Reklama

kakání partnerky

Petr (Pá, 14. 3. 2008 - 12:03)

Tohle téma je super taky se mě líbí když partnerka předemnou kaká je to děsně vzrušující.

Radka (Pá, 14. 3. 2008 - 12:03)

O anonymove fantazii svedci mimo jine i to, jak primitivne pise a to, ze neni schopen si vymyslet zadny nick. To jsou nejvetsi hovada na doktorce, ktera si neumi ani vymyslet nick. Je to pro jejich lebky moc velka zatez.

Dromedár (Pá, 14. 3. 2008 - 12:03)

anonyme, mě to přijde, že jsi totální debil.Tohle téma tu existuje už přes 4 roky a ty tady budeš nějaké nové pako, protože většinou si už našeho milého tématu kakání partnerky nikdo nevšímá. Seriózní diskuse o sexuálním kakání u nás nikde momentálně neexistuje. Viz příspěvky Ilonky. Jak sám vidíš, diskuse je už poměrně rozsáhlá a nikdo tě nenutí to tady číst. Můžeš si číst o hračkách na pískovišti. A co tvoje sexuální fantazie, blbečku? Misionář a konec. A ještě si myslíš, jak v tom jseš dobrej, chudáku!

Návštěvník (Pá, 14. 3. 2008 - 11:03)

Jdete si na Xchat - tam je takovych mistnosti a lidicek stejneho razeni, ze se muzete o tom bavit cely dny a hodiny a neotravujte tady. Asiatky v tom taky vynikaji. Co si tak neco najit na netu?
Pro Dromedara: ja si predstavuji uplne jinou sexualni fantazii. Co tak se vyvalet se svinkama v chlivu. To by bylo ono !!!!!To by bylo vzruso co ? :DDD Zkus to, hlava ti pujde ze vseho na plne obratky. V tvem pripade bych navstivil fekalumsomableskum.- je to suprovy a nic to nestoji :D KRETENE

Clement (Pá, 14. 3. 2008 - 10:03)

Mimina jsem odchoval už 2, ale na pokaděným miminu není nic sexy. Teda pokud se nejedná o nějakýho šílenýho pedofila. Vzrušení z kakání se dostavuje jen při odchodu hovínek u sexuální partnerky nebo u jakékoliv přitažlivé ženy. U homoušů a leseb je to asi i u stejnýho pohlaví, ale to neznám, páč jsem čistej heterák.

Návštěvník (Pá, 14. 3. 2008 - 10:03)

Tak si vy uchyláci pořidte mimino a budete vidět jak to leze ze zadečku. Brzo vás přejdou tyto uchylácký choutky.

Dromedár (Pá, 14. 3. 2008 - 05:03)

Kakání partnerky je zcela normální záležitost. Spousta lidí si myslí, že to je úchylka, ale to si myslí jen lidi bez sexuální fantazie. Nemyslím, že by bylo normální exkrementy jíst, ale mrknout se, jak to leze ze zadečku, na tom celkem nic není. Otrava je, že si my, kteří to máme rádi, tady nemůžeme pokecat, protože nám tu diskuzi nějací zakomplexovanci kazí vyjádřeníma typu Toník s koulema. Tak co, Pavli, pod kterým smrčkem ses naposled vykakala?

smith (Čt, 13. 3. 2008 - 22:03)

jste hovada!!!!!!!

BP (Čt, 13. 3. 2008 - 21:03)

Hrbatá: Promiň,ale kecáš blbosti.Neříkám,že to není úchylka,ale je to naprosto neškodná úchylka,jsou mnohem mnohem horší úchylky,které jsou pro společnost i velmi nebezpečné.A nevím,proč by mě mělo dítě přistihnout při tom,jak mi partnerka kaká do pusy,nejsem blb.Neskutečně to dramatizuješ,chápu,že máš k tomu odpor,ale fakt přeháníš.Tebe se to přece netýká,tak vo co de, a nevím,proč bych s tím měl něco dělat,jde o normální sex.

Hrbatá (Čt, 13. 3. 2008 - 21:03)

A nám se zvedá z tebe.Tohle je úchylka hodna Chocholouška.Fakt by jsi s tím měl něco dělat.Až budeš táta a děcko tě přistihne jak sere tobě máma do huby a ty to žereš asi to nerizchodí.

BP (Čt, 13. 3. 2008 - 20:03)

pipi: Tak pracovat jako odpadní roura rozhodně nemůžu.Vůbec nic nechápeš.Nakakat do pusy si nechám jen od holek,které jsou krásné a hrozmě mě přitahují,jinak se mi z toho taky zvedá kufr.

pipi (Čt, 13. 3. 2008 - 20:03)

BP:no hlavne ze ti chutnalo..uchyle nenazrana.muzes pracovat jako odpadni roura pro zachody...

Hrbatá (Čt, 13. 3. 2008 - 20:03)

Máš to radši prošlý prdelí?

BP (Čt, 13. 3. 2008 - 20:03)

Hrbatá: Tak na to já nejsu,myslím tou pusou,to bych se taky poblil.

Hrbatá (Čt, 13. 3. 2008 - 19:03)

To máš dobrý BP a kdybych tam byla já,ještě bych ti přidala a to by šlo pusou a pěkně by ses přežral.Možná by tě i potom pálila žáha.

BP (Čt, 13. 3. 2008 - 19:03)

Pipi: A proč jako sranda končí? To je každého věc ne?Já se přiznám,že jsem byl s jednou holkou,která mě opravdu strašně přitahovala,byl jsem z ní prostě totálně hotovej.Byli jsme trochu připití a ona se mi pak,na mé přání,vykadila do pusy.Většinu jejího obsahu jsem snědl a vůbec to nebylo tak hrozné,jak se může zdát.Při pohledu na její krásnou prcinku jsem prostě nemohl jinak.

pavla (Čt, 13. 3. 2008 - 19:03)

Kdo je u tebe tonik s koulema?:o)No mysli si co chces.docela jsem se ale zasmála :o)))

pipi (Út, 11. 3. 2008 - 12:03)

no ja vzdy manzela vyhodim z koupelny,kdyz se mi chce kadit a on me taky vzdy upozorni at odpochoduju,pri predstave ze na me nekdo kouka,tak to bych se asi nevykadila,je to ,ale kazdeho vec jesli to vadi nebo ne pokud to nehranici s uchylnosti,tak to je hnus..je plno uchylaku kteri vylozene cekaji az se dotycna osoba vysere a si pak hovinka daji jako odpoledni dezert..tak tady podle me uz sranda konci..

Návštěvník (Út, 11. 3. 2008 - 11:03)

pavla to je pěknej Toník s koulema.

pavla (Po, 10. 3. 2008 - 18:03)

Jinak holky,jak to vy děláte,když jdete někde v lese?jaké místo si vybíráte,když jdete kadit?ja to mám ráda třeba za hustými smrčky,kde mám úplné soukromí

Reklama

Přidat komentář