Reklama

kakání partnerky

Rád kakam (Ne, 4. 6. 2017 - 13:06)

Já taky hrozně rád kakam, jako třeba zrovna teď. Právě sedím na záchodě a kakam. Je to velké! Valím oči úžasem. Sice to strašně smrdí, ale je to bomba! Ty pocity při kakání jsou tak úžasné, že mě pokaždé znovu stejně překvapí, ačkoliv to dělám celý život denně. Je to fakt strašně krásný. Kam se hrabe sex! Sex taky strašně smrdí, ale při něm smrdí holka, ne kluk. Kluk musí trpět ženský smrad a nechat si oslizávat penis ženským hlenem, což je opravdu nechutné a plné infekcí. Kakání je lepší. Jednak je ještě příjemnější, jednak se při něm člověk špíny zbavuje, zatímco při sexu ji na sebe naopak nabaluje. Rád kakám.

Petr (So, 27. 5. 2017 - 07:05)

Dobrý den, prosím Administrátora této diskuze o vymazání veškerých mých příspěvků v této diskuzi. Děkuji

mmm (Ne, 14. 5. 2017 - 20:05)

Vzrušuje mě, když žena...To zní dobře.Já jsem o tom vždy snil,sníst partnerčino hovínko.Bojím se,že by mě považovala za úchyláka.Mě prostě vždy vzruší,když partnerka utíká na záchod a už na ní poznám,že to na ní jde.Chtěl bych jí říct počkej

Fáfa (Ne, 14. 5. 2017 - 13:05)

Vzrušuje mě, když žena kadí. Moje žena nechtěla přede mnou kakat a tak jsem jí jednou při lízání kundy strčil jazyk do prdele. Dost jí to vzrušilo. Tak jsem jí řekl jestli by se mi nevysrala do huby. Nechtěla, ale jednou se dlouho nemohla vykadit, tak jsem jí řekl, že jí dám klystýr. Strčil jsem jí do prdele koncovku a nalil jsem do ní hodně teplé vody. pak jsem přinesl hluboké umyvadlo, nadzvedl jsem jí a ona začala vypouštět z prdele vodu a potom hovna. Když už byla skoro vysraná, tak jsem jí začal olizovat prdel, strkat jazyk do díry a pak jsem jí mačkal břicho až z ní začalo lízt hovno, které jsem rovnou teplé jedl. Přitom se mi postavil čůrák a já ho trochu pohonil a vycákal jsem se.

Iva (So, 4. 8. 2018 - 07:08)

Prostudoval jsem tvé...Radku,díky.To víš,dovolená,slunce,moře,vzduch,člověk se cítí uvolněny,nic ho nestresuje,jiná strava,víc pohybu,plavání,to všechno má pozitívní vliv na kakání.

Radek (Čt, 2. 8. 2018 - 20:08)

Zdravím vás...Prostudoval jsem tvé kakáníčko z Mallorky a bylo vidět, že se ti tam dařilo. Je to nádhera.

Iva (Čt, 2. 8. 2018 - 20:08)

Zdravím vás přátelé,stranka hovno.sk se už rozjela,přidala jsem tam několik fotek.Snad se budou líbít.Mějte se krásně a ať se všem krásně kaká.

Pavkole (Út, 31. 7. 2018 - 09:07)

[email protected] děkuju...Ty jsi taky inteligent, mailovky jsou vždy s malými ! Ale bere to i s velkými, jen to někde vadí při nějakých registracích.

pavkol (Út, 31. 7. 2018 - 08:07)

[email protected] děkuju za pochopení a budu se těšit. nevím jestli je všechno malé nebo jestli to K není velké ale adresa je určitě správně

Iva (Po, 30. 7. 2018 - 19:07)

ivo kdyby se to hovno.sk...Zdravím tě Pavkole,můžeš napsat svůj mail,zkusím ti poslat pokud se povede všechny najednou,ale až nazítři,protože mobil se dobíjí.To je zvláštní že se to stalo hned po mem odchodu,nevím proč to zatím takhle stagnuje a za jak dlouho se to dá do pořádku.Každopadně děkuju všem kteří mi přáli a taky vám přeju jen to nejlepší, krásne léto a krásne pohodove kakáníčko.

