Reklama

kakání partnerky

nedůvěřivej (Út, 4. 3. 2008 - 12:03)

Frizére to vykládej bábě před spaním vo tý posraný kocně, ta ti to možná uvěří, ale né mě ! Ty večerníčku!!

Renata (Út, 4. 3. 2008 - 12:03)

Hell666, to máš tím, že ženský mají většinou stolici sušší, tak se jim snadněji utírá. Tos popsal vtipně.... smrad na celou síň.... to znám, když se miláček vysere. Má ty hovna pěkně mazlavý. A vždycky spotřebuje hromadu papíru. A vzhledem k tomu, že si snadno rozedře prdel, tak musím kupovat co nejměkčí. A s tím smradem, my ženy se snažíme jíst tak nějak zdravěji a dáváme si pozor na divné potraviny. Miláček spráská dohromady koláč, plísňový sýr, zavináče, pivo, marmeládu, uzený koleno atd. Pak nemá smrdět! Ale jeho hovna se mi líbí. Velikost je impozantní a jsou to hezký kousky, takový ty pořádný káblíky, ne nějaké rozpatlané skorosračky, což má dneska hodně lidí. Já sedím na WC na kraji, právě pro to, aby hovna nežbluňkaly. Doma, jelikož jsme občasní sračičkové, máme plošinový hajzlík, aby nám hovna nikam neuplavaly. Ve vodě ani nejsou pořádně vidět. Kadění v pokoji, to už je na nás moc silný kafe. Většinou si to užijeme na WC a tak dvakrát do roka někde venku. A jinak, proč si neřekneš partnerce, aby ti to všechno předvedla? Nebo to není ta tvá správná ženská s velkou prdelkou?

Friezere, (Út, 4. 3. 2008 - 12:03)

teď ješte tu o Karkulce, ano?

Friezer (Út, 4. 3. 2008 - 12:03)

Ahoj, tuhle se mi stala dost podivná příhoda, sbalil jsem na jedné párty jednu slušně vypadající kočku, která se chovala a vypadala jako opravdová dáma na úrovni, opravdu luxusní kočka, tak jsem do ní lil jedenm drink za druhým až byla opilá, což jsem zrovna nechtěl, ale moc toho nesnesla, tak jsem navrhla, že pujdeme ke mě souhlasila, zavolal jsem taxi a již značně unavenou jsem ji podpíral a pomáhal ji do auta, kde mi usnula, kosek před cílem s ní vyšel divný zvuk a taky se po autě rozlil docela silný puch, tak jsem si pomyslel, proboha hraje si na dámu a klidne si tady takhle strašlivě prdne, jenže když jsem ji pomáhal z auta zjistil jsem že to nebylo prdnutí, ale že se mi v tom taxiku tahle dáma pokadila jako malá holka, měla celý zadek napěchovaný hovnama a prosakovalo to:-(( přitáhnul jsem jí na horu a tam se ji snažil probrat, když přišla k sobě tak se mi omluvila a v klidu odkráčela do koupelny, s tím že se jí to někdy když se opije stává, no mě to vcelku rozhodilo, tohle jsem ještě nezažil, no nic naplat, když už byla opět čistá a voňavoučká, tak jsme si užili krásný sexík:-))

Hell666 (Út, 4. 3. 2008 - 12:03)

U mě to bude spíš představa ještě z dětství. Když jsem byl malej bydleli jsme s našima v paneláku. Znáš ty záchody v paneláku, kdy není kam vyvětrat..... Když šel otec na velkou tak to byl kolikrát smrad na celou předsíň. Ale když šla mamka tak nikdy! Občas přede mnou chodila ve spodním prádle, nikdy jsem si nevšiml že by měla na kalhotkách na zadku něco hnědýho. Já na trenkách občas ano, a to jsem se utřel pořádně. Tak jsem si jako dítě myslel že kadit snad chodí jenom chlapi.....
Tak bych chtěl vidět jak to u ženských funguje. Kam se dává ta sukně, aby tam neplandala? Navíc ženy si určitě sedají nějak na stranu, aby nebylo slyšet ani žbluňknutí hovna do záchodu. A jak se žena utírá, že má prádlo úplně čisté i když si zadek neumyje? Jak se žena utírá po čurání a jak se přebaluje, když má menstruaci? Nejde mi o to kadit před sebou v obýváku do kýble nebo dokonce po sobě. Jde mi o tohle, prostě vidět jak to u ženských funguje.
Navíc se mi velkej zadek u ženy moc líbí a moc mě vzrušuje. Když vidím nějakou boubelku, která ještě prdelku sebevědomě odhaluje (černá sukně nebo těsný džíny) tak se mi za pár vteřin postaví. Při análu mám takový orgasmus že u toho skoro omdlím. Nejvíc mě vzruší když to chce ona, třeba s tím i přijde a nestydí se (klidně když při tom řekne "čuráka do prdele"). Ženy které nemají velkej zadek mě nevzrušujou.

Renata (Út, 4. 3. 2008 - 10:03)

Hell666, proč bys měl nesnášet, aby žena koukala, jak si utíráš zadek? Kdyby ti pak dovolila naplnit všechny tvé představy? My s manželem někdy provozujeme kakací hrátky, ale moc často to není. A předvedeme si všechno, co k tomu patří. Kakačka je good.

