Reklama

kakání partnerky

Honzík (St, 12. 4. 2017 - 16:04)

Ještě jsem se chtěl zeptat, zda když zdravotní sestra dá nějakému klukovi v nemocnici mísu a jemu nevadí, že je tam s ním, zda je potom přípustný třeba tento dialog:
Pacient: Eh, eh, sestřičko to tak těžko de a trochu to bolí.
Sestra: No tak zaber. Už to bude. Šikula.

Pokud to zní hloupě, tak promiň. Jen jsme mluvili o tom, že někteří kakají před sestrou a ona je někdy povzbuzuje. Představa, že bych byl takový pacient mě děsí i fascinuje zároveň. Proto se ptám.

Honzík (St, 12. 4. 2017 - 15:04)

Ahoj Ivo! Myslíš, že snesitelná míra bolesti může být slučitelná s celkovou příjemností procesu kakání a erotickým vzrušením při sdílení zážitku? Zdá se mi, že některé ty Japonky na těch klipech hodně tlačí a trošku je to bolí.

Adámek (St, 12. 4. 2017 - 06:04)

Hmm nevadilo jo?To je super víc Holek jak Ty Ivo!Ja teda viděl ale zase nemam čas si ho prohlídnout pořadně,což prostě nedovolí,teda zatím dvakrát jednou venku a podruhe na wc.Je jí to trapný no.Tak asi se ani nedivim.Snad do budoucna bude povolnější! :)

Iva (Út, 11. 4. 2017 - 19:04)

Zdravím vás všechny.Dnes se mi povedly krásne "čokoladove anakondy",můžete si prohlednout na hovno.sk.Adámku,díky za zajímavy příspěvek,u nás je to obraceně,můj přítel zatím nechce vidět jak kakám,ale mě by to nevadilo na rozdíl od té holky o ktere ses zmínil ,že jí to bylo nepříjemne.Y,vím je to těžke,zatím ji nějak jemně naznač,zeptej se ji jestli by se nestyděla před tebou kakat a tak.Pokud zjistíš že ji to není proti srsti tak časem to přijde samo.Držím palce,pokud tě opravdu má ráda,promluví si o tom s tebou.Honzíku,co se týče roztahování zadečku při kakání v přírodě,psala o tom jedna holka v tehle diskuzi,pokud si projdeš starši příspěvky najdeš to,při obtížnem kakání ji její přítel roztahl analek,aby lehce vytlačila šišku,ktera vypadala moc objemna a tuha,myslím že to je užasne partnerske gesto,co dodat,lidi to ještě víc sblíží.Takže zatím tolik,mějte se krásně,krásne kakáníčko přeju všem.

Honzík (Út, 11. 4. 2017 - 19:04)

Ahoj Ivo! I roztahování zadečku v přírodě při kakání může být myslíš hezké partnerské gesto pomoci? Mě se zdá velmi rozkošné, když krásná žena se trochu namáhá, dá si práci a malinko snesitelně to i zabolí.

Y (Ne, 9. 4. 2017 - 20:04)

Jak mam rict sve holce aby mi ukazala kaviar?Vubec nevim jak ji to rict.Bude me mit za uchyla.Jednou jsem ji videl na zachode a porad na to myslim ale nic jsem jeste nevidel.Obcas to jen ucitim ze byla ale vzdy je tam nastrikana vune na wc.Jsme spolu asi pul roku.Nevim jak to rict abych ji neztratil a nemyslela si ze jsem divnej.Diky za radu.

Honzík (Ne, 9. 4. 2017 - 17:04)

Nevíte, kde by se daly na internetu sehnat alespoň s anglickými titulky japonská erotická scatologická videa?

Adámek (Ne, 9. 4. 2017 - 02:04)

Vidím pěknou holku,a hned si představuju jak kadí,a jak asi vypadá její hovínko.Nějak mě to vzrušuje a pták hned stojí.:)

Adámek (Ne, 9. 4. 2017 - 01:04)

Zdravím,chci se podělit o zkušenost.nedávno jsem s jednou holčinou prožil její kakání..a musím říct,splnil se mi sen!Už jenom když jsem se podíval přímo do zadečku na její hovno..tak mě to šíleně vzrušilo i ta vůně..(a už se za to nestydím,je to super) akorát jí to příjemné moc nebylo.Bal jsem se naživo ale úplně luxus!:)

K vašemu tématu (So, 8. 4. 2017 - 18:04)

Furt kupuju žrádlo, a stará to sní a vykadí. dělá to furt. Vždyt hází prachy do záchodu. Asi jí tu prdku nechám zašít. A dost. :-)

Iva (Pá, 7. 4. 2017 - 19:04)

