Reklama

kakání partnerky

Pavel (Ne, 13. 4. 2008 - 08:04)

Mně na ženách vždycky nejvíc vzrušoval zadek, úplně nejvíc když to byla boubelka s oblými boky a pořádnou velkou prdelkou. Miluju anální sex s takovou ženou, přijde mi to neuvěřitelně intimní a vzrušující, hlavně když se to líbí i jí. Klidně jí i zadek olizuju. Největší orgasmus v životě jsem zažil jako 20 letej kluk při análním sexu s 41 letou ženou (kolegyně). Oba jsme přitom skoro omdleli v posteli. Chce to samozřejmě hodně gelu, aby to partnerku nebolelo. Ale kadění mě nevzrušuje. Když jsem ho potom vytáhl trochu hnědýho, tak jsem se prostě šel umýt a neřešil to. Ale mazat si hovna po těle? FUJ!!!!

hovnomil (So, 12. 4. 2008 - 14:04)

Natvrdlým anonymům z 9.4: Tak já vám to vysvětlím polopatě. Nemám zájem o volně se povalující psí hovna. Vzrušuje mě pouze ještě teplé hovno od milované osoby. Nechápu, proč bychom my, co máme rádi kaviár, měli na ulici sbírat hovna po psech, to mají dělat jejich majitelé, je to jejich povinnost. Nad námi se ušklebujete jaká jsme prasata, ale nejsou spíš ve vaší terminologii "prasata" ti majitelé psů? My vám naše hovna nenecháváme na chodníku pod vašimy okny.

Kamila (Pá, 11. 4. 2008 - 20:04)

Sylvo, 10. 4. 2008 13:13:37, právě že nechtěla. Já mám problém v tom, že nikdy nevím, zda ze mně vyleze pěkně tvarované hovno anebo řídká sračka. Proto se taky stydím před partnerem kakat, i když by se nám to jinak oběma líbilo.

Ivo (Čt, 10. 4. 2008 - 16:04)

To musela byt zranice! Tise zavidim, taky bych si dal.

Návštěvník (Čt, 10. 4. 2008 - 13:04)

Jo a ještě něco.Zapoměl sem dodat,že jako aperitiv byla panennská moč.Protože mezi náma byla jen jedna panna byla pěkně vychcaná z podoby.

Jarek (Čt, 10. 4. 2008 - 13:04)

:-))))))))))))))))))

Dred (Čt, 10. 4. 2008 - 13:04)

To jste teda měli super kaviár-párty.

Návštěvník (Čt, 10. 4. 2008 - 13:04)

My sme měli mejdan a všici se vysrali do mísy.Potom sme seděli nazí kolem stolu.Kámoš to naservíroval každému na desertní talířek i s vidličkou jak to má být,a byla to žranice jak má vypadat.Nikdo nevěděl čí hovno jí a bylo nám dobře.Jen mi vydilo u souseda když se smál měl zuby celé hnědé,ani to pořádně nedokáže ze zubů vysrkat,prase.

Sylva (Čt, 10. 4. 2008 - 13:04)

No, souhlas s Michalem, já i partner máme rádi tuhá, vydatná hovna. Ty také mají nejpřijatelnější odér. Řídký sračky nebrat! A jsme tak ohledupní, že když cítíme něco řidšího, tak se radši do ničeho nepouštíme.
http://www.hovno.sk/index.php?action=galeria-detail&id=1979. Mrkni na tohle..... chtěla bys mít něco takového na bříšku nebo na prsou? Já tedy ne!

Adamíra (Čt, 10. 4. 2008 - 13:04)

Já zbožnuju, právě ta měkká hovínka. Takový ty co prtkujou a stříkaj do mísy. JEdnou sem takový ochutnal od manželky a chutnali jak svíčková. Vřele doporučuji!!!

Kamila (Čt, 10. 4. 2008 - 12:04)

Co vás víc vzrušuje? Michal píše, že tuhá dlouhá hovna. Máte to všichni tak? Je tu někdo, kdo dává přednost měkkým, téměř tekutým?

Návštěvník (St, 9. 4. 2008 - 12:04)

No anonyme,taky dobrý nápad,ale zrovna tak jsem to nemyslel.Kdyby je třeba zbírali,tak by je přešli myšlenky na takové nechutnosti.Ale můžou je klidně i zežrat,stejně to jsou prasata.

Návštěvník (St, 9. 4. 2008 - 12:04)

Přesně anonyme, kdyby je žrali, nebyl by na ulicích takový bordel.

Návštěvník (St, 9. 4. 2008 - 12:04)

Vy jste ale pakáž nechutně úchylná.Co takhle hovna po psech na ulici,těch je taky dost.

Sylva (Út, 8. 4. 2008 - 20:04)

Michale, to se asi načekáš, já ti v klidu můžu napsat, že mne hovna vzrušují, ale pouze když to dělám se svým partnerem. Nedokážu si to představit, že bych kadila před cizím chlapem! A i kdyby.. bála bych se, jestli to není nějaký agresívní úchyl. Michale, myslím, že jediná cesta je najít si přítelkyni, která má pro kaviárek pochopení.

michal (Út, 8. 4. 2008 - 19:04)

Zaplatim zene,ktera se prede mnou vykaka,2000kc.poradne tuha stolice,dlouha hovna..myslim to vazne.pouze trutnov a okoli.zajemkyne napiste email,domluvime se.

B.P. (Ne, 6. 4. 2008 - 18:04)

Tak to je Mirko velká škoda,že nemáš kameru,klidně bych ti za to video i zaplatil.Ještě raději bych si však na té šišce pošmákl.

Mirka (Ne, 6. 4. 2008 - 16:04)

Tak kluci ted sem byla na záchodě a já sem tu šišku nemohla zesebe vytlačit. Tohle se mně už dlouho nestalo. Už koukala ven a né a né vylíst. Musela sem si rukama pomáhat a roztahovat dirku aby vylezla. Já ten pocit při kadění miluju ale ted sem z toho byla docela nervozní. Škoda že nemám kameru.

Návštěvník (Ne, 6. 4. 2008 - 14:04)

Jsem moc smutna po precteni prispevku asi nejsem normalni delalo se mi spatne a potrebz vykonavam uplnem soukromi a nejsem ani nanikoho zvedava.Musim na psychynu.Valejte se dal ve svych vykalech.

hovnomil (So, 5. 4. 2008 - 09:04)

Radano, můžeš mi napsat víc o těch Vašich hovnohrátkách? Rád bych se ještě něco přiučil. Jinak ty tvoje hovna nemají chybu, mně taky potěšila i když byla věnována Hovnovcovi.

Reklama

Přidat komentář