Reklama

kakání partnerky

Mistr (So, 29. 8. 2015 - 12:08)

Holky, číst to je tak boží a vzrušující, jsem rád že tohle vlákno stále žije! Rád jsem zabrouzdám vždy alespoň jednou týdně, obzvláštěpak příspěvky od Amy a od Petry jsou super! Rád bych se s dívkami seznámil i blíž, ale to asi každý tady :) palec hore!

Iva (So, 29. 8. 2015 - 10:08)

díky za odpověď jsem rád...Pavkole,díky za gratulaci.Příjemné pohodové víkendové kakáníčko a krásné "produkty" ti přeju.

Iva (So, 29. 8. 2015 - 10:08)

Zdravím vás všechny.Dnes ráno jsem ze sebe vykákla 3 větší bobečky.Organismus se ještě musí přizpůsobit po dovolené v jiném prostředí,znovu přejít na jinou stravu.A v tyhle dny jsem vlastně nic pořádneho nesnědla.Sochaři,Gratuluju k tvému kakáníčku,i to je něco ,horší by bylo kdybys nekakal vůbec.Díky za gratulaci a odpověď.Takže ty zmrzliny byly pravým důvodem k polořídkemu hovínku.Znám to,moje letní hovínko po spořádaní zmrzlin,jednu po druhé a když se k tomu připojí sladké drinky tak už vím dopředu co to bude.Nechci ti moc říkat do tvého života,vlastně každý jsme jiní a každý ví co je pro něj dobré.Ale mohl by sis to nastavit tak,aby si se ráno pravidelně vykakal.Je to dobrý start do nového dne.Vím,jak to je,vždzť jsem zažila i nekakací dny.Pak mám blbý pocit celý den.Zkus do svého jídelníčku zařadit více zeleniny s vlákninou.Vláknina zvyšuje objem stolice,funguje jako "kartáč střev" váže všechno škodlivé,co se ve střevě nashromaždí.Můžeš si dát třeba jídlo z rýže,brokolicovou polévku-ta je skvělá,chutná a zdravá,jídla z brambor-já mám ráda francouzské brambory.Dvě hodiny před spaním si můžeš dát jabko,nebo vypít acidko a ráno se jistě vykakáš bez problému.Zkus snad ti to pomůže.Říka se že ranní kakání je nejzdravější a člověk má pocit ulevy.Vybavují si kakání na svatbě,bylo mi tehdy 8let a vdávala se tatínkova sestřenka,byla to venkovská svatba.Den před svatbou jsme my děti toho moc pojedli,maminka byla mezi těmi kteří připravovali jídlo,koláče,dortíky atd.Nám to samozřejmě chutilo,dost jsme toho spapali.Maminka říkala že by jsme neměli tolik jíst,že nás bude bolet bříško a co pak zítra.Na druhý den ráno jsem se nevykakala,i když jsem to chtěla mít pochopitelně za sebou.Hodně koláču s čokoladou,dorty s margarinem,to se dalo čekat,to ucpáva.Maminka mi dala vypít nějaké šťávy z kompotu.Byly jsme v kulturáku,kde se všechno připravovalo,a stihla jsem se před obřadem-bylo to ve 13 hodin,vykakat na záchodě v kulturaku.Šiška byla pořádna dlouhá ale tenší sýtěhnědá.V dětství jsem často měla takový odstín hovínek.Tak se mi ulevilo a mohli jsme pokračovat dál.Petro,když si se ještě nevykakala,zkus spapat jabko nebo vypi sklenici acidka,nebo šťávu z kompotu.Snad se to pohne.Hodně sťestí.Zatím se mějte krásně příjemné víkendové kakáníčko přeju.

Pavkol (So, 29. 8. 2015 - 09:08)

díky za odpověď jsem rád že si byla opět úspěšná a to dvakrát

Dobytku (So, 29. 8. 2015 - 08:08)

Zdravime vas pratele pissu a...Tady si píší lidé, kteří mají rádi normální kakání a ne milovníci scat neřku-li těch, co to s odpuštěním žerou. Je tady diskuse s tématem "piss a kaviár", tam si běž, ale odsud vypadni, otravné prase, toto není téma této diskuse.