pavkol (Ne, 29. 7. 2018 - 16:07)

Zdravím vás,přátelé.Už...také bych chtěl mít takové štěstí jako má tvůj partner také bych se chtěl dívat na kakání své partnerky pokud by mi to ona dovolila

To už tu psal k (Ne, 29. 7. 2018 - 14:07)

Zdravím vás,přátelé.Už...Že stránky dostaly zácpu, hned, jak jsi odjela. On je někdo hacknul, tak snad to má Admin zálohované a nahraje to tam dodatečně. Hlavně, že ses měla dobře a pěkně se ti kakalo !

pavkol (Ne, 29. 7. 2018 - 09:07)

ivo kdyby se to hovno.sk nerozběhlo poslala bys mi výtvory z dovolené na mail až bych ti ho dal? nebo mám dokud se hovno.sk nerozběhne smůlu?

Iva (Ne, 29. 7. 2018 - 08:07)

Zdravím vás,přátelé.Už jsem zpět po dovolené.Bylo báječně,zkrátka neda se to popsat slovy.Ale teď jak jsem přišla na net, zarazila mě věc kterou jsem popravdě vůbec nečekala,nedají se přidat fotky na hovno.sk,jakoby celou stranku chtěli zrušit nebo co.Snad je jen dočasne,nevím,ale mám fotky svych vytvorů z dovolene a taky dnes ráno jsem se krásně vykakala,takže až to bude fungovat,přidam to všechno na hovno.sk.Honzíku,kakáníčko jsem si skvěle užila,chodila jsem kakat bez problemu každy den,bylo to k nezaplacení.Víš,strava,žadny stres,víc pohybu,plávání,procházky,a to všechno se podepsalo na mém travení a kakání.Můj drahy byl se mnou při kakání,nechal se "ukecat".Dávno ví že je to moje přání a na příští rok se budeme brát,a teď na dovolene měl víc času a byl v psychicke a fyzicke pohodě,tak se rozhodl,seděla jsem na prkýnku,on mi hladil vlasy,nejdřív jsem spustila čůrací vodopad,malinko jsem uprdla a začala jsem slastně tlačit,říkal že tak krásně kakám,byla to rychlovka,za 20 vteřin jsem byla vykakaná,vytvor jsem mu ukázala,byly to 2 velke krásne šišky,říkal že nadhera,utřela jsem zadeček,byl čistý.Celkem 3krát za dobu pobytu byl se mnou když jsem kakala na hotelove toaletě.Měla jsem pocit že se mu to docela líbí.Uvidíme jestli tomu tak bude i doma...Takvšempřeju krásnou neděli,krásne leto a krásne kakáníčko.Méjte se krásně.

Jak (Pá, 27. 7. 2018 - 17:07)

Málo stačí k radosti...

HOVNO (Pá, 27. 7. 2018 - 17:07)

fakt nejdou nahrát. Ať...Hovno.sk dostalo silnou zácpu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nový hovna (Čt, 26. 7. 2018 - 20:07)

fakt nejdou nahrát. Ať žije Ivuška na Mallorce !!!!

Dav (Čt, 26. 7. 2018 - 18:07)

No Tvl nikdy bych neřekl že fekál džorno může mít tolik respondentů...a eště baby..vypadají na ulici uvědoměle,a jak nedostižně a doma kaďí panackovi do krku..ne ne pro mě to není.tady je vidět ze vztah mezi mužem a ženou je jen a jen o sexu.pokud není sex není nikdy nic.prostě s ženskou se seznamují jen proto,aby dělali uchylarny.a čím líp to funguje,tím pevnější je vztah.kecy o společných zájmech jsou druhotné..

Hovno=hovno (St, 25. 7. 2018 - 17:07)

Hovno.sk se vám zaseklo, hovnoúchyláci !!

Svou úchylku (Čt, 19. 7. 2018 - 10:07)

Honzíku, bys měl řešit opravdu se svou partnerkou. Řekni jí, že jsi ujetý na sraní a schválně, co ti na to řekne.

Reklama

Přidat komentář