Reklama

kakání partnerky

zadecek (Po, 25. 5. 2015 - 00:05)

Ahoj ivo pokecas o tom nebo nekdo jiny [email protected]

Iva (Ne, 24. 5. 2015 - 08:05)

Děkuji Ivo zrovna jsem...Zdravím tě,Pavkole,zdravím všechny v téhle diskuzi.Pavkole,jsem rada,že ti můj příspěvek udělal radost.Tuhle diskuzi jsem objevila náhodou a zaujala mě.Jako člověk pohybujíci se ve zdravotníctvi mám pozitivní vztah ke svému tělu.Kakání miluju od malička,když jsem jako malá holka s požitkem seděla na nočníku a radovala se,že se mužu VYKAKAT.Kakání miluju dodnes,stolici mám pravidelnou a zdravou.Dnešní sváteční šiška byla opravdu sváteční,šla tak lehce a byla dlouhá.Tak všem přeju sváteční příjemní bezproblemové kakaničko.Mějte se krásne.

Martin (So, 23. 5. 2015 - 16:05)

Koupím holčičí hovno. Máte některá zajem?

Pavkol (So, 23. 5. 2015 - 11:05)

Děkuji Ivo zrovna jsem chtěl napsat, že od té doby co sem přestala psát Jana, tu není nic od žen k přečtení právě si to zachránila ani nevíš jak moc si mi tím udělala velkou radost.

Iva (So, 23. 5. 2015 - 08:05)

Kakání je příjemné,...Není nad to krasně se vykakat.Vykakala jsem dnes krasnou šišku.Ten pocit jak ze mne lezla byl úžasní.Ta uleva po vykakani je super.

zoli (Pá, 22. 5. 2015 - 12:05)

Kaviár je můj sen bohužel...si zmála žien čo oblubujú kaviar, scat. aj mne sa to páči, len neviem sa zoznámiť s takou partnerkou ktorá to oblubuje.

honění na webce (Pá, 1. 5. 2015 - 22:05)

já si to dělám s holkama na webu showlive tečka cz maj kamerky jedna ukazuje i kaviár

Luky Musil (Pá, 1. 5. 2015 - 21:05)

Já se přiznám, koprofilii jsem již párkrát zakusil, i co se týče vylučování, i co se týče "hraní si" a musím říct, že čůrání stačí, navíc ten exkrement nikam moc nestrčíte, partnerce zůstal kus ve vagíně :/ pak jsme ji vyplachovali.. ovšem nic proti tomu nemám, občas svého kolibříka rád zasunu do hezky teplé šištičky :P

Lunyk (Pá, 1. 5. 2015 - 16:05)

já1: To musí být čerstvé a ještě teplé, ze zdravé mladé holky. :)

já 1 (Čt, 30. 4. 2015 - 18:04)

Polámal se nám v hospodě odpad na dámském klosetu. Zájemci hlaste se na odnos hovínek
za tři kubíky jedno pivo zdarma.

Pavkol (St, 29. 4. 2015 - 09:04)

no co se dá dělat ale děkuju ti alespoň za ten měsíc po který si mě chápala to víš, kdybyc h se nebál že mi pak budu psát kdokoliv, tak ti dám svůj email ale pak se bojím že by mi psal i ten kdo by se za tebe vydával

Jana (Út, 28. 4. 2015 - 04:04)

Pavkole promiň, ale už nemám chuť tady nic psát. Jak může být někdo tak sprostý, psát urážlivé věci a ještě se vydávat za někoho jiného. Tak mohl použít např. "Jana S" nebo "Jana 2" nebo něco takového. Toto je vrchol neslušnosti. Asi by pomohla registrace a aby zde psali jen ti registrovaní. Nelíbí se mne to, promiň. Je to fakt velmi nevkusné takové urážení.

Jakub (So, 25. 4. 2015 - 13:04)

Já jsem ten pravej a taky na tebe seru.

Pavkol (So, 25. 4. 2015 - 09:04)

tak tohle určitě nepsala ta jana co jindy píše dobře kapituluji a raději si budu číst přípsěvky věech ostatních než abych někoho z nich o to sám žádal

Jana (So, 25. 4. 2015 - 06:04)

a můžu tě tedy o něco...Na tebe z vysoka seru.

Pavkol (Pá, 24. 4. 2015 - 10:04)

Kakání je příjemné,...a můžu tě tedy o něco požádat? Až se ti to povede,tak o tom zase napiš, prosím

Jarin (Pá, 24. 4. 2015 - 08:04)

Kakání je příjemné,...Nejhorší je když partnerka cítí, že hovno bude tvrdé a špric, je z toho sračka. A nebo když sedí dlouho v autě a nejde se vysrat, pak je to hovno pokaždé tvrdé a blbě se maže. Jinak jsem přemluvil partnerku až bude mít průjem aby to pustila ze strojovny do výtahové šachty. Já jsem koukal ve třetím patře. To byl panečku nálet. Pochopitelně výtah jsem zablokoval v přízemí. Povedlo se jí to špricnout ze strojovny do osmého patra a notná dávka šla až na kabinu.

Marek (Pá, 24. 4. 2015 - 08:04)

Kakání je příjemné,...To je pravda, súkromie treba rešpektovať

Jana (Čt, 23. 4. 2015 - 15:04)

Kakání je příjemné, vždy po něm napíši, ale nesnesla bych, kdyby mne u toho někdo pozoroval, to skutečně ne. Ráda to tady napíši, jak jsem se vyprázdnila, ale abych to dělala před někým, to rozhodně ne!

Jsem ráda Pavkole, že jsi to pochopil. A samozřejmě ti přeji, abys třeba případně takovou partnerku našel, která to bude s tebou sdílet.
Vím, že netypické touhy jsou nejlákavější.

Jarine, kdyby se toto stalo mne, asi bych si sbalila všech pět švestek a s velkým studem vystřelila co nejdále. Ale to naštěstí asi nehrozí, jednak nemám chlapa a také mám dost tvrdé hovno, ale nikdy neříkej nikdy.

Jarin (Út, 21. 4. 2015 - 07:04)

Tu moji rajcuje když jí při kakání pozoruju. Moc by chtěla abych si od ní nechal nasrat do ruky. Tak nevím. posledně to už nedoběhla na mísu a zesrala celou sedačku v obýváku. Jak se snažila vstát, tak to špricla i po stěně. A v tom zvonek. Teď smradu všude ke zblytí ... no den jako vymalovanej. A pak si nechte nasrat do ruky.

Reklama

Přidat komentář