Reklama

kakání partnerky

No fujtajbl.. (Út, 26. 2. 2013 - 03:02)

nabízet hovna na prodej?

aromasuper (Út, 26. 2. 2013 - 02:02)

Ahoj..,pokud by měl někdo zájem "to" jen koupit,mohu nabídnout.Jsem žena,39/172/68,č3-osobní předání v Praze.

tom (Po, 25. 2. 2013 - 15:02)

Svou manželku jsem nikdy neviděl kadit.Až jednou přišla domů a netušila že jsem tam už taky.Hned jak otevřela dveře slyšel jsem hlasité a táhlé prdění.Pak se rozběhla k wc a ty prdy byli ještě hlasitější a delší.Pak jsem uslyšel takové ,, prrrrrrrrrrrrrr,, a potom už byl cítit jen veliký smrad.

Honzík (So, 16. 2. 2013 - 13:02)

Tak nevrušuje to některou? Rád bych toho bobka před ní vytlačil.

Morro (Út, 12. 2. 2013 - 18:02)

No co s tím, vezmu to pak do...Jasně, žádný problém. Pevné hovno se vyhodí do hajzlu a kašovitá stolice nebo měkčí bobíky v pohodě projdou odpadem ve vaně. Milovníci kaviáru se snad nebojí manipulace s hovnem.

Lunyk (Út, 12. 2. 2013 - 15:02)

Máme takovou vanu, kde se...No co s tím, vezmu to pak do ruky a hodím do záchoda (pro citlivky do papíru), pokud je to řidčí, jednoduše se to spláchne do odpadu. Tohle mi dělá partnerka poměrně často, posere mě ve vaně a pak mi řekne ať si to uklidím sám. :D Tvrdší kusy odnesu do mísy a zbytek spláchnu. V pohodě. :)

petr (Ne, 10. 2. 2013 - 17:02)

Tak to vyzkoušejte ve...Máme takovou vanu, kde se nedá moc dopře dřepnout na ty okraje a také co pak s tím v tém vaně..Navíc, já bych sám chtěl vyzkoušet to turecké wc.

ALIAS (Ne, 10. 2. 2013 - 17:02)

Přítelkyně jsem při...Tak to vyzkoušejte ve sprše,nebo v kuchyni? Tam si taky může přidřepnout a budeš z toho mít víc,než když sedí na záchodě.

ALIAS (Ne, 10. 2. 2013 - 17:02)

Piss je taková pěkná předehra před vzrušujícím kaviárem !!

petr (Ne, 10. 2. 2013 - 17:02)

Petrovi jde jenom o...Přítelkyně jsem při potřebě již viděl, ale na normálním wc. Mě opravdu jen zajímá, jaké to je dojít si na takové wc a udělat potřebu v dřepu. Nemáte alespoň někdo tu zkušenost, že byste mi řekli, jaké to je?

ale pochopil (Ne, 10. 2. 2013 - 17:02)

To jsem pochopil, že nejde o...Petrovi jde jenom o šmírování,prože na tureckých toaletách,když se zohneš,tak vidíš i ostatní a o to mu jde,popřípadě aby viděl i svou přítelkyni,při konání potřeby to je celý.Právě jsme ho prokoukly.

ALIAS (Ne, 10. 2. 2013 - 17:02)

Jsem na tom stejně,nejdřív mi stačilo čůrání a časem jak jsem poznal kaviár,tak jsem chtěl víc a víc a už mi jen piss nestačil.Rád experimentuji, ono se má zkoušet čas od času něco novýho aby nám to nezevšednilo,ikdyž občas si rád užiju i tu klasiku,romantika musí bejt.Klasika je fajn ale tu můžu mít vždycky,ale kaviár na ten se těším,že nemůžu ani usnout.

petr (Ne, 10. 2. 2013 - 16:02)

Jestli společně nebo odděleně, to asi záleží na typu tureckého wc. Já mám na mysli to modernější, normálně keramické, na kterém se sedí na bobku.

petr (Ne, 10. 2. 2013 - 16:02)

Přesně tak, připadá mi to vzrušující a zajímavé. prostě jen zkusit jiný typ toalety.

Asi jsem to úpl (Ne, 10. 2. 2013 - 15:02)

To jsem pochopil, že nejde o šmírování, ale tam úplně normálně by mohl jít kluk se svojí holkou nebo je to tam taky oddělené? Pokud ano tak v čem je výhoda tureckého záchodu, že se tam dřepí na bobku jako v lese?

petr (Ne, 10. 2. 2013 - 00:02)

A to jako myslíš, že na...Nic takoveho nedelam,rad bych si tam zkusil sam zajit,nebo i s pritelkyni.

robex (So, 9. 2. 2013 - 18:02)

Nejlepší je nasrat kýbl...ahoj, zaujimave, ozvi sa mi prosim:) [email protected]

Dotaz pro Petra (So, 9. 2. 2013 - 15:02)

A to jako myslíš, že na tureckém záchodě se dá lépe šmírovat?

Suchej (Čt, 7. 2. 2013 - 00:02)

Dá se někde v Praze najít...hajzl někde na vesnici Ti nestačí?:)

Hledej (St, 6. 2. 2013 - 23:02)

Dá se někde v Praze najít...Šmudlo! Nás turecké hajzlíky nikoho nezajímají, takže ti nikdo neporadí.

Reklama

Přidat komentář