Reklama

kakání partnerky

jirka (Čt, 22. 9. 2011 - 02:09)

A byly to bobky nebo šišky...Od všeho trochu.
Nevim jak to provedla,ale nejdřív z jejího zadku doslova vystřelil jako špunt tvrdej tlustej bobek následovej polotuhou středně dlouhou šiškou zakončenou kašovitou sračkou připomínající tatarák.No prostě úžasný tzv.tři v jednom.
Super!
Taky jsem byl hned hotovej.
Vřele všem doporučuju opravdu nevšední zážitek na kterej nezapomete do konce života.Ten privat byl v Brně žabovřeskách,ale už několik let nefunguje,prej se vdala do ciziny a slehla se po ní zem,takže už smolík.
Škoda,takovejch privátu u nás v republice moc není.

k (Út, 20. 9. 2011 - 08:09)

Tohle až si přečte Lunyk,tak se z toho posere.

pavkol (Út, 20. 9. 2011 - 08:09)

mne předvedla kakání jedna...A byly to bobky nebo šišky a kde ten clinic sex privat je?

jirka (Po, 19. 9. 2011 - 18:09)

mne předvedla kakání jedna paní na clinic sex privátě a bylo to docela vzrušující...

Petr (Čt, 15. 9. 2011 - 17:09)

Jedna moje kamarádka...Je pravda, že se to dá těžko vydržet se neotočit. Je to takové intimní a zajímavé, obzvláště, když jde žena venku. Na velké jsem vyloženě žádnou ženu neviděl, akorát partnerka byla na velké v lese, ale nic jsem skoro neviděl.

Pavkol (St, 14. 9. 2011 - 17:09)

No, mně se se také líbí a...Jedna moje kamarádka potřebovala někde mimo WC ( myslím že to bylo v parčíku u Střešovické Vozovn?¨) čůrat, já jsem sice stál denentně otočený zády,ale pak jsemse začal zvědavě otáčet, ale tato kamarádka si toho asi všimla, protože jsem viděl prýštící proud ale mindu si zakryla. SIce tvrdila, že se na mně za to že jsem se kouk na její čůrání nezlobí, ale pak se se mnou nesešla čtvrt roku.

Janka (Út, 13. 9. 2011 - 19:09)

Máš pravdu, Lunyku, já...Já bych to v reálu nikdy nedělala, ale ráda se na to koukám, ikdyž toaletního otroka bych si možná někdy vyzkoušela :-) Nezná někdo podobné stránky ? http://www.perverze.com/scat-kaviar.html

Petr (Ne, 11. 9. 2011 - 16:09)

Já jsem se na kakání...No, mně se se také líbí a taky se podívám maximálně na internetu. Kouknu se tedy jen na to,jak potřebu vykonávají přirozeně, rozhodně ne na někoho nebo tak něco.Spíš se ale najde to močení, velké strany tolik není. Jinak partnerku mám, ale ukázala mi jen močení, v lese. Močící ženu jsi někdy ve skutečnosti viděl? Víc si nedovolím žádat.

Pavkol (Po, 5. 9. 2011 - 17:09)

Mám asi velmi zvědavého...Já jsem se na kakání slečen a žen díval jen na internetu a myslím se že je to tím, že zakázané ovoce nejvíc chutná. Ale také si nedovdedu představit, že kdybych o to nějakou budoucí partnerku požádal (momentálně žádnou nemám), aby to neskončilo kopačkama.

marťa (Po, 5. 9. 2011 - 11:09)

