Reklama

kakání partnerky

Vigility (Út, 12. 4. 2011 - 06:04)

Odkud jsi, Johann?

Johan (Po, 11. 4. 2011 - 21:04)

Pokud se ti kálení tvého partnera líbí nebo tě dokonce vzrušuje, tak na tom není nic špatného... Třeba ten ,ůj má u toho vždycky tak rozkošnej výraz, že miluju, když to dělá :)))

Jenda (Po, 11. 4. 2011 - 17:04)

Lunyk má bohužel pravdu....Dobrý tak to pořádně prohlídněte...

FetishClub - FF (Čt, 7. 4. 2011 - 15:04)

Vytvorili jsme stranky, bohuzel zatim jen blog z finacnich duvodu :-(.... Ale pokud chcete navstivte www.fetish.blog.com- je to blog o druhu fetise, ale jsme zamereni na Fekal a Piss, zaciname. ale pokud bude navstevnost rozjedeme to poradne :DD, piste prispevky....

Míra (Út, 5. 4. 2011 - 17:04)

Chcete-li dívčí hovínko,...Koukal jsem na net .. a Orios penzion ,, nic tam není ....

Míra (Út, 5. 4. 2011 - 17:04)

Lunyku a co hovínko od...Jano napiš mi na [email protected]
určitě se domluvíme ..odkud jsi ?

Daniel (Út, 5. 4. 2011 - 11:04)

Dlouho čtu tuto diskuzi,...Lunyk má bohužel pravdu. Jistě je snazší začít vztah s "hotovou" kavárovou holkou. Ale je jich bohužel málo. Před pár lety jsem si vyměnil několik mailů s kaviárovou Ilonkou, která sem občas píše, ale v poslední době bohužel velmi málo. Dokonce jsem se s ní i sešel, teda za přítomnosti jejího přítele, teď už myslím manžela. A ta mi dala několik rad, které jsem použil v případě svého dlouhodobého vztahu. Jinak na seznamce se kavárové holky prakticky nevyskytují. Vysvětlila mi, že pro holky není sex tak prioritní jako pro kluky. A tudíž holka se nijak nevzruší, že nějaký kluk hledá holku na kaviár. Jde jí především o vztah a ten jí kaviárista neslibuje. A taky jde o pocit studu před neznámým chlapem, že jí zajímají a baví hovna.
Postupně jsem si přítelkyni vychoval tak, že jsem v podstatě spokojený. Do mnou preferovaného stavu chybí ještě dost, ale třeba se časem ještě pohnem dál k pořádné perverzi. Ale společné kakání a zkoumání hoven, to je už u nás běžná záležitost.

Lunyk (Út, 5. 4. 2011 - 10:04)

Surfin: Co mám osobní zkušenost z internetového seznamování, tak to (pokud nepočítám placené špíny) nefunguje. Nejjednodušší je vycvičit si svoji dlouholetou přítelkyni či milenku se kterou máte mezi sebou vzájemnou důvěru, znáte svůj zdravotní stav a praticky nic již není po pár letech v sexu tabu. Z mých dlouhodobých několikaletých vztahů byla pouze jediná, která k tomu neměla ani minimální vztah, ostatní jsem ke kaviárovým hrátkám dříve či později přivedl. Postupně. Od pissu, přes hluboké lízání análu (občas i neumytého) po kaviár na tělo (a se současnou přítelkyní i do pusy). Je to jen o studu a důvěře, nevěřím, že se to všem lidem na světě hnusí. Je to o experimentu a zpestření stereotypního sexu po několika letech. Čili se spíše doporučuji zaměřit na stálé partnerky, funguje to a mnoho z nich se k tomu dá přivést.

Surfin (So, 2. 4. 2011 - 21:04)

Dlouho čtu tuto diskuzi, jsem pohodový, veselý třicátník v pozici vyššího managmentu. Nikdy jsem se k podobným diskuzím nijak nevyjadřoval, i když už roky sním o realitě s osobou opačného pohlaví, kterou stejně jako mne vzrušuje kakání a hrátky s kaviárem. Když ale pozoruji, kolik se zde nachází děvčat, jsem mile překvapen, a nedá mi to, abych případné seznámení alespoň nezkusil. Myslím, že každý rozumný člověk sám pozná, který článek píše upřimné děvče, nebo ubohý chlap, který se za děvče vydává. Pokud opravdu existuješ, a chceš najít nejen člověka s obdobnou zálibou, ale i kamaráda, ozvi se na [email protected] kde odpovím všem. Finanční zpestření není problém. Ahojky

Lunyk (So, 2. 4. 2011 - 20:04)

anonym 2.4.2011 19:34: Tak to tě docela lituju, nechtěl bych mít takovej vztah a sex. :)

Lunyk (So, 2. 4. 2011 - 20:04)

jim: To už jsi psal, ty zoufalče. :)

. (So, 2. 4. 2011 - 19:04)

vc: Co znamená...Jo, moje žena si dokáže lehce představit sex bez orálu.

Sasa (So, 2. 4. 2011 - 17:04)

Paneboze, vy vykupujete hovna? A jak vam to lidi posilaji? Nechtela bych byt vase postacka. Fuuuuuj.

Lunyk (So, 2. 4. 2011 - 15:04)

vc: Co znamená "soukromé normy slušnosti mezi partnery"? Kdo tyto normy stanovuje? Ty? :) Před 30 lety byl orální i anální sex také téměř tabu, něco naprosto nechutného, a dokáže si dnes někdo představit sex bez orálu? :) Ať si každý svoji "normu normálnosti" stanoví sám, soukromě v posteli doma, ještě že na to nemáme odborníky jako jsi ty. :)

Ty píšeš (So, 2. 4. 2011 - 13:04)

Tak co uz ste sehnali...jak Ukrajinec

vc (So, 2. 4. 2011 - 12:04)

no fuj!jste civilizovaní nebo ještě z pralesa? snad existují ještě nějaké soukromé normy slušnosti i mezi partnery

Simča (So, 2. 4. 2011 - 10:04)

prodám pěkné pracovní...Co to je za blbost? Jaké praconí boty?

kladivo (So, 2. 4. 2011 - 10:04)

prodám pěkné pracovní boty vžycky když se na ně podívám tak se mi chce kakat prujem

. (Pá, 1. 4. 2011 - 20:04)

Tak co uz ste sehnali hovna?Ty tu kecas neco o erotice ale hovna s ni nemaj nic spolecnyho.To se libi jen chorejm mozkum jako ste vi.A polib mi prdel s pravopisem,nepisu tu slohove cviceni.Mate v hlavach hovno a to doslova.

kladivo (Pá, 1. 4. 2011 - 19:04)

prodám par kousku pěkného oblečení pro pány pěkný botymoc mě zrušují

Reklama

Přidat komentář