Reklama

kakání partnerky

Scatter (St, 18. 9. 2019 - 02:09)

Vyborně Ivko, já bych udělal jinak snad jen to, že bych vytáhnul čuráka ještě předtím a jak by si kakala nechal bych si přes něj padat tvá úžasná hovna, pak bych tě mrdal ještě neutřenou a nakonec bych místo papíru na tvou čokodírku použil svůj jazyk a důkladně tě vylízal.

Ivka (Pá, 23. 8. 2019 - 13:08)

Já jsem byla se svým milencem na lyžích. Jezdili jsme a mě se najednou zachtělo kakat. Bylo to už jen tak tak, že jsem se neposrala. Zajeli jsme mezi stromy, já si stáhla kalhoty a kadila jsem mezi lyžemi. On stál vedle mě a koukal jak kadím. Já jsem se styděla a když jsem byla hotová, řekla jsem mu jestli nemá papír. On sáhnul do příruční brašničky, vytáhnul papír a řekl, abych roztáhla nohy, že mi vytře díru ! Udělala jsem to a cítila jsem jak mi rukou vytírá prdel. To mi docela hodně vzrušilo a viděla jsem, že jeho to rajcuje taky. Pak mi ještě utřel kundu, odhodil papír a strčil mi prst do kundy a honil mi jí až jsem tekla. On mi prstem vytíral šťávu a lízal jí a pak si stáhnul kalhoty, vytáhnul čůráka a strčil mi ho do pusy. Kouřila jsem ho vášnivě až mi vystříkal mrdku do pusy, ale bylo jí hodně, takže mi tekla po bradě až na kozy. Trochu jsem se utřela, mrdku z pusy jsem spolykala a šli jsme zase lyžovat.

Návštěvník (So, 28. 9. 2019 - 00:09)

Zažila jsem něco podobného a s odstupem času je to docela rajcovní

Pavkol (So, 21. 9. 2019 - 15:09)

krásný zážitek

Pavkol (Ne, 18. 8. 2019 - 18:08)

dneska je divná doba. že se chce málo kdo předvádět chápu ale někdo má problém se o tom i jen bavit

Holka z venkova (St, 24. 7. 2019 - 23:07)

já jsem šla s kámoškou z návštěvy a šly jsme městem a já musela tak nutně, že jsem to už chtěla udělat do kalhotek, ale měla jsem kratší sukni naštěstí a tak jsem si říkala, že by to nebyl velký trapas, ale nebylo kde, nakonec jsme zaběhly do průchodu a dvora, ale to už povolilo a kalhotky byly okamžitě plný řídkým svinstvem a vůbec to nezadržely a šlo to přes ně na zem a já se doslova pos.... v průjezdu na bobku do nich. Kámoška odněkud přitáhla konvici s vodou a já jsem se mohla alespoň trochu upravit a kalhotky jsem hodila do nedaleké popelnice. Skončily jsme u kámošky doma a já hned vběhla do koupelny a důkladně se umyla, ale ještě jednou jsem musela na mísu hned vedle a kadila jsem další průjem,ale už bezpečně tam, kam to má vytéct z prdelky.

Pavkol (St, 31. 7. 2019 - 08:07)

prosím holku z venkova o zážitek kdy to bylo normální tuhé a pevné

Andrej (So, 27. 7. 2019 - 00:07)

Máš ešte nejaku príhodu ,keď si kakala pred kamoskou ?

Návštěvník (Út, 9. 7. 2019 - 15:07)

Taky jsem se pokadila do kalhot kdyz jsem byla venku a když nebyl kde záchod tak jsem měla strašný křeče a tlak ale naštěstí to neviděl můj přítel

Pavel (Pá, 5. 7. 2019 - 07:07)

Včera odpoledne v dolních vítkovicích na Beats for love jedna holčina kadila u křáku a blila u toho. Pánové to byla síla! Tohle jsem ještě neviděl. Fičelo to s ní na obě strany teda silnými proudy.

Pavkol (Pá, 5. 7. 2019 - 16:07)

tak kakání bych vidět chtěl ale blití asi ne a hlavně včera jsem měl sám takovou hnačku že nevím jestli raděj nezůstanu i video a foto verzí jestli bych to chtěl vidět v reálu stejně by mi málo která na to kejvla (samozřejmě mám na mysli poouze čůrání prdění a kakání pevné stolice to mi s píš projde voyeurismus při sprchování a hlazení zad prdelky ňader a broskvičky

Návštěvník (Pá, 5. 7. 2019 - 05:07)

miluju si zajed za známou a přecpem se v pátek pikem a do ne. prcame a smrad s hoven a to čvachtání a řev sprostych slov slyšeli jednou naši a máma mi řekla co když mě petra udá.. hhhhhhhh... ... - tři dny u mě pro krásnou holku platí = 30 tisic kc

Návštěvník (Pá, 5. 7. 2019 - 05:07)

miluju si zajed za známou a přecpem se v pátek pikem a do ne. prcame a smrad s hoven a to čvachtání a řev sprostych slov slyšeli jednou naši a máma mi řekla co když mě petra udá.. hhhhhhhh... ... - tři dny u mě pro krásnou holku platí = 30 tisic kc

Iva (Po, 29. 4. 2019 - 20:04)

Chodili jsme většinou do kadibudek kterych bylo na jedne zahradě i víc,nebo na louku do trávy.Bylo nam tak 5-11 let.Tos dobře trefil Pavliku a myslím že jsem to už na tehle strance psala,že jsme soutěžili kdo jakou dlouhou šišku vykaká nebo množství kdo jak velkou hromádku naklade.

Pavkol (Po, 29. 4. 2019 - 19:04)

a soutěžili jste v množství například? ivo?

Martin (Pá, 26. 4. 2019 - 15:04)

Baby kakali ste aj pred kamoškami ?

Iva (Pá, 26. 4. 2019 - 20:04)

Martine,mám hodně zážitků z detství kdy jsme s kamoškami společně kakaly ještě jako male holky na základce,ale bylo to hlavně o prázdninách u babičky a užily jsme si kopec srandy,bylo fajn.

Marin (Pá, 26. 4. 2019 - 22:04)

A kde ste chodili kakat?...kolko ste mali vtedy rokov ?

Honzík (Út, 19. 3. 2019 - 16:03)

Máte rádi erotické fanfictions, kde Hermiona nebo Ginny čůrají či kakají?

Scatlover (Po, 18. 3. 2019 - 12:03)

Já bych to její hovno ošukal a postříkal, vyhonil bych si s ním ptáka, vyvalel se v něm, rozmazal si ho po těle a ten stůl očistil vlastním jazykem a její prdel samozřejmě taky

Reklama

Přidat komentář