Jenda a Iluška (So, 29. 8. 2015 - 08:08)

Zdravime vas pratele pissu a scatu. Je tady nekdo kdo sve pertnerce moči do zadku a pak ji brutalne bere ze zadu az to zni lita do obliceje miluju tu horkou chut.Reaguj a zanech meil muzem otom pokecat.

Sochař (Pá, 28. 8. 2015 - 21:08)

Zdravím Vás přátelé,

Ivo: Koukám, že dozvuky dovolené v tobě stále jsou, to je fajn. Jinak jsi se dnes pěkně rozepsala! Děkuji za odpovězení na otázky i dnešní poklonu - nápodobně. K těm druhům WC...také přicházím do styku s těmi, kde hovínka žbluňkají rovnou do vody, ale několikrát jsem se setkal i se schůdkem a asi dvakrát jsem si do své dlouhé, hnědé měkké šišky "sednul" ...taky asi v 5 letech podobně jako tvůj bratránek. Co se týče mého jídla na dovolených...převážně to jsou špagety, pizza...někdy maso a také hodně zmrzlin.
Co se týče pocitu ráno po probuzení, tak abych se přiznal tohle není vůbec můj případ...já se hned takto nevydělám, ikdyž bych to ráno před odchodem rád udělal. Bohůžel sedím, tlačím a nic...a tak po půl hodině až hodině, když si dám skleničku vody nebo jen sušenku se organismus probudí a už bych to ze sebe sypal.
Jsem rád, že tvá šiška na svatbě byla tak veliká, že koukala až ven z vody! Muselo to být jedno ze suprových kakání a měla i krásný odstín.
Na té pláži a během cesty to byla tedy klasika - asi nic zajímavého.
Jinak jsi naznačila, že ta zmíněná svatba nebyla jediná taková akce, kde jsi okolo tohoto věku byla na velké...vybavíš si i nějakou další?

petra: Ahoj i tobě. To nevadí, zítra budeš mít o to větší náklad a lepší úlevu. :)
S tou plínkou - ahá, děkuji za objasnění zarazilo mě ovšem, že tě utírala sestřička.
Hezký zážitek z cesty...zeptám se, proč jsi nekakala u nějaké benzínky? Řekla jsi o tom, že musíš kadit? A co jsi za stromečkem vytlačila?
No a nakonec co na samotné dovolené...kolikrát a kde jsi se tam vykakala?

Já byl dnes po obědě (polořidké tři menší šišky ještě do žluta) a večer jedna středně dlouhá světle hnědá.

Mějte se krásně.

petra (Pá, 28. 8. 2015 - 21:08)

Ahoj dnes hsem nekakala o case vubec nevim a kakat do plinky je normalni zatlacis a citus teplo u zadecku na ceste jsem porebovala kadit tatka mi zastavil a ja se vykakala za stromem. To je vse kdyz tak se ptejte ahoj

Iva (Pá, 28. 8. 2015 - 19:08)

