Reklama

kakání partnerky

dan (St, 2. 2. 2011 - 14:02)

Dane,mě by se moc líbilo,se...jsi z ze severni moravy?

katka (St, 2. 2. 2011 - 14:02)

Kakám 3x denně,mě by strašně vzrušovalo to ,že tě vzrušuju já svým kakáním.Tobě by nádherně stál,ty by jsi honil až do vystříkání.

dan (St, 2. 2. 2011 - 14:02)

Dane,mě by se moc líbilo,se...katko ani nemluv jak to ctu uz mam touhy te videt kakat .uz ted jsem vzruseny kakas hodne?

katka (St, 2. 2. 2011 - 14:02)

Dane,mě by se moc líbilo,se dívat jak onanuješ nad mím kakáním.Ty by jsi onanoval a já kakala.To by se mi líbilo a tobě?

dan (St, 2. 2. 2011 - 14:02)

ja jsem pracoval na verejnych zachodech na nocni v jednom obchodaku .zrovna jsem vytiral zenske wc .vysla z nej mlada holka .ja sel se kouknout co a vidim nesplachle hovinko a byla to kupa tak jsem si to vzal do sacku .byl jsem paf co ted mam jeste 2 hodiny pracovni doby tak jsem odesel hned dal jsem si ten sacek do kapsy akorat na me hloupe koukaly na recepci kdyz jsem sel dom asi to bylo citet .jak jsem vysel byl jsem totalne vruseny prisel domu a dal jsem si to ven jeste do dnes neco s toho mam i kdyz hodne toho znilo ale pachne jeste ted bych chtel spatrit hovinko od holky nekde nebo ho koupit od nejake .spatrit zrovna holku kakat neni lehke je to pouze nahoda

dominika (St, 2. 2. 2011 - 14:02)

je mi 17 a mám o dva roky staršího kluka.Jednou v zimě jsme chodili krmit zvířata do nedalekého lomu,kde mají myslivci krmelec.Já ale začala cestou potřebovat na velkou,řekla jsem mu to a on jestli to vydržím do lomu,že tam bude více se kde skrýt.Dalo se to vydržet,a trochu to i polevilo.Mirek se v lomu vyčůral a pak mi řekl,ať se já tedy vykakám a že chce se koukat.Ještě před tím jsem nikdy před nikým nekadila natož před klukem,byla jsem stydlivější,ale tady mi to kupodivu nevadilo.Protože on před chvilkou čůral a já jsem ho viděla jak to z něj teče asi jsem se uvolnila.Stáhla jsem tedy kalhoty a sedla silnou větev nad zemí a bylo to.On byl zvědavý,mě to šlo ale ne moc rychle.Prostě takový hovínko,který je sice velký a dlouhý,ale kakáte ho ze zadečku velmi pomalu.Udělala jsem pod sebe velkou šišku a ještě dvě menší apak se ještě vyčůrala.Byl úplně z toho mimo a pak to chtěl často.Chtěla jsem to po něm i já a jednou,to bylo vidět,že už musí,tak se taky vykadil hrozně rychle takový dlouhý šišky.V ten den za pár minut musel znovu a to jsem viděla,že už má velký průjem a tak tam seděl a než dokakal tak to z něj ještě mnohokrát teklo.

Tom (St, 2. 2. 2011 - 13:02)

Chci říct,že mě vzrušuje...Už je to jasné - takových jako jsi ty je nás tady parta - můžem o tom kecat ale realita je jinde :-), ale překvapuje mě že se tady objevilo plno dívek, žen atd. které jsou také příznivci naší disciplíny!

honza (St, 2. 2. 2011 - 12:02)

Chci říct,že mě vzrušuje vidět holku kakat.Žádnou takovou neznám.Jednou jsem bývalou přítelkyni poprosil,ať mě počůrá-koukala na mě divně a nevyčůrala se.Chci říct,že kdyby se přede mnou nějaká vykakala-byl bych v sedmém nebi a hovínko bych si vzal sebou.Nejsem asi normální,ale mě to vrušuje.Jo teď to vidím,já napsal-jsem holt taková-sorry,překlep

