ty) a na přítelovi bylo vidět, že by mi nějak rád pomohl, ale nevěděl jak. Ale nenutil mě do toho....Pak jsem se jednou ňějak odhodlala (udělali jsme si zrovna romantickej večer s vínečkem a tak)...
Hlavně se neboj, že bys mu nějak ublížila, když ho přímo nekousneš tak to snad ani nejde:-)
Líbí se mu třeba, když jezdím jen jazykem nebo pevně sevřu rty a klouže mi tak v puse a přitom ho ještě držím rukou. Nevím co víc poradit. Hlavně se nebát a mluvit s ním o tom co se mu líbí, přítele to taky vzrušovalo, taková hra...myslím, že to v poho zvládneš, držím palce:-)

Návštěvník (Čt, 15. 3. 2007 - 19:03)

KUP SI NANUK A LIZEJ.

Evka (Čt, 15. 3. 2007 - 19:03)

Ačkoliv mi bylo už 20let, neikdy jsem to chlapovi nekouřila.Nebyla jsem moc na vztahy, spíš jsem si užívala, chodila pařit.No a ted mám přítele, který by to po mě chtěl.Já se tomu nebráním, dokonce se na to těším, až mu to budu dělat, jenže pochopitelně mám z toho strach.Bojím se, že to nebudu umět, že něco zkazím, nebo prostě, že to přítele nebude vzrušovat.Byla bych strašně moc ráda, kdybyste mi sem napsali, JAK správně mám kouřit.Čím začít, prostě nevím, nějak mi poradte.

Návštěvník (Čt, 15. 3. 2007 - 19:03)

kanče ja tě asi nepřesvědčim,že?

kanec (Čt, 15. 3. 2007 - 18:03)

cesky mareny moc kourit neumej. Vyjimky se najdou ale celkove to za moc nestoji. Pro me je nejdulezitejsi aby to marka na konci vsechno spolkla jinam me nasere.

kouř (Čt, 15. 3. 2007 - 18:03)

nejlépe vykouřenej chlap je až v krematoriu.

Kačenka (Čt, 15. 3. 2007 - 18:03)

Nemyslím si,že bych si měla připadat zbytečná..tohle samozřejmě neděláme pořád..zkusili jsme to a prostě se to líbilo nám oběma. Jinak samo,že kouřím a zkušenosti s polykáním taky mám... Mýho miláčka jsem už taky několikrát kouřila za jízdy...je super,když při tom musí soustředit..

Lucina (Čt, 15. 3. 2007 - 17:03)

mojeho partnera vzrušuje jak mu ho kouřím za jízdy v autě.vždy mu ho vytáhnu z kalhot ven ,pěkně mu ho pohoním,pak olíznu žalud jazýčkem mu jezdím dookola,vemu si ho celého do pusy ,zajíždí mi až na mandle,zubama ho jemně koušu po žaludu,pak sjedu až ke koulím,které mu olížu a pak ho kouřim až do konce.udělá se mi celý do pusy apak musíme někde zastavit,protože jsem celá vlhká on mi ji vylíže a zezadu pořadně přiráží až jsme oba.vzrušujíci.

Rak (Čt, 15. 3. 2007 - 01:03)

Musím se přiznat, že krásná kuřba od ženy, která si připadá jako v ráji je slast a slast a slast a potom super vzrušení až vyvrcholení

Rak (Čt, 15. 3. 2007 - 01:03)

Musím se přiznat, že krásná kuřba od ženy, která si připadá jako v ráji je slast a slast a slast a potom super vzrušení až vyvrcholení

__utma=22592180 (St, 14. 3. 2007 - 23:03)

Kacko, nepripadas si zbytecna?

__utma=22592180 (St, 14. 3. 2007 - 23:03)

Kacenko, memu parnerovi tohle nestaci, napis, jestli mas nejake zkusenosti s polykanim.

Kačenka (St, 14. 3. 2007 - 18:03)

Mému příteli se hodně líbilo to,když jsem ležela na zádech,on si kleknul nad mojí hlavu,honil si ho a já mu přitom sála a lízala varlata...

george (Po, 12. 3. 2007 - 21:03)

mas moznost:)

Návštěvník (So, 3. 3. 2007 - 17:03)

Nemuzu se dockat, az si ten jeho ocas vezmu poradne do pusy a pekne ho budu zpracovavat!!!! Za chvilku prijde, sundam z nej dziny, a pekne mu ho budu olizovat, ozuzlavat, lizat, kourit...az se bude svijet. Nemuzu se dockat, uz z toho uplne tecu.........

ADA (So, 3. 3. 2007 - 14:03)

Chtela by jsem polykat, precetla jsem,ze poznam, kdy to prijde,a jazyk prilozit tak,aby semeno zustalo na nem.Nevim,jestli to poznam a je to opravdu neprijemne, kdyz jazyk neprilozim?ZKUSENEJSI PORADTE

Odkouření komín (Čt, 1. 3. 2007 - 23:03)

Hlásím se jako první do fronty!

Kacka (Čt, 1. 3. 2007 - 19:03)

vsechno jsem to precetla a mam chut nekoho vykourit:-)))

Reklama

Přidat komentář