Zdravím vás všechny.Včera rano jsem vykakala tlustou kratkou šišku ,pak v šest hodin večer to byly 3 kozí bobečky,dnes ráno to byly 2 světlehnědé šišky středně dlouhé.Pavkole,díky za gratulaci a povzbuzení.U nás doma,tedy u našich mame typ záchodu,kde hovínka padají přímo do vody,taky předtím,když jsem byla malinka byl doma takový záchod,kde šišky žbluňkali přímo do vody.V bytě,kde bydlím společně s přítelem mame nový záchod-taky šišky padají do vody.U babičky byl starý záchod s moc vysokým schůdkem,kde hovínko padne přímo na schůdek,a pak se spláchne.Někdy jsem tam měla možnost vidět hovínko,asi někdo z nás dětí nespláchl,protože splachování se kazilo,tak jsme to museli zalívat kýblem s vodou.Jinak bylo ty šišky dobře vidět zblízka,ale bylo to moc vysoko,zadeček a vykakané šišky byly vzdáleny jen pár centimetrů.dávala jsem pozor,abych tam neplácla.Bratránek spadl zadečkem do vlastních hovínek v začátcích,když se učil kakat na záchodě.Nevadí ,když se ptáš,ptej se na cokoliv,odpovím,pokud budu vědět odpověď na otázku.Petro,vítam tě zpět,chudáčku snad už si z nejhoršího venku,gratuluju k vykakání.Sochaři,blahopřeju k tvému kakáníčku.Díky za gratulaci a povzbuzení.Jsem ráda,že moje příspěvky jsou k něčemu.Od doby,kdy čtu příspěvky v tehle diskuzi,všímam si věci ohledně kakání podstatněji víc než předtím.Když jsem jela na dovolenou,řekla jsem si že budu mít oči otevřeny a všímat si víc detailů.Ty se umíš hezky ptát.Byl by z tebe dobrý detektiv.Promiň,myslím to samozřejmě v dobrém.Tvé otázky jsou položeny tak,že člověk si vzpomene i na takový zážitek,který je uložený kdesi hluboko a za běžných okolností bych si na to nevzpoměla.Přesně jak psala Petra,že když se ji zeptáš,něco se ji vybaví.Strava na Kypru byla kvalitní,zdravá.Servírovali se saláta,téměř všude se přidával olivový olej,co je pro zdraví totální bomba.Řecké národy netrpějí kardio nemocemi,rakovina střev je tam taky vzácna a j ve stáří jsou vitální.Olivový olej působí na trávení a zpravidelňuje stolici.Jedli jsme hodně zeleniny,sýrů,rybky,mořské speciality-tuňák,krevety,kraby.Typická řecká jídla s masem,kombinace z každého něco.Spořádala jsem toho hodně.Až jsem si myslela,že si zkazím figuru.Ale můj drahý mě povzbuzoval"Si na dovolené,jednou za uherský rok si můžeš dopřát víc,tohle nemáš každý den."Nakonec po navratu domů jsem zjistila,že jsem zhubla o 5kg.Takže díky stravě i šišky byly pěkně formované a lehce se tlačili.Můj přítel,jak už jsem psala se za ty dny vykakal bez problémů.Bylo to,myslím na druhý den pobytu,ráno,já jsem si jestě poležela,chtěla jsem si pocit před vykakáním vychutnat.Nevím,jak to prožívaš ty,Sochaři,když se probudíš a cítiš nucení,máš příjemný pocit lechtání v zadečku?Takže on šel na záchod přede mnou a vrátil se za pár vteřin.Ptala jsem se ho"Tys byl čůrat?"I když jsem věděla,že po probuzení se jde vykakat.On řekl"Ne,to jsem se tak rychle vykakal."A když kaká doma,trva mu to déle a jeho zadeček se musí víc snažit.Nevím,Sochaři,co si papal,když si byl v Řecku a v Italii,jaká kombinace jídel to byla.Ale asi je to u každeho individualní. Na plažových záchodech jsem čůrání zvladla rychle,protože tam bylo hodně lidi a čekali až se něco uvolní,ale párkrat jsem vedle v kabince slyšela žbluňkání,nebo "bleskový vodopad"-někdo měl průjem.Na svatbě,ta šiška vykoukla z vody,byla dlouhá,tlustá,barvy hnědé-něco mezí odstínem nutelly a odstínem hlíny.A utřela jsem si zadeček,i když nebyl moc špinavý.V letadle jsem nepotřebovala ani čůrat,Vyčůrala jsem se před odletem.Letěli jsme přes 3 hodiny,takže se to dalo vydržet.Kakat bych šla jen v nejnutnějším případě,kdyby se to dralo ven a nebyla by jiná možnost,abych nevycházela z letadla v pokakaných kalhotkách.Takže zatím tolik.Mějte se krásně.Příjemné pohodové kakáníčko přeju.