Nevím, mně tahle představa...Blanko je jasné, že takové věci každý nedělá automaticky. Také nevím, jak bych reagoval, kdyby se to u nás událo opačně: tj. kdyby mě moje partnerka požádala, že by se na mě pro změnu ona ráda dívala, přitom jak vykonávám velkou potřebu. Naštěstí tohle ji nenapadlo. Je ale jasné, že kdyby se jí to líbilo tak jako mně, když se na ni dívám já, vyhověl bych jí. I když to není rovnocenné. Pro ženu je to podle mě mnohem větší „oběť“. Právě ta intimita podle mě dělá lidi bližšími. Souhlasím také s tím, že v těchto věcech jsou lidi trochu jako zvířata. Pro chlapa je to strašně vzrušující dívat se přitom na ženu. Není divu, že je pak jen krůček od nádherného milování. Když se přede mnou partnerka vykakala poprvé, ani jsme to milování z mojí strany nestihli, šlo to u mě opravdu hodně rychle, ale byl jsem z toho celý pryč, čili když splachovala, mohli jsme se regulérně pomilovat. Uvědomil jsem si po čase, že mezi námi začalo platit nepsané pravidlo, že každý pro toho druhého udělá maximum z toho, co může. Snažíme se prostě si vzájemně ve všem vyhovět, což ten vztah i po těch letech dělá opravdu velice hezký. Když jsem někde týden pryč, strašně se těším domů právě za partnerkou, prohlížím si pořád její fotky, voláme si….komu se toto poštěstí. Jsem přesvědčen, že i jak se vezmeme, ten vztah nikdy nezevšední a budu se na ni vždycky hrozně těšit. Znám pár lidí, co se seznámili, chodili spolu, vzali se, ale nefungovalo to mimo jiné právě díky neochotě „vzájemně si vyhovět“, udělat pro toho druhého něco jen tak, a tak už jsou dávno rozvedení. Kamarádka ze střední školy je doktorka a razí v tomto směru heslo: udělat pro svého muže vše, aby neměl důvod to hledat u jiné. Ti dva dělají v sexu opravdu hodně odvážné věci, ještě mnohem víc než my, jako klystýr apod. Vdávala se poměrně mladá, mohou spolu být tak, 8-10 let a také jim ten vztah nezevšedněl. Ten její muž nepřijde domů skoro nikdy s prázdnou, vždycky přinese aspoň kytku. Pečovat o druhého a snažit se prostě přináší své ovoce.

Blanka (Ne, 4. 9. 2011 - 17:09)

Nevím, mně tahle představa taky neseděla. Byla jsem rozhodnutá že při velké straně se na mě nikdo nikdy dívat nebude, ani můj manžel. Úplně to změnila až jeho přítomnost u porodu, která mi navíc moc pomohla. A taky mi došlo že to možná stejně už uviděl, i když jsem měla dvě ampule Yalu. Někdy v těch střevech stejně něco zůstane a potom prostě tlačíš dítě zároveň i se stolicí, vůbec to při tom obrovském tlaku nepoznáš a nic s tím neuděláš. Je to normální, lékaři jsou na to zvyklí. Umyjou to ale nikdy se o tom samozřejmě nezmiňují.
Potom jsem tedy dospěla k názoru, že jestli chce Pavel uvidět při stolici dospělou ženu takže by to měl uvidět na mně a doma. Dala jsem si ale podmínku že u toho bude mlčet a nebude to nijak komentovat. Myslela jsem si že po tom normálně odejde, nenapadlo mě ani omylem že ho to vzruší tak že se pomilujeme rovnou v koupelně, že to nedoběhne ani do postele. V sexu jsou lidi prostě trochu zvířata.
Týden po tom jsem zašla s mojí kamarádkou z gymplu na kafe. Když jsem se vrátila byly doma odkrytované stoupačky na vodu, všude plno nářadí, Pavel měl doma kamaráda a spolu montovali na WC bidetovou sprchu. Došlo mi že uviděl že se po velké omývám... Tak udělal tohle a můžeme se teď omývat přímo na WC. Pokud jde o hygienu, je to oproti pouhému toal. papíru nesrovnatelně lepší.

je (Ne, 4. 9. 2011 - 15:09)

dobře že vám úchyláci ty vaše protějšky vyhověj,páč byste unášely normální lidi a pod pohrůžkou smrti je nutili před váma srát a chcát.

marťa (Ne, 4. 9. 2011 - 15:09)

