Reklama

kakání partnerky

Hovnoúchyl (Pá, 25. 1. 2008 - 16:01)

Já jsem Hovnoúchyl a chci, abyste tu začli zas diskutovat o kadění a vo hovnech. Když jsem konečně našel takovou dobrou diskuzi, tejden tu nikdo není.

Danilek (Pá, 18. 1. 2008 - 21:01)

CHtěl bych pozdravit Renatu,jeji napsané téma opravdu povzbuzuje k tomu zkusit to s ní jestli by mi ukázala to kadění moc rád se budu dívat na její zadeček.Budu se těšit na setkání.

vojín Kefalín (Út, 15. 1. 2008 - 08:01)

Jednou jsem pařil celý víked. No prostě mě to drželo jako čubu štrejchování. V pondělí rano jdu do práce. Na vrátnici u píchaček zrovna fronta jak za komoušů na banány. Na mě to zrovna přišlo, to prostě nešlo udržet. Já se tak zasral, to se ani nedá popsat. Já jsem si myslel, že se hanbou propadnu. Proto já jsem si to sraní už užil a už nepotřebuji by mě ještě někdo posral.

Lucien (Po, 14. 1. 2008 - 16:01)

Ale to se nedá naučit? Zeptej se, Báro, sama sebe, jestli ráda sereš. Já jo, to už od nějakých 14 let. Prostě ten nepopsatelnej pocit, jak ti tlustý hovno leze prdelí. Od toho je jenom krůček, abys sdílela s někým pocit sousrání, nebo jak to nazvat.

vojín Kefalín (Po, 14. 1. 2008 - 15:01)

Já taky. Proto občas čumím jako péro z gauče.

BÁRA (Po, 14. 1. 2008 - 09:01)

Vojíne ty tu řešíš nějaký sraní na záda,to taková Nadržená si na tom ještě pochutnává a pěkně si u toho pomlaskává.Jak to tak sleduju,tak si připadám jako absolutní začátečník. :-))

vojín Kefalín (Ne, 13. 1. 2008 - 08:01)

To musí bejt teda síla to sraní na ty záda. Doufám, že to má alespon na tuho.

holoubekos (So, 12. 1. 2008 - 13:01)

já když sedím na wc a kadím zároven si ho honím

holoubekos (So, 12. 1. 2008 - 13:01)

ležím na zádech ona mě ho masturbuje a zároveň kaká na mě

bobek (So, 12. 1. 2008 - 13:01)

Miluško chci tě posrat!

Radek (So, 12. 1. 2008 - 07:01)

Miluško, mě se chce zrovna silně kadit, sotva držím půlky u sebe. Ale na tuhle diskuzi o kakání koukám jako blázen. SRÁT MĚ TAKY BAVÍ, JE TO PŘÍJEMNÝ ZAČÁTEK NOVÉHO DNE. Ale že by mě u toho musela pozorovat přítelkyně, jak mi leze hovno z prdele nebo já jí. Tak to mě připadá silně úchylácký. Máme s přítelkyní intimně velmi otevřený vztah. Takže někdy třeba prohodím, že jsem se skvěle vysral a ona odpoví, že to bylo poznat, že nemohla na hajzlíku dejchat. Ale čumět na ní při kakání, to teda fakt ani trochu netoužím.

Hovnan (So, 12. 1. 2008 - 07:01)

Hovno sracka seru vam do drzky hnedy smradlavy hovna libi se vam to urcite vy sraci zasrany. Serou se mi hovna z prdele a seru vam je do huby polykejte vy zasrany sraci nepo vas poseru este vic hovnama. Hovno hovno tmave hnedy a hovno svetle hnedy se mi sere z prdele vam do huby abyste ho sezrali vy hovnosraci. Mazu vas po drsce hovnama, hovnama zhovnenejma zasranejma hnedejma smradlavejma, cejtite to? Uz to bude hovnomilove, uz vas poseru a budete z toho udelany v halde zasranejch hoven jako hovnomrdi kterejma ste vy hovnivalove zhovneny zasrany hnedy pomazany.

Miluska (So, 12. 1. 2008 - 07:01)

Kakam kakam, kakate taky? Taky kakam, neni kakani nadherny a bozsky? Chcete se mnou kakat? Kakala bych az bych se z toho pokalala, kakankove moji mili. Kakejme hezky vsichni spolu jako kakanci kakajici pokakani, kterymi jsme. Ukakanci jsme takovi pokakani, zejo?! Vy kakalkove kakankove moji, ja vas miluju a chtela bych vas vsechny pokakat a nakat vam do pusinky. Chce se vam kakat?
Vase ukakana Miluska.

Návštěvník (So, 12. 1. 2008 - 03:01)

www.2girls1cup.com

Jana (Pá, 11. 1. 2008 - 15:01)

Poradíme Vám jak zdravě, bezpečně a dlouhodobě zhubnout. Přizpůsobíme se Vašim potřebám i životnímu stylu. Garantujeme Vám dosažení cíle. Malá informace zde: www.hubnuti.unas.cz

Renata (Pá, 11. 1. 2008 - 14:01)

S nikým se o tom moc nebavím, protože to je trapné téma, ale já chodím na velkou ráda. Chce se mi hned po probuzení každý den a je to velmi příjemné se dokonale vyprázdnit. Jistě musí být člověk zcela zdravý, žádné hemoroidy, Crohn apod. Ani obyčejný průjem není příjemný. Ani když vás bilí břicho, to taky není moc. Dobrej je ten tupý tlak, kdy si pohodlně sednu a konečník se vyprázdní bez tlačení. Jenom dotlačím zbytky. Žádný kluk mě přitom nikdy pozorovat nechtěl, z toho si myslím, že to moc běžné není. Kdyby mne chtěl při kadění pozorovat, klidně bych mu to dovolila.

deri (Pá, 11. 1. 2008 - 13:01)

kamaradka trpi Uůlcerozni kolitidou -je to zavazne onemocneni a pro ni je tato potreba utrpeni a muze ses stat ze nekdy nedobehne takovych lidi je celkem dost trapi se tim ale rozhodne proto nejsou cunata a o vzruseni nemuze byt rec.

Kadivka napsala (Pá, 11. 1. 2008 - 10:01)

24.11.2007 23:37:17
Takových lidí je mnohem víc, ale nikdo se s tím nechlubí. Kakáníčko je totiž zcela tabu. Příroda mi naštěstí nadělila kadění třikrát denně, tak si to užívám. Ale chci, aby to vždycky bylo co největší množství. Není potřeba se cpát bezuzdně. Je třeba jíst potraviny s co největším odpadovým potenciálem, zelenina, ovoce a tak. Nikdy jsem se s touhle zálibou nikomu nesvěřila, ani manželovi ne.Máš pravdu, že skvěle se vysrat je skoro lepší než sex... Teda jak kdy....

Návštěvník (Čt, 10. 1. 2008 - 14:01)

ježiši fuj!

Sráč (Čt, 10. 1. 2008 - 13:01)

Holky, nééééé+k+BÁRA, to je totiž průser, hovno provonět nelze. Nebo lze, ale není to nic platné. Hovno má mocný odér a přehluší všechno. Přítelkyně se může vždycky zbláznit, když si u velké nechám otevřené dveře na WC. Že bych jí posral a jí se to líbilo, to si ani nedovedu představit.

Reklama

Přidat komentář