Nehovado (Pá, 28. 8. 2015 - 10:08)

Hovada.

Pavkol (Pá, 28. 8. 2015 - 10:08)

Jsem zpet byla jsem s rodici...jo jo žbluňkání šišek mně vždycky vzrušovalo když jsem v 17 čekal na stejně starou přítelkyni před záchodem. dovnitř jsem si netroufl protože to byl buď tábor nebo škola v přírodě

Pavkol (Pá, 28. 8. 2015 - 10:08)

Jsem zpet byla jsem s rodici...jo jo žbluňkání šišek mně vždycky vzrušovalo když jsem v 17 čekal na stejně starou přítelkyni před záchodem. dovnitř jsem si netroufl protože to byl buď tábor nebo škola v přírodě

Sochař (Pá, 28. 8. 2015 - 00:08)

Jo, asi se to mazlalo...páni 6? Jak dlouho ti celé to kakání trvalo? A jak dlouho jsi ho cítila než jsi o tom řekla a šla zatlačit?
Do plenky...tak to nevím jaké je, jen jako malý a to si nepomatuji.
No psala jsi, že jsi byla na dovolené, tak kde a co jsi kakala tam a cestou jestli se ti chtělo po cestě na wc?

Dobře, kdybych byl otravný tak řekni a také se klidně ptej.

petra (Pá, 28. 8. 2015 - 00:08)

Ano byla jsem rada.no nelibilo pouzila jsem 6 kapesnicku.v nemocnici mi dala sestricka plinku ja jsem se vykakala nebo vycuraka ona me utrela a bylo povsem jak myslis cestou???? A vubec mi to nevadi

Sochař (Čt, 27. 8. 2015 - 22:08)

petra: děkuju za odpověď, to bylo asi opravdu dlouhé hovínko na táboře. Byla jsi ráda že je venku? A libilo se ti, že tě tolik ušpinilo..? Kolikrát jsi se utřela kapesníčkem?

Kakala jsi něco v nemocnici? A co na té dovolené nebo cestou?

Promiň jestli sem moc zvědavý, ahoj
zatím se měj hezky

petra (Čt, 27. 8. 2015 - 22:08)

Jsem zpet byla jsem s rodici na chate
Sochar:hovinko zblunklo,nej delsi hovinki bylo na tabore,prvni jsem curala a bylo tvrde a zadek jsem mela spinavy hodne

Sochař (Čt, 27. 8. 2015 - 21:08)

Přeji hezký večer,

Ivo: Vítám tě zpět a jsem rád, že jsi se v pořádku vrátila a užila si dovolenou. Je milé, že se ti po nás stýskalo...za mě tomu bylo také tak..ostatně vidíš, že to tu bez tebe usnulo.
Gratulace ke třem šiškám tvé oblíbené barvy a je vidět, že dovolená má na tvůj organismus dobrý vliv, jen mě překvapilo, že jsi měla jen jednou polořidkou stolici...popravdě já na dovolených u moře (Itálie / Řecko..žádný tím vyhlášený Tunis nebo Egypt) mívám většinou polořidkou, ale né zase průjem. Je to tím, že tam jsou jídla o dost více mastná a používá se tam více olej při vaření.
Neodpustím si pár otázek - k tomu wc na pláži, zda-li jsi tam zaznamenala kakání někoho jiného? A pak na wc v letadle...byla jsi čůrat? Došla by jsi si tam i na velkou v případě potřeby?
K tvé svatbě...je hezké, že jsi si to chtěla užít a popravdě smekám, před takovou šiškou! Zajela do vody a koukala ven? Jaký měla odstín? A co utírání poté?

Co se týče mě, tak za dobu tvé nepřítomnosti nic zvláštního...nikde pryč jsem nebyl, takže kakání pouze doma a většinou 1-2 středně dlouhé šišky.
Dneska odpoledne 3 nebo dokonce 4 malé a štíhlé...hnědožlutého odstínu.

