Reklama

kakání partnerky

Evžen (Ne, 3. 7. 2011 - 21:07)

Marťo tebe kakání nevzrušuje ? Ten pocit úlevy je úžasný a obyčejné kouknutí může být zajímavé... já bych takovou holku bral hned

pro Marťu (Ne, 3. 7. 2011 - 21:07)

Vzrušovat ho to nemusí, jenom mu to je třeba jedno. A ty buď v pohodě ;-) buď ráda, že máš partnera, kterému to nevadí a vůbec to neřeš !

PS zkus se před hrátkami vykakat, tím by si tomu mohla zabránit :-)

Marťa (Ne, 3. 7. 2011 - 21:07)

Mě se občas stane že ze mě při orgasmu vyjede i trochu stolice.Partnerovi to nevadí a když tady tak čtu ty vaše příspěvky snad ho to i vzrušuje?Já jsem z toho neštasná

Majk Oudfíld (Ne, 3. 7. 2011 - 20:07)

hovnožrouti zasraný

Fulham (So, 2. 7. 2011 - 20:07)

Problém je v tom, že mladé holky mimo domov chodí kakat málokdy. Moje přítelkyně nemá problém se přede mnou vykakat v přírodě, ale přichází to na ní málo. Často spolu chodíme na výlety, ale zatímco já jdu kadit tak na každém druhém, jí se chce maximálně 3-4x za rok. Je to škoda, je to pěkná podívaná. Doma na hajzlu se stydí, to jsem jí neviděl nikdy. Nejlepší zážitek byl, když kadila na přehradě do vody a já jsem jí kryl lehátkem.

Renča (So, 2. 7. 2011 - 20:07)

Lunyku, já jím běžně třešně s peckama a dělá to spousta lidí. Třeba i olivy. Pecky vyjdou absolutně netknuté ve stolici. Jde to samozřejmě jen s oblýma peckama, špičaté by se někam mohly zapíchnout. Školník opravdu mohl na takové hovno narazit.

Perverse (So, 2. 7. 2011 - 20:07)

jen ať kvete! Není nad ní, pryč s nudným misionářem

kakec (So, 2. 7. 2011 - 20:07)

s chutí bych se zakous..zvlášť od nějaké mlaďounké holčiny!!

ALIAS (So, 2. 7. 2011 - 17:07)

Jinak co se týče chutě hoven, tak nejlepší to je po sladkým a na tuho. A samozřejmně od mladší slečny, pro kterou jsme ochotni pak udělat cokoli. Já si tak někdy říkám, když jdu po ulici a vidím nějakou hezkou holku-"No tak téhle bych klidně ten bobeček i spapal",takže hodně zažitků milí kaviáristi,přeje Alias.

ALIAS (So, 2. 7. 2011 - 17:07)

To já jsem byl z jednou moji přítelkyňí na přehradě se koupat a potkali jsme tam její kamarádku.Pohoda pivko jenže asi po dvou hodinách,když už jsme chtěli odejít,se mé přítelkyni chtělo hrozně čůrat.Normálně by se předemnou vyčůrala ale okolo bylo všude hodně lidí a taky ta kamarádka. Už jsme jen tak seděli a dívali se na vodu. Později mi má přítelkyně řekla, že tam tak dlouho seděla schválně a pomalu učůrávala pod sebe.Taky dobrej rajc.

Monča (So, 2. 7. 2011 - 14:07)

Bydleli jsme s přítelem v bytě sami a tak jsme neměli na záchodě, která byla zároveň koupelnou dveře, jenže zrovna jedno ráno, když to na mně už pomalu přicházelo, přišla k nám na návštěvu sestra s přítelem.Seděli jsme v kuchyni a já byla stále víc nervoznější.Styděla jsem se jít na záchod beze dveří a tak jsem se to snažila zadržet.Tlačilo to na mně k uzoufání, musela jsem stoupnout ale nešlo vubec zadržet, už mně povolovaly svěrače a já cítila, že už to nevydržím.Když už to lezlo pomalu ven, byli na odchodu a já při loučení cítila jak se mi to tlačí do kalhotek asi si ničeho nevšimli až na mého přítele, kterého to tak vzalo, že jsme od té doby postupně přešli na kaviárové hrátky a snažíme se to oba zadržovat co nejdéle.Je to, to největší vzrůšo v našem sexuálním vztahu.

Hankaká (So, 2. 7. 2011 - 00:07)

A ty by si se měl jít...Dobře ty!!

Hankaká (Pá, 1. 7. 2011 - 23:07)

vy všichni byste měli být...A ty by si se měl jít pořádně vykakat,aby ti to hovínko netlačilo na ten vlašský oříšek co máš v hlavičce místo mozku,protože kdyby si mozek měl,tak nebudeš chodit na diskuze o záležitostech který tě odpuzujou a nebudeš moralizovat,odsuzovat a vlastně jenom buzerovat....buzerante jeden!!!

Boris je blbeče (Pá, 1. 7. 2011 - 23:07)

Člověče, ty asi nevíš co to znamená, když je něco vrozeného viď ? To, že ti to nic neříká neznamené, že to musíš komentovat... ty taky třeba rád cucáš tkaničky od bot a nikdo ti nic neříká. Tak se laskavě neser do lidí, kterým se něco líbí ! PS to platí pro všechny ty "nadávkáře" ! Pochopte, že každý má rád něco jiného (co se libí vám, nepochopí lidé zde a naopak), přestaňme se už konečně odsuzovat...

Boris (Pá, 1. 7. 2011 - 21:07)

vy všichni byste měli být vykastrováni pro vaše nechutné myšlenky!

Julietta (Pá, 1. 7. 2011 - 19:07)

Já myslím, že slečny kakají stejně jako chlapi. Tedy v závislosti na stravě. Já taky produkuju všechno možné podle toho co jím a obecně jakým životním stylem žiju. Dneska jsem měla hodně bobků. To ale nemám vždycky. Vlastně to mám odpozorované a dopředu dokážu odhadnout, jak to bude vypadat.

x (Pá, 1. 7. 2011 - 06:07)

Ahá, to muselo být pěkné...Já viděl dvakrát hovinko od holky to první bylo velká kupa .po druhe byla šiška přikryta toáletním pírem Ale ta šiška nebyla hrubá spíše tenčí protože holky nekadí moc tluste hovinka na rozdíl od chlapa možna na výjimky .na těch školách to byvá často ucpané těmy vložkamy .ted už tam nepracuji bylo to jen na výpomoc škoda

pro x (Čt, 30. 6. 2011 - 20:06)

Ahá, to muselo být pěkné vidět... jak to vypadalo od takové mladé slečny ? tmavá šiška ? A co ta druhá ?

Jinak vložky jsou svinstvo... holčičky to spláchnou, ono se to nasaje vodou a je problém...

x (Čt, 30. 6. 2011 - 20:06)

A na jaké škole jsi...Bylo to na obchodce na střední měla tak šestnáct Většinou to bylo tím že děvčata tam hodily vložky nebo nesplachli ale viděl jsem pouze dvě jinak načuráno

pro x (Čt, 30. 6. 2011 - 15:06)

A na jaké škole jsi uklízel ? Kolik té holce asi mohlo být... ? Když byla řeč o porovnávání... ušpinil ten kákoš papír při utírání hodně ? Ale ve škole muselo být nespláchnuté lejno celkem často ne... vždyť malé holčičky to tam většinou nechají ležet

Reklama

Přidat komentář