Iva: Bříško i zadeček...Zdravím tě Rarasku.Tva odpověď mě nadmíru potěšila,jsem moc ráda,že máš zdrave bříško i zadeček,protože pokud tyhle věci fungují správně jako hodinky,tak by člověk měl být v pohodě,protože střeva jsou sídlem imunity a od nich se odvíjí zdraví a nemoci.Střeva nejsou jen pouha trubice,ale důležity organ.Pŕíroda to moudře zařídila.Moje bříško i zadeček jsou taky v pohodě a doufám že to bude fungovat do vysokeho věku,tedy pokud se dožiju .S počasím je to u nás střídave,jednou sluníčko,jednou mraky a déšť,zkrátka-duben.V posledním roce jsem nekakala do travičky,i když by to ty travičce prospělo a byla by krásnější,ale nějak mi to nevychází.Tak aspoň ať to vyjde tobě.Krásne kakáníčko ti přeju a všem ostatním taky.

rarasek830 (Pá, 7. 4. 2017 - 17:04)

Iva: Bříško i zadeček jsou snad v pořádku a také ti děkují za povzbuzení :) Snad i tvé bříško je na tom dobře a zadeček ti alespoň jednou za den udělá radost tím, co z něho vyleze :) S tou přírodou to zatím nevypadá moc optimisticky... nevím, jak tomu je u vás, ale tady nám snad každý den v týdnu pěkně zapršelo. Tak snad brzo vysvitne i sluníčko :) Jak jsi na tom ty? Byla jsi v poslední době (třeba v posledním roce) kakat do travičky? :)

Honza (Po, 2. 7. 2018 - 21:07)

NEHAS, CO TĚ NEPÁLÍ !!snad máš recht...v tomhle

Poučení ze star (Po, 2. 7. 2018 - 17:07)

Ahoj Ivo, napadla mne - k...NEHAS, CO TĚ NEPÁLÍ !!

Honza (Po, 2. 7. 2018 - 07:07)

Zdravím tě Honzíku.Díky...Nj, Ivo, co dodat, že se tenhle učitel ke mně v tomto případě vůbec nezachoval fér, nicméně nemohu tak docela souhlasit s tvým názorem, že tu samou věc na dívčích záchodech, jak výše píšeš, už vyřešil ve stylu "z cizího krev neteče". Tam to podle mne bylo spíše o tom, že když tam spatřil ty poházené chuchvalce toaleťáku na zemi, tak holt v tomto případě již pochopitelně bylo naprosto bez diskuze (a to bez ohledu na to, zda by se tak stalo na holčičích či klučičích záchodech), že to skutečně někdo udělal čistě z uličnictví a výhradně za účelem s papírem jen tak pro srandu plýtvat...

Iva (Ne, 1. 7. 2018 - 21:07)

Ahoj Ivo, napadla mne - k...Zdravím tě Honzíku.Díky za další story.No,zachoval ses čestně,šel si na to s dobrou vůli a s vědomím,aby se odstranil problem nepořádku a plytvání toaleťáku a nakonec tě ten chlap tak "odpicne".Podle mě se nezachoval vůči tobě profesionalně ani jako spravny pedagog,a to má být pro mladež příkladem.A co se týče holčičích záchodů-tak to už řešil,protože se to netykalo jeho,v tomto případě platí rčení "z cizího krev neteče".

Honza (Ne, 1. 7. 2018 - 20:07)

