Reklama

kakání partnerky

Jana (Pá, 19. 12. 2008 - 16:12)

Partner se na mě občas dívá při čurání v přírodě, jednou jsem mu při tom řeklad, ať se nedívá, že budu kakat. Poodešel, ale já si nevšimla, že stojí za mnou a celé to představení sledoval. Myslel jsem, že se propadnu do země, když jsem se utřela, oblékla a otočila a on tam stál za mnou usmívající se...

Návštěvník (Pá, 19. 12. 2008 - 14:12)

To je rozumny,také se mrknu.Pak sem dejte prosím odkaz.

pro všechny (Pá, 19. 12. 2008 - 14:12)

Denčo pošli svůj výtvor na www.hovno.sk

Denča (Pá, 19. 12. 2008 - 07:12)

Nás ale tvoje hovno nezajímá. Ty chceš někam nebo do něčeho nasrat. A máš vůbec co vysrat? Popiš svoje hovno Péťo.

Petr (Pá, 19. 12. 2008 - 06:12)

A ty seš kterej?pošle mi nejaka žena video jak kaká??pošlu též..

Návštěvník (Čt, 18. 12. 2008 - 18:12)

Tak co, Petříku? Vykaděnej? Jak sis to užil?

Petr (Čt, 18. 12. 2008 - 17:12)

Jdu kadit..Denčo,mužeš mi to poslat mms?

Denča (Čt, 18. 12. 2008 - 11:12)

Jo srala jsem jak Amina Péťo. Krápla jsem si i na pantofle. Z toho e-mailu se mě to vrací zpět. Jestli chceš tak se ti můžu vysrat přímo u tebe doma před televizí.

Petr (Čt, 18. 12. 2008 - 07:12)

Denčo,kakala jsi večer?jaky to bylo?napiš

Denča (St, 17. 12. 2008 - 13:12)

Péťo, dnes ještě ne schovávám si to na večer. Jestli chceš tak dej adresu a á tě svoje hovno pošlu.

Petr (St, 17. 12. 2008 - 11:12)

Denčo,kolik ti je?už jsi dneska kakala?

Ladan (St, 17. 12. 2008 - 10:12)

Me kakani strasne vzrusuje a jeste vic,kdyz to holka dela na me,nebo treba i do kalhotek,je to strasne vzrusujici,kdyz to pak po me hezky rozetre zadeckem a mam to i na nem.Vzdycky se u toho pekne udelam,bohuzel uz nemam s kym a tak alespon kadim do slip roztiram si to po zadku a po ptakoj je to vzrusujici,kdyz mam plny a hnedy slipy.

Ladan (St, 17. 12. 2008 - 10:12)

Me kakani strasne vzrusuje a jeste vic,kdyz to holka dela na me,nebo treba i do kalhotek,je to strasne vzrusujici,kdyz to pak po me hezky rozetre zadeckem a mam to i na nem.Vzdycky se u toho pekne udelam,bohuzel uz nemam s kym a tak alespon kadim do slip roztiram si to po zadku a po ptakoj je to vzrusujici,kdyz mam plny a hnedy slipy.

Denča (St, 17. 12. 2008 - 07:12)

... ale jedině lopuchem a musí na něm být beruška.

Petr (St, 17. 12. 2008 - 07:12)

Denčo vzrušuje te kakání v přírodě?mohl bych ti utřít pokaděnou prdelku??

Denča (Út, 16. 12. 2008 - 19:12)

Stalo se mi to loni o svaťáku, jednoho dne jsme si s kamarádkou řekly, že na den zanecháme učení a pojedem si trochu vyčistit hlavu k Berounce.Bylo krásně, nejdřív jsme se stavily na oběd a pak jsme se šly trochu projít.Jenže jak se ukázalo později,ten oběd asi úplně v pořádku nebyl.Asi za hodinu kamarádku začlo bolet břicho,vykadila se v lese a bylo to ok,jenže za dvacet minut musela jít kadit zas.Já si z ní dělala srandu,že to má z nervů,ale to jsem ještě nevěděla,že můj okamžik teprv přijde.To jsme zrovna čekaly na vlak na nádraží,když mě chytla hrozná křeč a všechen obsah mých střev chtěl ven.No,klíč od WC u paní pokladní,rychle pro něj,odemknout, stáhnout kalhoty,kahotky-už pozdě...Tak jsem je rovnou spláchla,očistila se toaletním papírem a vyrazily jsme do Prahy.Cestou jsme se jednou vystřídaly na vlakovém WC,v Praze se naše osudy rozdělily,já jako zázrakem domů došla,ale Janča ještě musela na Florenci v metru.A jaký je výsledek?Spravilo to černé uhlí a obě jsme maturovaly s vyznamenáním

P. (Út, 16. 12. 2008 - 18:12)

To Anna:nevéím jak ve všech kriminálech,ale alespoň ve výchovně-nápravném zařízení v Praze - Ruzyni mají takové sociální zařízení, že by se za ně nemuseli stydět, neříkám v hotelu, ale v nějakém penzionu. To je filmová realita, co si pod tím lidé představují, respektive realita nějakých rozvojových zemí.

Anna (Út, 16. 12. 2008 - 17:12)

Tak to jde :-) Ja pridam historku z benzinove pumpy. Jeli jsme z hor a v Teplicich jsme se stavili na benzince. Hrozne se mi chtelo na velkou. Dvere na zachodky byli pootevrene a jak jsem do nich strcila, vidim v umyvarne tri devky, ale hnus, proste spiny, dve od pasu dolu svleceny a omyvaly si prirozeni vodou z umyvadla. Do toho treti sedela na hajzliku a kricela: holky ja mam uplne mokry gatky..! Tak to byl des, hned se mi prestalo chtit a rychle jsem vypadla. Od te doby na benziky na zachod nechodim. A to jsem si predtim samozrejme nikdy nesedala, ale na tohle nezapomenu.

Eva (Út, 16. 12. 2008 - 16:12)

No nevim,nevim,Ančo s tou přírodou.Mám s konáním velké potřeby v přírodě pár zážitků,že se tomu snažím raději vyhnout.Například jsme byli s partou na horách,večer před tím se dost pilo a strava taky nic moc,však to znáte,načež druhý den mi nebylo úplně nejlépe a jak jsem nastoupila na vlek,začlo se mi chtít na velkou.Nebyl čas hledat záchod,tak jsem zajela do lesa,všechno to ze mě vyletělo,jenže část toho jsem si k velkému pobavení ostatních dovezla na patkých lyží

Monika (Út, 16. 12. 2008 - 06:12)

Petře jestli chceš tak se můžem někde spolu pěkně vysrat. Jinak já seru jedině venku. Doma máme místo záchodu spižírnu. A chodíme všichni srát ven na louku. Ozvi se moni"email.cz Budu se těšit.

Reklama

Přidat komentář