Reklama

kakání partnerky

Lunyk (Út, 18. 1. 2011 - 03:01)

frantisek: Asi tak... Kaviár hrátky provozuji asi tak 10 let a nikdy jsem neměl sebemenší zdravotní komplikace. Imunitní systém zdravého člověka si s čerstvou dívčí stolicí poradí s přehledem. Samozřejmě vždy s přítelkyní, od cizí šlapky bych si to v žádném případě netroufnul, to je o život.

Tom (Út, 11. 1. 2011 - 12:01)

Nemá, jen jsem tochtěl vědět vzhledem k oné sexuální praktice. Jahody z polsaka jsou hrozný svinstvo :-).

frantisek.k (Út, 11. 1. 2011 - 01:01)

Pozor- přenašeči...Strašák v podobě žloutenky? Přikláním se k názoru, již dříve popsanému, snad od „Ilonky“ z letitých zkušeností potvrzuji. Občasné prohřešky, skrze obecně platné hygienické standarty, se s nevětší pravděpodobností obejdou bez vážnějších následků. Mluvím o dlouhodobém partnerském vztahu, nikoliv o příležitostném sexu.
Větším rizikem je leckdy třeba přátelská pusa, ani nemusí být se zrovna cizím člověkem aftem počínaje ……a HIV konče.(v případě vzájemných drobných ústních poranění)
„Jaká kolii aktivita, přec méně obvyklá, provozována se stálím partnerem, je mnohem méně riskantní, než byčejná soulož s častým střídáním partnerů“!

Jirka (Po, 10. 1. 2011 - 15:01)

Ahoj Tome ano měl, v 15ti...Bylo to v roce 1979... a to jsem se zcela jistě z tohoto nenakazil. Snad prý mražené jahody z polska...
Všem kdo o to má zájem od srdce přeji , aby našli tu vysněnou. Je to něco, zažít sex v plných otáčkách a bez ostychu a přetvářky.

Jirka (Po, 10. 1. 2011 - 15:01)

Tak to jsi šťastný muž....Ahoj Tome ano měl, v 15ti letech... má to něco v Tvých očích společného se sexem?

Pavkol (So, 8. 1. 2011 - 19:01)

Ochutnávka dívčí stolice...To my lunyku víme, bohužel není snadné takovou partnerku nabalit

Lunyk (So, 8. 1. 2011 - 18:01)

Ochutnávka dívčí stolice je jeden z největších a nejperverznějších prožitků, jaké se dají zažít. Fascinuje mě to.

jerryhoulend (So, 8. 1. 2011 - 16:01)

Normální člověk se nechá...hmm , jsi můj člověk :)

Simona (Pá, 7. 1. 2011 - 18:01)

Co pořád melete o...Normální člověk se nechá proti žloutenkám A a B očkovat. A žloutenka C, proti které očkování není, se přenáší krví a ne hovnama. Směle do ochutnávky holčičí stolice

jerryhoulend (Pá, 7. 1. 2011 - 18:01)

Co pořád melete o žloutence :) , něco se risknout pro rozkoš musí ne :) , jejda , kdyby se tak nějaká našla :) , baví mě se dívat , ale taky samozřejmě i ten kontakt s výrobkem je důležitý :)

Tom (Pá, 7. 1. 2011 - 13:01)

Hm, já takovou mám, je to...Tak to jsi šťastný muž. Zlatá žena ta tvá!
:-) mimochodem už jsi měl žloutenku?

Jirka (Pá, 7. 1. 2011 - 12:01)

Hm, já takovou mám, je to muj poklad.Když vás tu tak čtu, vážím si jí ještě víc.

Tom (Pá, 7. 1. 2011 - 08:01)

Pozor- přenašeči...O žloutence nemůže být řeč :-), vše se odehrává pouze v platonické podobě! nebo při sledování filmů a videí na netu.

xyx (Čt, 6. 1. 2011 - 16:01)

Pozor- přenašeči žloutenky na obzoru!!!!

Tom (Čt, 6. 1. 2011 - 15:01)

kaviár mě velmi vzrušuje ,...To je ten problém, sehnat takovou holku která by byla ochotná, já se přiznám že se mi to taky hodně líbí.

jerryhoulend (St, 5. 1. 2011 - 22:01)

kaviár mě velmi vzrušuje , začlo mi to asi v 15 kdy jsem viděl první video ... ale nedoufám že by se snad někdy našla partnerka , která by měla stejnou úchylku :D

Tom (Út, 4. 1. 2011 - 16:01)

Mě se líbí když při análu ho holka nemá vyčistěnej a já ho mám pak hnědýho to mě dostává!! Akorát že je těžký ktomu nějakou přemluvit

Petr (Po, 29. 12. 2008 - 18:12)

Vyměním fotky kakání

Návštěvník (Po, 29. 12. 2008 - 14:12)

Holky, děvčata, ženy, kočky, panny - které rády serete, kakáte, smolíte, kadíte, doma, na veřejných záchodech a nejlépe někde v přírodě, máte rády hovínka, prdelky, toaleťák nebo se jen stydíte o tom mluvit a psát, pište na adresu zkamenelina"email.cz

Petra (Po, 29. 12. 2008 - 10:12)

Ahoj kluci, tak jsem dostala pod stromeček hovno. Měla jsem z toho takovou radost, že jsem musela na hajzl vytlačit mu bráchu a nevěřili by jste jaké to bylo. Chvilkama jsem ho musela z prdele tahat levou rukou a onbo se ne a ne utrhnout. To byla křeč. Nakonec jsem si přes ten utržený kus natáhla tanga a šla se radovat s dárečkem. Po nějaké chvilce to na mě zas přišlo a já se i tentokrát moc snažila to své hovínko vytánhout rukou avšak mě v polovině záběru překvapil průjem ale pořádnej. Tak bylo naděláno nejen pod stromečkem ale i na hajzlu a cestou do obýváku.

Hezké vánoce všem posraným.

Petra

Reklama

Přidat komentář