Hezký večer a pěkné prožití stolice

Pavkol (Čt, 27. 8. 2015 - 11:08)

gratuluju k třem šiškám nutellového odstinu. Jaký máš doma záchod. Žbluňkají ty šišky do vody? nebo to padne a pevnou procelánovou část a pak teprve při spláchnutí steče tam kde je voda? Předem se omlouvám jestli se ti Ivo zdá má otázka až příliš zvědavá ale prostě mně jen tak napadla.

Iva (St, 26. 8. 2015 - 21:08)

Zdravím vás všechny.Dnes jsem už kakala doma,byly to 3 středně dlouhé šišky nutellového odstínu.Pavkole,díky za gratulaci a povzbuzení.Amy,tobě blahopřeju k mega šiškám.Děkuju všem,kteří se nás zastali.Sochaři,tobě taky blahopřeju k tvým šiškám a jsem ráda,že ten "vodopadový" den si v pohodě prožil.Někdy musejí být i takové dny.Díky za přání,Tak jsem se vratila šťastně zpět.Bylo to skvělé "povyražení".Popravdě,chyběli jste mi.Co se týče internetu,v pokoji nebyl signal a v recepci to bylo drahé.Ale,chtěla jsem si odpočinout od vymožeností high tech.Pobyt na Kypru byl nadherný,teplé průzračné moře,ubytování super,personal vstřícny,jídlo užasné.Připadala jsem si jako v pohádce.Zkrátka,euforie z dovolené strávené v klidu,euforie z kakání v hotelovém pokoji,bylo tam Wc s koupelnou.Byl to jediný záchod do kterého jsem v průběhu dovolené kakala.Na pláži byly záchody,kde jsem chodila jenom čůrat.I když byly čiste,hezke,udržovane.Ale vždycky někdo čekal,kdy se kabinky uvolnějí a kakání bych si neužila tak,jako když kakám v klidu.Měla jsem občas plný zadeček,proto by bylo lepší zbavit se nakladu,ale raději až v hotelu.Samotní kakání bylo taky pohádkové.Nepřehaním.Kromě ranního pravidelného kakání jsem chodila ještě po pŕíchodu z pláže nebo k večeru,v noci,podle toho,kdy jsme se vrátili zpět do hotelu.Byly dny,kdy jsem byla i 3krat za den-a v každem případě to byla bohata nadilka,většinou3-4 šišky,které krásně vylezly,a nepotřebovala jsem ani utřít,zadeček byl čistý.Jednou byla polořídka stolice,to jsme pili limonady,drnky k tomu ovoce,a taky anýzovka OUZO změkčí stolici.Můj drahý se taky lehce a krásně vykakal.Bylo to u něj lepší jako když kaká doma.Doma musí víc tlačit a kakání mu trva dele i když chodí pravidelně a má zdravou stolici.Na Kypru mu to šlo jako po másle.Co se týče kakání na svatbě,tehdy mi bylo 9 let.Na záchodě kromě mamky a mě byly 2 holky co se upravovali před zrcadlem,ve vedlejší kabince někdo čůral.Já jsem měla zavřeny dveře,chtěla jsem si kakání užít,věděla jsem,že to bude pořádna šiška,a byla tlustá,dlouhá a vylezla tak lehce.Takže zatím tolik,když si na něco vzpomenu,napíšu.Mějte se krásně,příjemné kakáníčko přeju.

Sochař (Ne, 23. 8. 2015 - 00:08)

petro: Tak já se tedy zeptám, respektive se vrátím ke 12.8., kdy jsi psala, že jsi vykakala velkou šišku.:

Žbluňkla nebo jsi ji položila na schůdek? Vzpomeneš si na svoje největší hovínko co jsi vykakala? :)
Na tom táboře jsi nejdříve čůrala a potom kakala? Ta šiška byla dlouhá..měkká nebo tvrdá? A ušpinila ti hodně zadeček?

Já měl dneska večer také hodně velkou šišku..oranožovo-hnědé barvy a úleva byla velmi příjemná :)

Přeji hezký zbytek víkendu!

Reklama

Přidat komentář