Reklama

kakání partnerky

Pavkol (Út, 15. 2. 2011 - 12:02)

Pavkol: Neposlala.Pro Lunyk: nemusím to nutně mít, od čeho mám internet a za druhé s holkama se kterýma chodím se hladím a líbám a na tohle téma se s nima nebavím protože tuším co by mi řekly

Lunyk (Út, 15. 2. 2011 - 09:02)

Pavkol: Neposlala.

Pavkol (Po, 14. 2. 2011 - 19:02)

A poslala by mi nějaká holka fotky nebo video svého kakání na adresu [email protected]?

Jaroslav Macháč (Po, 14. 2. 2011 - 17:02)

Jaroslav Macháček

Lunyk (Po, 14. 2. 2011 - 14:02)

Dan: Neznám nikoho s iniciály J.M.

Pavkol (Po, 14. 2. 2011 - 10:02)

Na tuhle diskusi mne dala...Osobně si o o sobě nemyslím, že jsem úchyl, ale mám-li rozumět tomu co píšeš bude lepší si najít partnerku na hlazení a líbání a na kakání si nechat jenom internet? Rozumím ti Evo S. dobře?

paráda (Po, 14. 2. 2011 - 10:02)

Jano, mám to do...Ať žijou lezby.píšeš že to nemáš z kým vyzkoušet a přitom je tady kluků mraky ale když příjde na věc,tak řeknete,že máme mi kluci strach a není to spíš naopak? Káťo,Dájo a spol.tak si to užijte holčičky.

Eva S. (Po, 14. 2. 2011 - 07:02)

Na tuhle diskusi mne dala doporučení kamarádka. Některé příběhy mi jsou blízké, taky jsem kakala před kamarádem, když jsme šli ze zábavy a už nebylo vyhnutí, taky se koukal a taky ho to vzrušilo. Přesto bych to běžně nezkoušela a s takovým partnerem , který by to po mě chtěl, bych nemohla fungovat. Vím z vyprávění kluků, že oni tohle můžou, a že je to láká. Co znám holky, tak jediná mi popsala zážitek s klukem, co jí tajně špehoval na velké, ona to zjistila a rozešla se s ním.

Dan (Ne, 13. 2. 2011 - 20:02)

Lunyku, ale co pamatuji, tak to bylo velmi suprový. Měli bychom se po těch letech sejít. J.M.

Lunyk (Ne, 13. 2. 2011 - 17:02)

Já tuhle diskusi sleduji snad už několik let, ale nikdy tu nebylo tolik chlapů s dívčími nicky... Poprvé jsem se s kaviárem dostal do styku na internetu někdy v roce 1998 ve svých asi 18 letech a musím říct, že to bylo něco naprosto nevšedního. Se svou tehdejší přítelkyní jsem měl chuť to zkusit, ale nevěděl jsem jak na to... Začali jsme klasicky análním stykem, hlubokým lízáním zadečku a občas když se stalo že nebyl úplně čistý, dal jsem najevo, že mi to nevadí a naopak se mi to líbí. Tímhle stylem se dá jednoduše zjistit, zda partnerka bude mít sklon v budoucnu k dalším hrátkám, či ne. Problém u ní byl, že nebyla schopna se vykadit přede mnou, dělalo jí to problém i o samotě. Čili hrátky byly dost problémové, ikdyž už souhlasila. Se současnou partnerkou to provozujeme tak jednou do měsíce včetně kaviáru do pusy, ale po 8letém vztahu už není nic moc co vymýšlet...

Pavel (Ne, 13. 2. 2011 - 13:02)

Bohužel, Lunyk má pravdu,...Ahoj, já jsem reálný, jestli si to chceš ověřit, napiš na

[email protected]

určitě bych si s Tebou rád dopisoval, popsal své zážitky, no uvidíš sama, doufám že jsi holka,

čau Pavel.

Káťa (Ne, 13. 2. 2011 - 11:02)

Když mi bylo sedmnáct,tak jsem prožila DĚSNÝ ZÁŽIEK. Na jedný letní tancovačce nedaleko Dačic mne cestou domů už ve městě oslovil muž snad kolem třicítky s tím, že budu mít krásný zážitek, když mu budu po vůli. Ani jsem nemohla křičet strachem, chytil mne za ruku a táhl někam z cesty. Strachy jsem se v tu chvíli počůrala a pokakala, prostě to najednou šlo samo a bylo toho hodně a protože jsem měla jen kalhotky a kratší sukni,šlo to pode mně a bylo to dost vidět. On si všiml té mé reakce, jen řekl - jsi pěkný prase, a zmizel. Dodnes mám tento zážitek před očima. Možná mi to zachránilo život. Proto bych to příště, snad už proboha to nebude nutné, udělala znovu. Tentokrát schválně, abych dotyčného odradila.

Daniel (Ne, 13. 2. 2011 - 09:02)

Což o to, já bych to do Kroměříže za hodinku taky stihnul, ale o nás dvou napíšou, že jsme úchylové a honiči. Tak se ani nehlásím i když po syrovém mase, cibuli a pivu kadím opravdu excelentně.

Přemek (Ne, 13. 2. 2011 - 09:02)

Já to mám taky necelou hodinku od Kroměříže

Jana (Ne, 13. 2. 2011 - 08:02)

Dájo, klidně. Mohli bychom se sejít příští sobotu?

hovno (So, 12. 2. 2011 - 22:02)

ach boze to je des.

Inflace (So, 12. 2. 2011 - 22:02)

Ještě jsem společné...sráčů pokračuje!!!

dája (So, 12. 2. 2011 - 22:02)

Jano, mám to do Kroměříže 20 minut autem. Jestli chceš se setkat, ráda přijedu. 22let, delší vlasy. Ráda to dělám v přírodě, zkouším experimentovat - doma mi dělá dobře, když se před někým mohu pokakat do kalhotek. Pří tom ráda nosím krátkou sukni a když mi pod kalhotky zespodu při mém kakání dáš rukou, tak budu celá v rozkoši. Vždy se nechám natolik, abych to už nevydržela a pak to pustila ven. Bohužel mám zatím jen jednoho člověka, kterému se to líbí a chtěla bych změnu.

Jana (So, 12. 2. 2011 - 21:02)

Ještě jsem společné kakání nezkoušela,ale když jsem jednou viděla náhodou kadit ještě ve škole kamarádku,moc se mi to líbilo.Zjistila jsem na této diskusi,že je nás hodně,kteří by to chtěly zkusit.Ráda bych to zkusila radši s holkou než s klukem napoprvé.Jana 27 let Kroměříž.

Žaneta (So, 12. 2. 2011 - 21:02)

Žanetko, ty přece víš,...Ajo, pře veškerou snahu tě neznám a tak nevím o koho jde. Osobně neznám ani Lunyka. Z této diskuze znám osobně a tudíž vím, že existují jenom Ilonku, Luboše, Evu a Romana. Jiné lidi osobně neznám a tudíž nevím, jestli jsou reální nebo ne. Lunykovi ale důvěřuju, protože si nikdy na nic nehraje a věci vidí tak, jak jsou. Nemůžu prostě akceptovat, že se tu vyrojilo v posledních pár dnech tolik kaviárových lidiček.

Reklama

Přidat komentář