Mám asi velmi zvědavého...Blanko, jsi velice moudrá manželka. To, co chlapi na tom tolik vzrušuje, se obtížně popisuje. Dívat se na partnerku, jak čůrá nebo kaká, je strašně intimní, to, že k tomu partnerka svolí, znamená maximální souznění mezi partnery, důvěru…ze strany ženy je to samozřejmě velká oběť a ten muž si uvědomuje, že to on dělá a dělá to jen a jen pro něj. Něco, co by nikdy neudělala pro nikoho jiného. Hlavně jde asi o tu intimitu a také to, jak ta žena působí, je to také moc roztomilé. Ta partnerka je v té chvíli zároveň jako roztomilá děvčátko. Alespoň tak to vnímám já. Moje partnerka to pro mě také dělá. Začali jsme pochopitelně jen čůráním. Ze začátku vztahu (tak asi po roce) o tom moc nechtěla slyšet, ale úplně to nezvrhovala, byl to pro ni tak trochu šok, když jsem přišel s touto tužbou. Mluvil jsem o tom dost často, pak to na chvíli utichlo, až jednou na dovolené jsme leželi vedle sebe v posteli a chtěli si pustit večer film a ona mi řekla: „Já se teď půjdu vyčůrat“. Já na to připraven, že to odmítne: „Já bych šel s Tebou.“ Jenže ona tehdy řekla: „Tak pojď“. Vyčůrala se přede mnou ve sprše a dovolila mi to i natočit na video. Pak jsem si za ní vlezl a nádherně jsme se pomilovali. S kakáním se to stalo obdobně. Mám obrovské štěstí, že moje partnerka mi v těchto a dalších obdobných věcech vychází vstříc a dělá to ráda. Uvědomuji si, že to není jednoduché a že je to určitá oběť z její strany, ale zároveň investice do vztahu, která se opravdu vyplácí. Můj kamarád, se kterým se bavím snad úplně o všem, je na tom mnohem hůř. Po pár letech manželství přišel za manželkou s prosbou, jestli by se před ním mohla vyčůrat. Dala mu najevo, že se zbláznil, naznačila mu jasně, že je prase a jak je možné, že tohle chce vysokoškolsky vzdělaný člověk. Prostě ho úplně odpálila. A není to poprvé. Pochopil jsem, že v sexu dělají opravdu jenom ty „běžné věci“. Cokoliv mířícího někam jinam, je naprosté tabu. Zkrátka nepochopila, že právě proto, že je vysokoškolsky vzdělaný, právě proto, že pracuje 12 hodin denně, se potřebuje o to více odreagovat a s tou partnerkou si „užít“. On jí je stoprocentně věrný, svěří se jí s takovým přáním, což vím, že ho stálo nemálo úsilí a ta reakce nejenže je odmítavá, ale i naprosto nepřiměřená. Myslím si, že tohle by neměla milující žena manželovi říkat. Tady tohle jim hrozně poškozuje vztah.

Blanka (So, 3. 9. 2011 - 22:09)

