Reklama

kakání partnerky

Prdýlek (Po, 10. 3. 2008 - 18:03)

Nikdy neříkej nikdy, jde o to, jestli o to vlastně stojíš. Kdyby šlo o společné kadění, třeba by ti něco vylezlo. Nám to s přítelkyní jde dobře a přitom ani jeden jsme to s dřívějšími partnery nezkoušeli. Děláme to jenom venku, v lese, na louce, různě. Mě z toho vždycky stojí, když vystrčíme prdelky a čekáme, až to bude. Já začínám první, přítelkyně se uvolní, taky až když vidí, že už mi hovno začlo lézt.

pavla (Po, 10. 3. 2008 - 17:03)

Myslim,ze tezko.i kdybych byla ochotna to udelat,maximalne bych sedela na bobku,ale neslo by to.jednou jsem byla s kamaradkou,na cundru.kadily jsme spolu v lese a to bylo docela fajn.ale to byla holka.

Prdýlek (Po, 10. 3. 2008 - 17:03)

Pavlo, možná si jen nepoznala někoho, ke komu bys měla takovou důvěru, že bys to před ním byla schopná udělat. Milovat se taky nejde s každým!

pavla (Po, 10. 3. 2008 - 16:03)

Jenze ja bych se nevykadila,kdyby na me nekdo koukal.neslo by mi to!

Luboš (Ne, 9. 3. 2008 - 22:03)

No jasně, to už tu rozebíral i psycholog. Holky se raději vykakají v soukromí a užijou si to jen tak pro sebe, A my kluci bychom přitom nejraději koukali svým partnerkám do prdelek. Ale když se taková holka jako Pavla zamiluje, určitě se nechá přesvědčit.
No a většina lidí se vysere a nic z toho nemají. Ale pro ty tahle diskuze není. I když sem tam se taky ozvou. Fuuuj, hnus, blééé, na poblití a podobné hlody! Čau všem kadivcům a hlavně kadivkám! Buďte na svou úchylku hrdí!

Pavla (Ne, 9. 3. 2008 - 20:03)

Já se teda vykadim rada,hlvane nekde v prirode,ale v soukromi!kdyz ho nemam,nejde mi to.rada si dojdu nekde na louce nebo v lese a asi me to i vzrusuje protoze jsem po tom i chvili na bobku masturbovala (samozrejme jen sama).a muzu se take poradne podivat,co jsem vytlacila kdyz jdu nekde venku.

JohnKey (Pá, 7. 3. 2008 - 20:03)

Ahojte, to helso to neni jake to je?

........... (Pá, 7. 3. 2008 - 17:03)

Jdi do prdele Lorde Hoven.

ia (Pá, 7. 3. 2008 - 17:03)

Heslo je : Posersiprsa

........... (Pá, 7. 3. 2008 - 15:03)

A nevíte ho někdo náhodou? Proflákněte ho tady. Díky.

N (Pá, 7. 3. 2008 - 12:03)

Na přehrání toho videa z Rapidu je třeba heslo

Sabina (Pá, 7. 3. 2008 - 08:03)

Nemohu říct, že by mne to přímo vzrušovalo, spíš asi ne. Necháváme si doma otevřené dveře na WC i při velké, takže vidím, jak si přítel sundává džíny, boxerky, usedá na mísu a ihned po dosednutí pořádně prdne. Je to takové tabu a možná mne to i přitahuje. Vím, že zrovnatak on po očku mrkne, když tam sedím já. Ale nikdy to nedošlo tak daleko jako třeba u Marka, že bychom kadili společně. Kdyby to přítel navrhl, možná bych se nechala přesvědčit. Ale asi mu to stačí taky takhle.

Marek (Pá, 7. 3. 2008 - 07:03)

S partnerkou chodíváme na pěší výlety a samozřejmě se stává, že se to doma po ránu nestihne nebo nepovede. Občas se přirozeně stane, že to přijde na oba zároveň. Nekadíme bezprostředně vedle sebe, ale obyčejně na dohled i na doslech. Je to takové naše polotabu, moc o tom nemluvíme, Jednou jsme si ale říkali, že nás oba trochu vzrušuje, že prožíváme ten příjemný pocit vyprázdnění - navíc v přírodě - oba zároveň, že se slyšíme vzdychat při tlačení, někdy i vidíme výraz obličeje, že je to trochu jako společný orgasmus, který spolu často míváme. Doma ale zásadně respektujeme soukromí toho druhého.

(Čt, 6. 3. 2008 - 23:03)

Je to na blití....

heinrich (Čt, 6. 3. 2008 - 18:03)

http://rapidshare.com/files/97449371/Colo.rar

anonym (St, 5. 3. 2008 - 14:03)

Nemám holku. Nevíte o videu, kde holky kadí?

anonym (St, 5. 3. 2008 - 14:03)

Nemám holku. Nevíte o videu, kde holky kadí.

Návštěvník (Út, 4. 3. 2008 - 14:03)

HOVADA

Karel Kakavý (Út, 4. 3. 2008 - 14:03)

Já myslím, že to je velmi vzrušující detailně pozorovat, jak partnerce odchází stolice. Jak už tu někdo psal, rád bych si to natočil i na video, abych se u toho mohl později vyhonit. Moje partnerka mi to však nedovoluje. Můžu jen vzrušeně zírat.

Zvědavej Franti (Út, 4. 3. 2008 - 14:03)

...ale mně se to líbilo. A Renata ještě víc, protože si jí představuju jako hajzl bábu.

Reklama

Přidat komentář