Reklama

kakání partnerky

Pavkol (So, 14. 6. 2014 - 09:06)

Holky: škoda, že jsem na té autobusové zastávce nebyl

Michala (So, 14. 6. 2014 - 08:06)

Jednou jsem se musela vykakat...Já jsem jednou byla u toho jak kámošku chytlo akutní kakání když jsme čekaly na autobus. Takže jí nezbylo nic jiného než rychle hupsnout vedle autobusé zastávky a tak tak si stichla stáhnout kalhoty. Bohužel tam byly ještě ostatní lidi i kluci ale dělali jakoby nic. Takže byl to pro ni strašnej trapas takhle předevšema ale co hlavně že to nepustila do kalhot

Kačka (So, 14. 6. 2014 - 00:06)

Jednou jsem se musela vykakat v autobusové zastávce. Zažila to taky některá z vás?

Kačka (So, 14. 6. 2014 - 00:06)

Jednou jsem se musela vykakat v autobusové zastávce. Zažila to taky některá z vás?

Kačka (So, 14. 6. 2014 - 00:06)

Jednou jsem se musela vykakat v autobusové zastávce. Zažila to taky některá z vás?

jebka (Po, 9. 6. 2014 - 16:06)

všici jste posraní prdele mrdat lízat ale neutéct jebka brno

Pavkol (So, 7. 6. 2014 - 09:06)

Jano děkuji ti za pochopení a za zprávu. Máš pravdu, opravdu mě tvá zpráva potěšila

Views: 34000+ (St, 4. 6. 2014 - 16:06)

http://www.eroprofile.com/m/videos/view/Mariska-Scat-Fuck-720HD

to je fakt (St, 4. 6. 2014 - 16:06)

debata o HOVNĚ

Jana (St, 4. 6. 2014 - 15:06)

Pavkole, zaregistruj se a pak už se nikdo za tebe vydávat bemůže. Ale zaregistruj se přes nějaký fiktivní mail, ne skutečný, ať tě pak neobtěžuje třeba nějaký teplouš nebo úchyl.

Pokud tě to potěší, že jsem se teď vysrala, tak to tady píši, protože zase to bylo po několika dlouhých dnech.

Prdomet (Ne, 1. 6. 2014 - 19:06)

tak to já náhodou líbám,...Však už ses seznámil s holčičím prdem

Pavkol (Ne, 1. 6. 2014 - 13:06)

tak to já náhodou líbám, hladím, dráždím bradavky a šahám na všehna místa co má holka pod trikem podprsenkou a pokud to dovolí i pod kalhotkami. Jenom k tomu poslednímu jsem se ještě nedostal do 22 jsem se zdráhal, a od té doby nechtěj holky, takže musím lépe vybírat, ale doufám že se mi to jednou podaří a starej panic že ze mně nebude

Alfaman (Ne, 1. 6. 2014 - 13:06)

Kritizují pouze ti, kteří nelíbají, nehladí a nesouloží. A vlastně ani pero jim pořádně nestojí.

No jo, (Ne, 1. 6. 2014 - 13:06)

ale i když přiznávám, že to není úplně normální po kecech těch co nás kritizujou nás už nebude bavit o tom ani psát, a k čemu pak tahle stránka bude? Já vím, že normální člověk jenom líbá, hladí a souloží, a pissem a shitem si to "zkrašluje" jen někdo, ale když budete ty nenormální kritizovat, tak jak si o tom budou sdělovat informace, když je odradíte chodit na tuhle stránku?

No jo, (Ne, 1. 6. 2014 - 13:06)

ale i když přiznávám, že to není úplně normální po kecech těch co nás kritizujou nás už nebude bavit o tom ani psát, a k čemu pak tahle stránka bude? Já vím, že normální člověk jenom líbá, hladí a souloží, a pissem a shitem si to "zkrašluje" jen někdo, ale když budete ty nenormální kritizovat, tak jak si o tom budou sdělovat informace, když je odradíte chodit na tuhle stránku?

nejspíš (So, 31. 5. 2014 - 21:05)

Kdo se za mně vydal? V 10:12...Stejnej hovnomil jako ty

Pavkol originál (So, 31. 5. 2014 - 16:05)

Kdo se za mně vydal? V 10:12 jsem vůbec u počítače nebyl. Záškodníkům, kteří nás chtěj od týhle stránky odradit, by měl být přístup na tuto stránku zakázán

Pavkol (So, 31. 5. 2014 - 10:05)

Jednou na horách přišlo na...Mně si akorát jednou kamarádka prdla na ruku, když jsem jí zajel pod kalhotky. Smrdělo to hezky.

A měla (So, 31. 5. 2014 - 09:05)

Jednou na horách přišlo na...normální hovno nebo sračku ? Sračka není nic moc.

?? (So, 31. 5. 2014 - 09:05)

hovna máte až v makovici !porad lepsi hovna nez mertvoly a krev .divci hovna jsou fajn ta predstava jak je hezka jakou ma postavu .tolik rad bych chtel videt holku kadit

Reklama

Přidat komentář