Reklama

kakání partnerky

Default User Image
Karel (Út, 10. 9. 2024 - 16:09)

Miluju se divat jak zenska kaka a libi se me jak to z nich leze mam radeji tvrda hovna ale i sracka je zajimava pokazde kdyz to s nejako delam pokusim se ji nahmatat prstem v zadku kousek hovna a vyndat ho a vetsinou ho i snim je to docela horke ale to je pivo take ze ano idealni je kdyz se toho zenska nestiti a jeste si u toho libuje kdyz to jim parkrat i nektete jedli se mnou jejich hovna uzasna zalezitost zatim jsem zadne zdravotni potize neme a doufam do budoucna ze to tak i zustane 

Default User Image
Anonymka (So, 6. 4. 2024 - 21:04)

Ahoj, minulý víkend jsem byla u rodiny, šli jsme  na procházku do hlubokých lesů… Ráno jsem jedla ovoce a zeleninu… No a došli jsme k historické památce, rodiče se šli podívat dovnitř… A mně se najednou začalo chtít šíleně na velkou… Využila jsem toho, že byli jinde a vrátila se do lesu a viděla jsem tak takový hezký jehličnatý strom… Sundala jsem kalhoty a kalhotky, vytáhla zadeček, sedla jsem si na bobek a už to ze mě padalo, několik hnědých a dlouhých šišek. Byl to skvělý pocit, ale neměla jsem nic na utření, tak jsem utřela zadeček listím. A pak ještě jednou…

Default User Image
Karel (Út, 10. 9. 2024 - 16:09)

Takove ty krasne tvarovane sisky jsou nej nej urcite tam byt tak ochutnam a zadek olizu docista 

Default User Image
Xxx (Čt, 13. 6. 2024 - 21:06)

Presne toto by som chcel vidieť a osobne Ti utrieť riťku a potom kľudne jazyk čo najhlbšie to by bolo super 👍 

Anonym (Čt, 13. 6. 2024 - 22:06)

Ty čoboláci jsou prostě dobytek.

Default User Image
Pavkol (Ne, 7. 4. 2024 - 09:04)

krásný příspěvek Anonymko

Anonym (Ne, 7. 4. 2024 - 10:04)

Hovnožrout Kolář už si zas píše sám se sebou. To asi podnikneme návštěvu do Famfulíkovy a dáme kávu .

Default User Image
Pavkol (Ne, 7. 4. 2024 - 10:04)

Tak nikdo jiný sem nepíše tak musím sám. Nevydržím to bez toho ačkoli jsem asi tisíckrát sliboval a přísahal že tu končím. Jsem prostě úchylný zvrhlý hovado jak se o mně ví. Léky na makovici taky nepomáhají a do ústavu nechci ačkoli tam patřím a jednou tak skončím.

Anonym (Ne, 7. 4. 2024 - 08:04)

Opakujes se deviante !!

Default User Image
Anonymka (So, 6. 4. 2024 - 21:04)

Ahoj, minulý víkend jsem byla u rodiny, šli jsme  na procházku do hlubokých lesů… Ráno jsem jedla ovoce a zeleninu… No a došli jsme k historické památce, rodiče se šli podívat dovnitř… A mně se najednou začalo chtít šíleně na velkou… Využila jsem toho, že byli jinde a vrátila se do lesu a viděla jsem tak takový hezký jehličnatý strom… Sundala jsem kalhoty a kalhotky, vytáhla zadeček, sedla jsem si na bobek a už to ze mě padalo, několik hnědých a dlouhých šišek. Byl to skvělý pocit, ale neměla jsem nic na utření, tak jsem utřela zadeček listím. A pak ještě jednou…

Default User Image
Anonym (Pá, 22. 3. 2024 - 17:03)

Zdravím dnes jsem šel na kebab a cestou zpátky jsem začal hodně prdět a strašně to smrdelo tak jsem se šel vykadit k nějaké kotelne prvně ze mě vypadly 3 šišky a pak už jela jen kaše teď zase hodně prdim a asi půjdu kadit někam do keře. Co vy kolik jste toho dnes vykadily a kde jste to dělali ?

Default User Image
Petr (Čt, 21. 3. 2024 - 22:03)

Ahojte nájde sa tu žena ktorú vzrušuje kaviár?chcel by som to vyskúšať,keď si na to pomyslím vzrušuje ma to..existuje taká žena ako som ja?

Anonym (So, 28. 9. 2024 - 16:09)

Ahoj já bych to klidně zkusila 

Default User Image
Petr (Čt, 15. 2. 2024 - 13:02)

Nech mi napíše žena ktorú vzrušuje kaviár.vyzeram dobre..bližšie info +421951 236 567

Default User Image
Petr (Čt, 15. 2. 2024 - 13:02)

Nech mi napíše žena ktorú vzrušuje kaviár.vyzeram dobre..bližšie info +421951 236 567

Anonym (Čt, 15. 2. 2024 - 13:02)

Kaviár milujem

Anonym (Út, 19. 3. 2024 - 23:03)

Ozvi sa

Anonym (Čt, 15. 2. 2024 - 13:02)

Kaviár milujem

Anonym (Čt, 15. 2. 2024 - 13:02)

Kaviár milujem

Default User Image
Anynka Fanynka (Čt, 8. 2. 2024 - 20:02)

Stalo se vám někdy, ze jste šly po někom na záchod a byl tam smrad? Jak moc intenzivní a vadí vám to? Mě se to někdy stává, když jdu po přítely. 

Reklama

Přidat komentář