Pavkole,díky za...Ahoj Ivo, napadla mne - k pobavení, ale zároveň i k zamyšlení - že se s tebou a ostatními podělím o jednu svoji záchodovou story ze základní školy, z doby, kdy jsem tam chodil do třetí třídy. Tedy z doby, kdy se nejedni neukáznění žáci hloupě bavili mj. i tím, že na školních záchodech si jen tak pro srandu hráli a plýtvali s toaletním papírem. Tehdy jsem si všiml, že na klikách klučičích záchodů se jednu dobu začaly objevovat v cuchvalcích pověšené toaleťáky a vypadalo to na pohled tak neesteticky a bez ladu a skladu, že mne nenapadlo nic jiného,než že opět se nějací uličníci baví hraním a plýtváním s toaleťákem, že ho jen tak pro srandu visej na kliky. A jednou, když jsem se chystal, že v dobré vůli na to upozorním jednoho sympatického a mladého učitele-družináře, co nás tam tehdy měl na starosti, tak tam dílem náhody zrovna šel na velkou (jak jsem se později dozvěděl), zamířil si to na jeden záchod, kde právě byly takhle ty toaleťáky pověšené a kupodivu (z mého pohledu) se nad tím nijak nepozastavil a hned co se tam zavřel, si jedny z těch toaleťáků k sobě očividně přitáhl. Ale ani to mne nepřesvědčilo o tom, že to s tímhle věšením papíru na kliky klučiřích záchodů může být jinak, než jsem si původně myslel a když byl hotovej a vycházel odtud zpátky, hned jsem mu řekl svoji domněnku (či spíš přesvědčení), proč jsou tam podle mého ty papíry takhle na klikách a že by s tím měl něco dělat. Nicméně k mému obrovskému překvapení na mne divže nespustil bandurskou, že co mne to napadá, že to takhle udělal on, aby měl papír hned při ruce, že přece když se potřebuje utírat, tak přece nepřipadá v úvahu, aby si ze záchoda po vykadění dodatečně pro papír zašel k tý zavěšený roli, co tam byla na tom záchodě trochu z ruky...no a nakonec do mne strčil a řekl mi hanlivě něco o tom, co že si to myslíš...chlape! Já z toho byl totálně štauf, protože něco takového mne vůbec nenapadlo, že by to ve skutečnosti s tímhle bylo takhle (a předpokládám, že i ty bys na základce byla stejného názoru jako já, vidět tohle na záchodech) a cítil jsem se dost silně ukřivděn a naprosto neprávem potrestán, že jen co se tenhle náš učitel trochu více vzdálil a šel zpátky do družiny, tak jsem na celou chodbu vztekle a ukřivděně zvolal: "Co jsem komu udělal ?!!" Přitom s touhle mojí domněnkou, že ten
toaleťák tam na kliky jen tak ze srandy odkládají neposlušní žáci, naprosto v pohodě souhlasila i jedna učitelka, co tam tehdy na prvním stupni učila, a mj. i třídu, kde jsem byl já. Myslím, že daleko praktičtějši a méně podezřelé bylo, kdyby si učitelé i žáci pro případ chození na velkou vždycky z hlavní role natrhali tolik papíru, kolik by potřebovali, s tím šli rovnou na záchod a vůbec to nevěšeli na kliky. A kdyby jim nějaký ten toaleťák z toho přece jen zbyl, tak ho měli odložit na záchod, aby následně posloužil i druhým lidem či si ho nechat v kapse pro jiné účely a opět by ho s takovou nemuseli věšet na kliky. No, co o tom soudíš ty, Ivo? Že jsem takhle jednou v dobré vůli upozornil na domnělé plýtvání a zneužívání toaletího papíru a takhle jsem na to nakonec doplatil? I když na druhou stranu, dlužno podotknout, že tuto svoji pošramocenou reputaci, dá-li se tak říct, jsem si zanedlouho vynahradil tím, že pak zase jsem byl svědekm poházených chuchvalců toaleťáku na zemi (a to kupodivu na holčičích záchodech, které byly hned vedle klučičích!) a následně jsem toho samého učitele na to upozornil. Ten tam se mnou zašel a když to uviděl, jen si těžce povzdechl a šel to někam řešit a snad mi i poděkoval za tohle upozornění...no, tak myslím, že i tahle moje záchodová story tady rozhodně stojí za zveřejnění...!

Iva (Ne, 2. 4. 2017 - 07:04)

Zdravím vás, lidi :)...Zdravím tě,Rarasku po dlouhe době.Víš,ty skalní se tady drží dál,i když bych ráda uvítala i někoho noveho,ale taky mě potěší,když se ohlásí někdo kdo tu už dlouho nebyl, jako ty.Díky za povzbuzení ohledně mych vytvorů,tobé taky přeju krásne produkty a krásne kakáníčko,ktere si můžeš naplno užít v přírodě.Venku je tak krásně, tak využi příležitost a zanech sve vytvory v přírodě,některe živočíchy to ocení a bude to pro ně lahodna delikatesa.Přeju ti hodně štěstí a ať se ti vždycky krásně kaká,ať máš zdrave bříško,zadeček a prostě všechno,ať se daří.A všem ostatním taky přeju krásne nedělní kakáníčko,na to moje nedélní se můžete podívat na hovno.sk.Mějte se krásně.

rarasek830 (Pá, 31. 3. 2017 - 19:03)

Zdravím vás, lidi :) Koukám, že se tu stále držíte skoro stejné osoby, ale nových pisálků asi nepřibývá.... I Iva se nám zde stále drží a dělá tu radost svými vzácnými produkty :) Tak jen tak dál.... :)

Přiroda nám po té zimě pomalu rozkvétá, chtělo by to zajít si někam ven, nebo ne? Já zatím neměl tu správnou příležitost, ale snad se mi také letos poštěstí zanechat své stopy v přírodě :)

Pavkol (Čt, 28. 6. 2018 - 18:06)

Pavkole,díky za...už nevím ale s mojí zálibou to nesouviselo už se těším zíta na dárek k svátku od tebe

Reklama

Přidat komentář