Reklama

kakání partnerky

Tom (Čt, 3. 2. 2011 - 14:02)

Mě by se libilo,kdyby kluk...To zní dobře, já by jsem ti projížděl pak prstem zadeček, to co by tam zbylo by jsem použil jako lubrikant!

dan (Čt, 3. 2. 2011 - 14:02)

super a ja bych ti drazdil tvoji muslicku

katka (Čt, 3. 2. 2011 - 14:02)

Na penis.

dan (Čt, 3. 2. 2011 - 14:02)

Mě by se libilo,kdyby kluk...to by byla senzace a kam by si se mu vykakala ?

katka (Čt, 3. 2. 2011 - 14:02)

Mě by se libilo,kdyby kluk ležel,rukou by si ho přejížděl a já bych na něho kakala.Odvážná myšlenka co?

dan (Čt, 3. 2. 2011 - 14:02)

Ahoj,tohle co zažila...ahoj vcera jsi me napsala ze by ti nevadilo se na me vykakat .a na jake misto by te vrusilo

Tom (Čt, 3. 2. 2011 - 14:02)

Ahoj,tohle co zažila...Katko, já by jsem se u toho udělal určitě!! jen pomyslím a už stojí!!

katka (Čt, 3. 2. 2011 - 14:02)

Ahoj,tohle co zažila Dája,bych zkusila taky.Zajímala by mě reakce kluka-jestli by se mu při tom postavil a třeba i vystříkal.

dan (Čt, 3. 2. 2011 - 14:02)

Můj kluk chtěl taky...tvuj pritel ti dal ruku pod zadecek a zadrzel tu tuhou klobasu ty jsi pak tlacila a vyslo krome toho i ridsi myslim po prve ?

dája (Čt, 3. 2. 2011 - 13:02)

Můj kluk chtěl taky experimentovat,jednou jsem kadila s ním v lese a on se samozřejmě chtěl koukat,tak jsem jen tak v podřepu trochu z výšky.Jak viděl,že mi to jde,tak mi tam dal ruku a hovínko zastavil.Byla taková tuhá šiška,nešlo to,ale já jsem pociťovala stále větší tlak a myslela,že to už nevydržím.Nakonec snad po několika minutách dal tu ruku pryč a ze mně to pak šlo velmi rychle několikrát za sebou.
Podruhé,takto blbnul asi za týden.Opět jsem kakala,taky spíš tuhou šišku a od ji hned jak jsem začala rukou zastavil.A prý jak dlouho vydržím tentokrát.To neměl dělat!Sice to tuhý zastavil,ale to řídký chtělo ven tak silně,že se přehnalo kolem,zadeček napnutej a měl to všechno na ruce,já celej zadek špinavej taky jak se to rozprsklo,tak jsme se šli rychle umýt do nedalekých vodopádů.

alias (Čt, 3. 2. 2011 - 12:02)

Mě by nedělalo problém se...Velmi rád bych se s tebou setkal Katko,já jsem z Moravy a kakání holek mně strašně vzrušuje,udělal bych pro to cokoliv.Mám s tím už své zkušenosti,takže Vám milé slečny můžu klidně povyprávět a můžete se mnou zkoušet cokoli.Takže pojdte si to pořádně užít,bez ostychu a zábran.Papa Alias

Vladimír (Čt, 3. 2. 2011 - 12:02)

Tahle diskuse je teda super!...To Kdyby šlo tak bych se také rád podíval. až to pude dej vědet na 602265994

Vladimír (Čt, 3. 2. 2011 - 12:02)

Tahle diskuse je teda super!...To Kdyby šlo tak bych se také rád podíval. až to pude dej vědet na 602265994

Vladimír (Čt, 3. 2. 2011 - 12:02)

... ten můj se udělá skoro... Na čůrání sem partnerku přemluvil ale na kakáni ne

Vladimír (Čt, 3. 2. 2011 - 12:02)

do kalhot naštěstí ne,ani...Take bych chtěl někoho pozorovat ale není kde na někohou takového narazit. Každý má stud.

dan (Čt, 3. 2. 2011 - 11:02)

... ten můj se udělá skoro...to ja bych se taky udelal.

Pavkol (Čt, 3. 2. 2011 - 11:02)

Dnes jsem kadila s přítelem...Tvůj přítel musí mít s tebe radost, když máš pochopení pro to co se mu líbí. Taky bych chtěl mít takhle chápavou holku.

Mmartina (Čt, 3. 2. 2011 - 11:02)

... ten můj se udělá skoro pokaždý když se mi chce hodně na malou a pak se na poslední chvíli někde vyčůrám.Nejlépe venku.Už ho znám,takže vím že za chvíli to bude,zpravidla ješte než skončím..

Jmesser (Čt, 3. 2. 2011 - 11:02)

A že naráz takových mladých pohledných děvčat se zálibou v ho.nech. Do nedávna se občas maximálně nějaké zvedl žaludek, a teď??
Pokud někdo věří, že za klávednicí nesedí chlap - rádoby děvče , pak je velmi prostý!

Pepa (Čt, 3. 2. 2011 - 11:02)

Škoda že jste spolu nezůstali, byli byste krásnej pár.

Reklama

Přidat komentář