Tom (St, 2. 2. 2011 - 12:02)

Tome,co by jsi s ním doma...Tomu co píšeš honzo nerozumím.

honza (St, 2. 2. 2011 - 12:02)

Tome,co by jsi s ním doma dělal?Já bych asi u toho onanoval,taky mě to vzrušuje.Holt jsem taková.Už jen ta představa mě vzrušuje

Tom (St, 2. 2. 2011 - 12:02)

No vidíte, najednou co je tady holek kterým to nevadí! Ale když člověk hledá v reálu tak nic!!

dan (St, 2. 2. 2011 - 11:02)

jednou chtěl můj kluk abych...to ja bych nejen si nechal nakadit do dlani ale i vzal bych si ho domu

daja (St, 2. 2. 2011 - 10:02)

jednou chtěl můj kluk abych mu čůrala do ruky.Tak jsem to udělala a on se natolik při tom vzrušil,že když jsem skončila,vzalzase moji dlaň a okamžitě se do ní udělal.Jindy chtěl abych se mu do jeho dlaně vykadila a jednou jsme byli venku a já opravdu potřebovala,on si pod můj zadeček tu ruku skutečně dal a jemně mě hladil na něm,ale hned to ze mě vylítlo,takže měl okamžitě ruku plnou a zbytek přepadl na zem.Tehdy jsem se vykadila opravdu hodně a nejenom klasicky,ale i skoro průjem.Tehdy se neudělal,ale byl z toho nadšenej.Já jsem to brala jako hru,která mi nevadí.

verča (St, 2. 2. 2011 - 10:02)

Ty máš ráda, když tě...vubec mě to nevadí kolik ti je .mám ráda když mě kluk nebo chlap sleduje .jsem od ostravy

martina (St, 2. 2. 2011 - 09:02)

kadila jsem včera,ale nešlo to vůbec vytlačit ven.Takový ten tuhý široký začátek.snad po deseti minutách se až dostal ven a pak už to šlo najednou.Byla se mnou na WC sestra a ta pak kadila taky.Jen si sedla na mísu,bylo to venku.Prý jak mne viděla kadit chtělo se jí taky a jak jsem tlačila a nešlo to,tak tím víc se jí chtělo a měla nutkání taky tlačit.To je ale normální asi.Jednou ona kakala za barákem a já byla u ní a jak to z ní šlo,tak já taky chtěla tlačit.Hned jsem si dřepla vedle ní a šlo to taky.Takže jsme se vykadily obe navzájem najednou.Podobné je to i s malou,když ji vidím,že ona chčije,tak já musím taky a když já a ona mně vidí,tak okamžitě začne čůrat taky.

Pavkol (St, 2. 2. 2011 - 09:02)

ahoj kolik ti je let aspon...Ty máš ráda, když tě kluk sleduje? Jsi z Prahy, klidně se na tebe rád kouknu jestli tě nezaskočí, že jsem o dost starší je mi 35 let.

Pavkol (St, 2. 2. 2011 - 09:02)

To Pavkol:
Ano, kakala už...Na videu se mi to líbí, pozorovat to. V reálu se zatím jedna moje holka zmohla jen na čůrání.

poeta (St, 2. 2. 2011 - 09:02)

Kakám, kákáš, kakáme,
do záchodu žbluňkáme.

verča (St, 2. 2. 2011 - 09:02)

Jednou jsem s Jirkou kadila...ahoj kolik ti je let aspon blibližně?já to mam takz ráda když me kluk sleduje je mě 20

daniela (St, 2. 2. 2011 - 09:02)

Jednou jsem s Jirkou kadila doma.On přijel na pár dní v létě.Bylo to ráno,po snídani a bříško si už rychle říkalo,že to chce ven.Tak jsme šli až do sklepa a já v podřepu kakala do sena.Šlo to taky dost,taková měkká šíška a pak asi dvakrát za sebou řídká.On se díval,a pak sa na to mé kakání vykadil od.Asi se mu chtělo taky hodně,protože to z něj šlo okamžitě a taky hodně měkký až tekutý.Dívala jsem se ráda.Libílo se mi to.

Reklama

Přidat komentář