Reklama

kakání partnerky

Návštěvník (Pá, 21. 11. 2008 - 22:11)

http://extreme-board.com/viewtopic.php?f=5&t=68707

*+ (Ne, 16. 11. 2008 - 07:11)

Ráda tě zeseru od hlavy k patě.Sejdeme se v ůterý u Grandu.

hensley1 (Út, 11. 11. 2008 - 08:11)

ahoj ilonko.tobě nedělá problémy vykakat se před partnerem?pokud ne, tak je z mého pohledu vše vpořádku.

hensley1 (Út, 11. 11. 2008 - 08:11)

vítej tajnej.to víš že mě vzrušuje i kakání.kdo nezažil,ať se vyhne kritice.

hensley1 (Út, 11. 11. 2008 - 08:11)

je to super,ale raději vidím jak si holky chčijou do úst-

Ilonka (Ne, 9. 11. 2008 - 20:11)

Kdo to nemá, ten neuvěří. Prostě některým lidem se líbí kakání lidí opačného pohlaví. Neřekla bych, že to je nějaká velká úchylka. Holky se za to ještě daleko víc stydí, než kluci a proto se zdá, že holek na kakání je daleko míň. Johny, hezky jsi to napsal... ale nemáš pravdu v tom, že by většina kluků toužila spatřit, jak jejich partnerka kaká. Bohužel, jsme v menšině

Johny (Ne, 9. 11. 2008 - 20:11)

Cus, no nevim, ne vzdy sou sprchy po ruce a treba kdyz sem v restauraci, ze bych mel vybehnout k umyvadlu s nahym zadkem? Proto asi mozna se tam necham vyholit, bude to preci jen lepsi. Navic, proste je to dano tim, ze to kluky vzrusuje, jelikoz zadecek krasne zeny a muslicka je neco nadherneho, ze si clovek nepripousti, ze by mohlo vyjit neco spatneho :D ;-).

Blanka (Ne, 9. 11. 2008 - 17:11)

To anonym: I to je opravdu normální, samozřejmě při zachování nezbytné hygieny.

Návštěvník (Ne, 9. 11. 2008 - 17:11)

vy jste buzeranti, ty vole

Blanka (Ne, 9. 11. 2008 - 17:11)

To je celkem jedno, ale nedělám to takhle. Máme vždy jeden gel vyhrazený jen pro omytí po stolici, právě kvůli hygieně. Takže si nejdřív osprchuju zadek, nanesu rukou gel (přitom už mám tak jako tak mokré ruce) a znovu osprchuju. Potom pro všechny případy omyju lahvičku s gelem a potom teprve si myju ruce.
Znám rodiny, kde se po stolici omývají mýdlem, ne gelem. A kdo si bude tím mýdlem pak mýt ruce, ne-li obličej? Proto samozřejmě zásadně gel.
Úplně nejlepší je samozřejmě pořídit si bidet-ale poraďte, kam s ním v panelákové koupelně?

?? (Ne, 9. 11. 2008 - 17:11)

No jo,asi máš Blanko pravdu. Partnerku nmomentálně nemám. Mé bývalce jsem ovšem zadeček i hrozně rád lízal, to je normální? Anální styk jsem však s ní neměl, to odmítla:-(.

Muž (Ne, 9. 11. 2008 - 17:11)

Blanko,po příchodu z toalety si nejprve umyji ruce,potom zadek a potom opět ruce.Co ty na to,není to tak lepší?

Blanka (Ne, 9. 11. 2008 - 17:11)

Anonym: Zadek se ti asi líbí i pro ty oblé boky, širokou pánev a stehna, ne? To je přece normální, jako muž hledáš vlastně mámu pro svoje děti. A taková žena ti dává jakousi záruku, že bez problémů snese zátěž těhotenství a porodu, narozdíl od nějaké hubené modelky, ne?
Zkus se s partnerkou domluvit, jestli by přistoupila k análnímu styku. Sama ti řeknu, že ho s manželem mívám a líbí se nám to oběma. Ale základem k tomu je u ženy čistota a u muže MAXIMÁLNÍ OHLEDUPLNOST k partnerce. Rozhodně ji přitom nesmí vůbec nic bolet. Ale určitě se vzájemně nevzrušujeme tím, že bychom se sledovali jak kadíme na záchodě.

?? (Ne, 9. 11. 2008 - 17:11)

Blanko: Skoro jsem se u toho tvého příspěvku udělal.Já fakt nevím, proč mě tak vzrušuje, když žena kadí, miluju ženský zadek.Jsem asi úchyl, vůbec z toho nejsem nadšen, ale jak se toho zbavit?

Návštěvník (Ne, 9. 11. 2008 - 17:11)

co to je za trapárnu,

Blanka (Ne, 9. 11. 2008 - 17:11)

Lidi, už se tu opravdu netlačte do zbytečných úchylek. Tyhle funkce máme opravdu úplně stejné jako vy chlapi. Jenom se trochu víc stydíme. Taky se třeba neládujeme vším co nám přijde pod ruku, vyhýbáme se jídlům která nadýmají a snažíme se chodit na velkou vždy v určitou dobu, a to nejlépe doma.
Jestli vás to opravdu tak zajímá co na WC dělám tak vám to klidně řeknu, když jste tak zvědaví. Když jdu na velkou, tak si po vymočení poposednu víc dopředu anebo stranou, podle toho jaký je záchod. Prostě aby to nežbluňkalo. A když se mi chce prdnout tak se trochu nadzvednu aby to nebylo tak slyšet. Utřu se samozřejmě normálně. Záchod po sobě vždy umyju a když jsem třeba měla průjem, vezmu hned na mísu Domestos a umyju ji po sobě (což vás chlapy ani nenapadne). A hned potom jdu do koupelny a umyju si nejdřív zadek sprchou a gelem. Teprve pak si umyju ruce. A jestli to někdo z vás neví, dospělá žena se vždy musí utřít i po malé, protože jí na ochlupení zůstanou kapičky moče. Holit se tam mi nepřijde normální, manželovi bych se nelíbila, myslel by si že se miluje s malou holčičkou a ne s dospělou ženou. To je celé.

vylizany (Ne, 9. 11. 2008 - 14:11)

pakarny

Návštěvník (Ne, 9. 11. 2008 - 09:11)

Pakárny.

luka (St, 5. 11. 2008 - 23:11)

Ahoj prosím nemáš nějaké video s kaviárem jestli jo posli mi ho na mejl, předem děkuji lukas2511"email.cz

afro (Ne, 2. 11. 2008 - 15:11)

Což takhle si popovídat více v soukromí?
http://kakosta.ning.com/
Je potřeba se zaregistrovat, ale zase se mohou filtrovat prudiči.

Reklama

Přidat komentář