Reklama

kakání partnerky

Lola (So, 10. 3. 2012 - 23:03)

Musím se Vám taky s něčím svěřit. Když jsem byla na letním táboře, tak tam byl moc sexy borec. Na první pohled se mě strašně líbil. Tak jsme se po pár dnech skamarádili. A jeden večer jsme byli spolu sami na chatce. Chatky byli po třech a jeho spolubydlící zrovna byli někde pryč. Když jsme se líbali tak se mě zeptal jestli se někdy na mě někdo vykakal. Ze začátku jsem se na něj koukala jak na nechutnýho blbečka, ale on mě řekl, že mu to příjde strašně vzrušující jestli to nechci zkusit. Tak jsem teda kývla, chtěla jsem vědět co na tom je. Když si sdělal kalhoty a začal na mě vykonávat potřebu tak jsem s toho byla vážně odvařená. A musím říct, že od té doby to vyžaduji pořád.

Pavkol (So, 10. 3. 2012 - 15:03)

Zkusím něco nafotit a když...V tom případě je můj mail [email protected]

Honza (Pá, 9. 3. 2012 - 19:03)

Míšo! Mně taky prosím. Na e-mail:[email protected]

mjoyouss@seznam (Čt, 8. 3. 2012 - 22:03)

Právě marodím, dostala...Ahoj Míšo :) ..musím se přiznat, že tvá nabídka patří k těm, které se neodmítají ;)
Velmi rád uvidím tvé kakání, kdybys měla chuť něco poslat, tak můj email je: [email protected]
Budu velmi rád :)

Pro Míšu (Čt, 8. 3. 2012 - 11:03)

Téééda, tolik zájemců by... Tak až budeš moct a budeš mít chut ozvise na [email protected] Dík

Pro Verču (Čt, 8. 3. 2012 - 11:03)

Já jo... přítele taky...Tak to má Přítel štěstí vydět aspon hotovou věc.

Veronika (Čt, 8. 3. 2012 - 08:03)

Asi nestydí, a ty se Verčo...Já jo... přítele taky baví hovna, ale já se před ním nejsem schopná vykadit. Ukázat už hotovou stolici, s tím problém nemám, ale koukat mi na prdel, když to z ní jede, to nemůžu překousnout.

Karel (St, 7. 3. 2012 - 20:03)

Asi nestydí, a ty se Verčo stydíš ?

Veronika (St, 7. 3. 2012 - 18:03)

Téééda, tolik zájemců by...Míšo a ty se nestydíš ukázat klukům svoje kakání? Jestli jíš zeleninu a celozrnné pečivo, tak musíš mít pořádné ho***

Jedna Míša (St, 7. 3. 2012 - 17:03)

Ahoj Míšo, také bych rád...a tolik hovnonadrženců

pro Mišku (St, 7. 3. 2012 - 16:03)

Ahoj Míšo, také bych rád viděl tvoje kakání (ovšem v tuhé formě), kdyby jsi se ozvala na mail [email protected] budu rád ! Jinak ačkoliv je to neslušná otázka pro ženu, kolik ti je ?

Lukas pro Míšu (St, 7. 3. 2012 - 00:03)

Zkusím něco nafotit a když...Míšo strasne moc te prosím ozvi se mi na mail [email protected]

Pavkol (Út, 6. 3. 2012 - 12:03)

Právě marodím, dostala...Rád se podívám, až bude zase tuhé. Pokud to myslíš vážně, chceš abych ti dal kontakt? Dám až po případné kladné reakci

Ben (Út, 6. 3. 2012 - 10:03)

Právě marodím, dostala...Já určitě ne, miliju formovanou stolici. Ale můžeš dát svoje současné kakání na www.hovno.sk. Je dost úchylů, co by se rádi podívali a případně i oblízli prdelku

Ben (Út, 6. 3. 2012 - 09:03)

Pozorovat kakání partnerky je veliká nestoudnost, nicméně velice vzrušující. Pozorovat jak tlačí, jak se napíná řitka a posléze začne vylézat stolice. Mé přítelkyni to jde nejdřív ztěžka, vylézá tuhý bobek, ale pak to z ní vyjíždí čím dál rychleji. Kolikrát se divím, kolik toho ten její roztomilý zadeček nakadí...

Route44 (Út, 6. 3. 2012 - 04:03)

Ahoj,rad bych poznal zenu,divku,ktera ma rada kaviar.Jsem bohuzel pro me koprofilni.aspon si o tom s zenskou podiskutovat bych si pral,kdyz uz se mi ma fantazije myslim nezrealizuje.Diky,jirka.Muzes se mi ozvat mail:[email protected]

Jindra (Ne, 4. 3. 2012 - 17:03)

Rád bych se zeptal, zda někdo nevíte, kde by se v Praze dalo najít turecké wc (třeba turecká restaurace nebo tak). Velmi rád bych to vyzkoušel, partnerka také. Děkuji.

Pavkol - reakce (Út, 14. 2. 2012 - 10:02)

Ahoj, pamatuju se že na...Skvělá ženská, kéž bych takto chápavou a stejným způsobem provokující našel i já

Pavkol (St, 8. 2. 2012 - 13:02)

Jestli má někdo opravdu...Kdy, kde a za kolik? Upozorňuji, že zatím se jen informuji

B.S.M.K. (Út, 7. 2. 2012 - 20:02)

Doporucoval bych komercni...Ani komerční řešení není snadné, holky se za svou defekaci stydí, nerady se o tom baví. A na privátech to nabízí málokterá. I když to je jen všeobecně. I kluků, kteří by ukázali partnerce svoje sraní, není moc. Pro holku je ale snazší kluka přemluvit. Mně hovna nevzrušujou, ale měl jsem přítelkyni, která ráda srala, ráda se předváděla a i vyžadovala, abych defekaci dělal před ní. Třeba na podlahu. Nejdřív jsem z toho byl rozpačitý, ale pak jsem si kaviárek oblíbil. Řekl jsem to i kámošovi a ten mi řekl, že by s ní nic takového nedělal, že by se z toho poblil.
Ale jak říkám, holka kluka k takovým aktivitám překecá snadněji než obráceně.

Reklama

Přidat komentář