Mám asi velmi zvědavého manžela, protože na mně chtěl taky vidět leccos. Na malou chodíme normálně před sebou, co spolu bydlíme, nestydíme se. Máme totiž velkou koupelnu a WC je v ní, takže po ránu to často ani jinak nejde. Pokud jsem ale šla na velkou, musel vždycky počkat venku. Jenomže on chtěl pořád vidět úplně všechno. Chtěl uvidět "výměnu" při menstruaci a chtěl mě uvidět na velké. To první jsem mu ukázala. Nedokázala jsem si ale vůbec představit že se bude dívat na to jak kadím a utírám si zadek. Jeho moc vzrušuje když mi zadek při milování olizuje, i mně se to moc líbí, i když jemu bych tohle nedělala (nikdy to po mně ani nechtěl). I anální styk běžně míváme, většinou když mám menstruaci. Ale po stolici se vždycky omývám a před milováním se pokud to jde vykoupu. Ne, aby se na mě díval na velké na to bych nepřistoupila ani za nic. Vždycky jsem mu řekla že tohle probíhá u mužů i u žen naprosto bez rozdílu, že na tom prostě není nic k dívání.
Pavel mě ale k tomu přemlouval dva roky. Teprve když mě uviděl při porodu (choval se naprosto skvěle a byl mi velkou oporou) jsem si řekla že nějaká velká strana proti tomu není nic. A že se vůbec nic nestane když to uvidí. Tak jsem mu řekla že ano, pokud se bude jenom dívat (utírat zadek bych si nenechala ani omylem) a nebude při tom mluvit. Nevím co na tom chlapy tak vzrušuje, ale jakmile jsem si stoupla a on se podíval do mísy, viděla jsem jak mu na kalhotách roste obrovská boule... :-) . Pak se díval na to jak si utírám zadek a už se začal svlékat. Než jsem se omyla byl nahý a tak vzrušený že už měl kapičky na žaludu. Ani jsme nezkoušeli doběhnout do postele, jen jsem na kraj vany šoupla ručník aby mě to nestudilo a už jsme se milovali. Měli jsme oba takový orgasmus že jsme tam málem omdleli. Pak jsme si naplnili vanu pěnou a krásně se spolu vykoupali.
Občas mu to teď ukážu, ale jen doma a vždycky to skončí sexem v koupelně. Měla jsem za to že se mu budu hnusit když mě uvidí na velké - místo toho se okamžitě potom milujeme. Mám jednu nejlepší kamarádku, známe se už z gymplu a spolu se podělíme úplně o všechno. Svěřila jsem jí tenhle zážitek a ona mi řekla že má s manželem stejný problém. Ale že si neumí představit že se na něco takového bude dívat.

Můžete mi tedy chlapi říci, co vás na tomhle tak vzrušuje?

Lunyk (Čt, 1. 9. 2011 - 15:09)

Monika: Tak my kadíme před sebou nejčastěji na záchodě, sledujeme se navzájem kdy sedí na záchodě obráceně, čili krásně vidíme roztahující se dírku. V přírodě spíše výjimečně, jak říkám, trvá jí to pěkně dlouho, takže já jsem za 15 sekund hotovej a ona ještě pár minut čeká... Výjimečně jí pak zadek vylížu, ale to musíme mít k dispozici vodu (nejlépe někde u potoka), je to sprosté a perverzní, baví nás to. Nějaké jiné hrátky, než sledování druhého jak kadí, děláte?

Pavkol (Út, 30. 8. 2011 - 11:08)

Výborně moniko, zas jednou pěknej příspěvek o dívčím kakání

ja (Út, 30. 8. 2011 - 10:08)

Já to celkem zabržděný...mavas tvrde alebo makke?

utjený (Po, 29. 8. 2011 - 19:08)

kakáte do pleny nebo do všeho

Monika (Po, 29. 8. 2011 - 16:08)

Konečně šťastný: Jasně,...Já to celkem zabržděný nemám, jen to leze postupně, průběžně pár hovínek menšího kalibru a nakonec hlavní hovno. To je obvyklý scénař. Takže po malých hovínkách se mám na co těšit. Lze to samozřejmě "ustřihnout", ale pak to vyvolá za pár hodin nové nutkání na stolici. O což moc nestojím, protože v práci chodím nerada. Nejradši doma. Buď hned ráno nebo až večer. Ale ráda chodím i venku. Má to cosi do sebe vykonat tuto živočišnou potřebu v přírodě. Tam mi to většinou tak dlouho netrvá. Na přítele ale nemám. Když spolu kadíme venku, má hovno už venku a já teprv na začátku. Lunyku, ty taky příležitostně kadíš s partnerkou venku?

Lunyk (Po, 29. 8. 2011 - 10:08)

Konečně šťastný: Jasně, věříme :))

Monika: Je zajímavé, že ženským to trvá tak dlouho. Mé partnerce také 10-15 minut, na záchodě jsou to někdy muka... Já sednu a za 5 sekund to jede jako po másle. :) Nikdy jsem se sraním neměl problém, naopak si ho užívám, slečna to má ale nějak zabržděný celou dobu co jí znám.

Reklama

Přidat komentář