Reklama

kakání partnerky

Majka (Ne, 27. 3. 2011 - 17:03)

Kdyby se našla nějaká ,...Vykakám se ti do větší sklenice od kompotu a pak se dohodneme kde si to vyzvedneš.Chce se mi už asi půl hodiny.Myslím,že to bude hodně velký hovínko nebo několik menších za sebou,ale spíše držících tvar. Kdybych to měla mít řídký tak bych to už musela jít pustit. Je mi 19 let a jsem z Mladé Boleslavi

Míra (Ne, 27. 3. 2011 - 16:03)

Kdyby se našla nějaká , která by se chtěla podělit o své hovíko,, může napsat na
[email protected]
Proč holky splachujou penízky do záchodu....

Míra (Ne, 27. 3. 2011 - 16:03)

Nevím, já bych to z jeho...Tak to bych si nechal líbit ..
Až se vykakáš , tak mi to můžeš udělat ...

. (Čt, 24. 3. 2011 - 20:03)

Neuvědomuji si, že bych...Máš asi příliš krátkou paměť.

Paka (Čt, 24. 3. 2011 - 20:03)

vylízaný posraný smradlavý !!!!

Ilonka (Čt, 24. 3. 2011 - 20:03)

Neuvědomuji si, že bych...Já také ne... naopak si myslím, že jsi až příliš slušný. Asi nemá cenu na to vůbec reagovat. Já osobně čtu Lunykovy příspěvky ráda. Na rozdíl od jiných mají nějakou hlavu a patu. A to je důležitější než nějaká inflace příspěvků

Lunyk (Čt, 24. 3. 2011 - 19:03)

Ne, já jsem se začal bát...Neuvědomuji si, že bych nějakému anonymovi kdykoliv nadával.

Milovníci kakán (St, 23. 3. 2011 - 15:03)

Děkuji za informaci a...jsou samozřejmě vítaní

Pavkol (St, 23. 3. 2011 - 12:03)

voyeury zde nepreferujeme...Děkuji za informaci a omlovám se všem které jsem rozezlil

. (St, 23. 3. 2011 - 11:03)

Už dlouho tady nic...Ne, já jsem se začal bát daleko dřív, když mi tady začal nadávat jeden debil.
Lunyk se tenkrát jmenoval ten debil.

... (St, 23. 3. 2011 - 11:03)

voyeury zde nepreferujeme Pavkole

Pavkol (St, 23. 3. 2011 - 10:03)

Už dlouho tady nic nepřibylo to jste se po mém posledním příspěvku začli bát o kakání i psát?

Pavkol (Út, 1. 3. 2011 - 07:03)

ráda kálim v přírodě...Rád bych byl tím, kdo tě bude při kakání sledovat. Kdyžtak napiš na [email protected]

Vladimír (Po, 28. 2. 2011 - 08:02)

Lunyku a proč je mezi...Prosímtš napiš mi na maíl [email protected]. Možná ti spním tvůj sen laiv Ale tosi povíme v mailu. Dík

Lunyk (Pá, 25. 2. 2011 - 10:02)

Lunyku a proč je mezi...Laxírka: Proč je tolik honičů? Protože si chtějí psát o hovnech alespoň s chlapem, ty jim scat fantazie v mailu popíší do nejmenšího detailu. Pokud tě vzrušuje dívčí kakání a dokonce si to ukazujete přes web, docela bych pochyboval o tvé sexuální orientaci. :) Tohle si nedokážu s chlapem absolutně představit. Každopádně držím palce ať najdeš a splníš si vše co si přeješ, na světě je totiž božsky! Mimochodem, žárlivost na ženu ze strany manžela bych příliš neřešil, naopak by měl být rád. :)

Laxírka (Pá, 25. 2. 2011 - 09:02)

Lunyku a proč je mezi kaviáristy tolik honičů, kteří se vydávají za holky? Řekneš si, že to není můj problém... ale bohužel je. I když nejsem lesba, zajímá mne výhradně dívčí kakání. A to je velmi značný průser. S tohle orientací je to prakticky nemožné někoho najít.
Přesto se mi částečně mé choutky splnily, komunikuju s holkou z Argentiny, která je na tom stejně. Sereme live přes webbovku apod., píšeme si o hovnech... chtěla bych to zkusit někdy v reálu, dala bych i ty prachy za letenku, ale ona nechce. U nich je prudérnost ještě větší než tady, má manžela a šíleně se bojí, aby se to nedozvěděl.
V reálu jsem zkoušela i sdílené kakání s klukem, ale nebylo to ono. On byl vzrušený, ale já ne. I když to byl zajímavý zážitek.

scattt (Pá, 25. 2. 2011 - 00:02)

Mno, partnerku na scat hledám a nenacházím... Ale kdyby se tu přece jen nějaká taky hledající ukázala, tak ať mi pošle mejlíka na scattt na seznamu...
Tady na fóru se nebudu rozepisovat co mne extra zajímá, ani nijak viditelně přispívat do diskuze... Nevidím v tom moc smysl...
K sobě jen krátce... docela inteligentní, slušný, hodný, 33 let, mobilní, se zájmem o scat, atd... Jezdím skoro celou trasu D1, tak to mám na na spoustu míst blízko... Více pak v mejlu...

Vladimír (St, 23. 2. 2011 - 13:02)

ráda kálim v přírodě...Na kolik jeto realita a nakolik sen?

. (St, 23. 2. 2011 - 12:02)

Mrdky úchylný!

Honza (St, 23. 2. 2011 - 12:02)

ráda kálim v přírodě...Jestli je to s tebou opravdu takhle, neudělala bys to taky někdy přede mnou? Hrozně rád bych to viděl naživo a jestli chceš, klidně bych ti to i oplatil...

Reklama

Přidat komentář