Hell666 (Út, 4. 3. 2008 - 08:03)

Mně se taky moc líbí boubelky s velkým zadkem. Úplně nejvíc pokud má taková žena černou hodně obtaženou sukni a halenku, nebo modrý těsný džíny a tričko. Moc rád takové ženě zadek olizuju a při análním sexu prožívám ty nejsilnější orgasmy.
Moc mě vzrušuje představa že by se žena přede mnou vykadila normálně na záchodě. Že bych ji viděl jak si vyhrnuje sukni, jak čurá, kadí, jak si utírá zadek, obléká se, splachuje a umyje po sobě WC. Potom by mě nechala abych jí v koupelně umyl prdelku, olízal a nageloval a nakonec si to nechala udělat pořádně do zadku a prožila přitom orgasmus.
Je to taková moje fantazie, ale asi nemožná. Taky bych nesnesl aby se na mě žena dívala jak si utírám zadek. A ženské se stydí ještě mnohem víc.

Návštěvník (Po, 3. 3. 2008 - 16:03)

hovna sou hnus
chcaní je hnus
pokaváď si to děláte na sebe a do sebe
ale jinak serte si na palice chčíte si do huby a hlavně si to nechávejte doma.

papa (Po, 3. 3. 2008 - 15:03)

jani chtel bych byt u toho,,soustilek28"seznam.cz

Radek (Po, 3. 3. 2008 - 01:03)

Nikolo, pak už je od toho jen kousek, když s někým máš intimní vztah, společně se vykadit. Musí mít k tomu ale oba sklony, většina lidí bere hovna jako hnus. My jsme se kdysi s přítelkyní u společného kadění pěkně vyblbli.

nikola (Ne, 2. 3. 2008 - 22:03)

No,já se tedy vykadím ráda,hlavně v přírodě,ale potřebuju tedy úplné soukromí a pak si to docela užívám. Vždy hledám hezké a nerušené místo,někde v lese nebo za křovím.A pak si to docela užívám a nespěchám.Sednu na bobek a čekám,až to přijde.Žádný stres, jen tak relaxuju a kadím, bez tlačení.A ždádná voda mi nešlouchne na zadek :-).Musím přiznat,že mě to možná i trochu vzrušuje,ale nikdy bych to nechtěla nikomu ukazovat!Potřebuju být sama. A vykadit se do trávy nebo jehličí je moc příjemné!

iq (So, 1. 3. 2008 - 14:03)

http://cz.iq-test.eu/?d=7187 vydělej si bez práce :)

Návštěvník (So, 1. 3. 2008 - 13:03)

je to je téma

Bob (So, 1. 3. 2008 - 13:03)

No já nevím, možná jsem fakt úchyl, ale mě hrozně vzrušuje, když žena kadí, ale mám tím samozřejmě na mysli jen ženu, která mně fyzicky přitahuje.Mě se na ženské nejvíc líbí zadek a když sedí a tlačí tak okamžitě stanuju.Také hrozně rád ženě zadek lížu,nemůžu se toho nabažit.

Radek (So, 1. 3. 2008 - 13:03)

My jsme to kdysi s mojí holkou zkoušeli, vysrat se doma, pěkně jsme to srovnali na jednu hromadu na noviny v mém pokoji. Ale ten smrad byl úděsný a nikdy jsme to neopakovali. Nejhorší bylo, že to šlo hrozně špatně vyvětrat. Za tři hodiny přišla máma domů, nakoukla mi do pokoje a povídala, tady je nějaký divný vzduch, jak kdyby se tu někdo pokadil. S přítelkyní jsme na sebe mrkli a začli se smát.... ani netušila, jak blízko byla pravdě.

exkrement (So, 1. 3. 2008 - 13:03)

Nevim zda je to tabu. My s pritelkyni kadime i v obyvaku. Proste je to prirozene, jen je treba potom dodrzovat cistotu..

do prdele (Pá, 15. 2. 2008 - 13:02)

co to je, jo zajmala, co to debilní nikdo píše, to jsou všichni sráči dementi? když jsem si tu pracně přečetl všechny příspěvky, jsou to buď od úchylných géniů nebo od dementů. Jediné, co mi po dlouhé době sedlo, byl příspěvek od Radka. S tím souhlasím.

nikdo (Pá, 15. 2. 2008 - 12:02)

jo zajmala

Návštěvník (Čt, 14. 2. 2008 - 17:02)

je to normální když člověk kaká já taky kakám před slečnou jákakám a ona mě ho hladí

Radek (St, 13. 2. 2008 - 11:02)

Lukáši, já si zas myslím, že těch lidí tak málo není. Spíš je to o komunikaci, protože kadění a hovna jsou totálně tabu. Já jsem to zažil se svou druhou partnerkou, je to už dávno, chodili jsme spolu od 17 do 20 a kdykoliv byla příležitost, kadili jsme před sebou. Vždycky venku, na záchodě nikdy, smrad z hoven je trapnej. Pak jsme si obhlídli i svoje výtvory, třeba dneska se ti poved pěknej kabel a tak. Náhodou to bylo docela dobrý. Byl v tom kus srandy, ale i vzrušení. Jednou jsme společně o víkendu nasrali našemu protivnému školníkovi na gymplu před dveře, když byl s celou rodinou pryč. Vyšetřovalo se to, ale nepřišli na nás. Nikdy později se mi to s dalšíma přítelkyněma nestalo. Dělal jsem jemné náznaky, ale byla to nechytačka. Žiju bez toho a svět se nezboří. S tou mojí kakací ex-přítelkyní se dodneška příležitostně stýkáme jako kamarádi, ale nemluvíme o tom. Došlo na to asi až před měsícem, kdy jsem jí pozval na večeři a kdy na to poprvé přišla po letech řeč. Jenom jsme si řekli, že už to nikdo z nás s nikým jiným nezažil.

Reklama

Přidat komentář