Reklama

kakání partnerky

nééééééé (Čt, 10. 1. 2008 - 12:01)

Báro, já taky nejsem zrovna puritánka, ale co je moc, to je moc.
Prostě jsou potřeby člověka, které se zahrnují mezi ty osobně intimní a nikdo mě nepřesvědčí o tom, že je to normální, kálet po sobě o smradu ani nemluvě, není nad sex, který je provoněný a ne plný smradu.

BÁRA (Čt, 10. 1. 2008 - 12:01)

Kláro to teda fakt sory,ale mě to příjde taky víc než dost nechutný a to jsem pro každou prasárnu,řekni mi když jste se dostali v perverzu až sem,co bude následova?Začnete po sobě zvracet?

Klára (Čt, 10. 1. 2008 - 10:01)

Milé néééé, intimní vztah dvou lidí může fungovat, pokud se na všem ty lidi dohodnou.
Jedna věc je citová stránka vztahu a druhá věc sexuální stránka. Vzájemně se to sice prolíná, ale každá dvojice má všelijaké věci, které spolu jiní lidé nedělají. Některé dvojice mají sex nudný, což já považuji za horší než nějakou malou perverznost. A jak tu již bylo řečeno, když třeba partnerka nechce dělat příteli orál, může to vést k daleko větší sexuální disharmonii než třeba velká perverznost, na které se shodne jiná dvojice bez problémů.

nééééééé (Čt, 10. 1. 2008 - 09:01)

Nezlob se, ale vylučují, Kláro. Taková hovno romantika. Nějak mi to do sebe nezapadá.
Je to perverzní úchylka a můžete si to tu obhajovat, jak chcete a když je to úchylka, tak to není běžné a úplně až tak přorozené.

Klára (Čt, 10. 1. 2008 - 09:01)

Klasické hovno je taky krásné. Já s přítelem taky občas provozuju kakací hrátky a myslím, že máme vztah něžný i romantický. Hovínka to snad nevylučují, milé néééé!

nééééééé (Čt, 10. 1. 2008 - 07:01)

Já zírám, tady už sex postrádá něžnost, romantiku a všechno krásný s ním spojený.
Jste normální dobytkové, krásu milování jste přehlušili žumpou plnou hoven. Seru na vás, nebo radši ne, to by vás asi nepotrestalo.

Radka (St, 9. 1. 2008 - 22:01)

Přítel to taky miluje, říká, že to je úžasná podívaná, jak se mi dírka rozevře a hovno vyleze. Je to čuně, ale co bych pro miláčka neudělala!

Martin (St, 9. 1. 2008 - 21:01)

Ano mne desne vzrusuje divat se na hezkou holku jak se jeji prdelka otvira a leze z ni poradne velke,tluste a dlouhe hovinko!Mam to zazite s mou kamoskou,nebyla proti a udelala mi to na brisko.Muj penis to jaksi nevydrzel ale to uz tak byva,pocital jsem s tim ze se vystrika.Muj nazor je ze by jste si to zkusit mneli.

Vanda (St, 9. 1. 2008 - 17:01)

Piss,ano,přetrpím na Radkovo přání,ale sračky? Nikdy! Přijde mi to dost nechutný

vojín Kefalín (St, 9. 1. 2008 - 17:01)

Holky máte recht, na tohle musí bejt asi silnej žaludek. Jako sestry máte u mne obdiv.

Návštěvník (St, 9. 1. 2008 - 16:01)

souhlasim ze na tom nevidim nic uzasnyho taky delam sestru.

Valja (St, 9. 1. 2008 - 16:01)

No jo, ty budeš asi sestra. Ale ono je něco jiného vidět srát cizího chlapa a nebo přítele, ke kterému máš nějaký vztah!

Návštěvník (St, 9. 1. 2008 - 15:01)

tak na takovou věc bych nepřistoupila.vidět chlapa čůrat budiž,ale kakat,tak na tom nevidím nic vzrušujícího.to mám v práci denně.

Sabina (St, 9. 1. 2008 - 15:01)

Část kluků tyto tendence má. Můj současný přítel je vzrušený, když mne pozoruje při čůrání, ale i při kakání. Je to můj devátý intimní partner v životě a žádný jiný kluk před ním to nechtěl. Ale co s tím? Docela ráda ho pozoruji i já jeho při čůrání. Ale nebereme to jak úchyláci, je to jenom příležitostně, většinou venku, prostě nás to celkově vzrušuje. Přítel by dokonce byl i rád, kdyby mi ukázal, jak kadí, ale to je na mne trochu silný kafe. Stačí mi ten zápach, když se jde ráno vysrat přede mnou.

BÁRA (Ne, 6. 1. 2008 - 22:01)

Čeho je moc,toho je příliš a to nejsem žádná světice.

koprt (Ne, 6. 1. 2008 - 19:01)

kakat hovna pozpátku

Loli (So, 5. 1. 2008 - 22:01)

No jo , Lenka to nějak nepochopila.Helča to myslela obrazně a taky mě to pobavilo, protože je to jenom nadsázka

Pro Alana (So, 5. 1. 2008 - 05:01)

www.2girls1cup.com

Alan (So, 5. 1. 2008 - 00:01)

Nebral bych to jako nějako něco úchylného. Již před lety mi vykládal strejda, muž s bohatými sexuálními zkušenostmi, že sexoval
s jistou baletkou z ND a ta po radovánkách vždy žádala, aby ho mohla pokadit. Vykládal mi, jak je to vzrušující, když z něžného zadečku leze macatý hovno.

Michal (So, 29. 12. 2007 - 12:12)

No, ono to tak bývá, že spousta žen se tváří, jakoby by prdy ani velká pro ně neexistovala. Už jsem tu jednou psal, že jsem měl přítelkyni, která v mé přítomnosti ani neprděla ani nekadila a to ani kdy jsme byli třeba spolu na dovolené. Buď na velkou nešla celých 14 dní nebo si našla nějakou krátkou chvíli, kdy jsme spolu nebyli. Má druhá manželka, se kterou teď jsem, prdí vesele a jde-li na velkou, důležitě mi sdělí, že se jde vysrat. Dle mého názoru jí to na atraktivitě neubírá. Psal jsem to jako reakci na příspěvek Lenky, která tu osočila Helenu, že není ženou, pokud prdí a kadí před mužem nebo se s ním o tom baví a že by si k ní nesedla ke stolu, ba dokonce neopřela ani kolo. Mě zas připadají psychicky narušené ženy, které se snaží vzbudit dojem že nekadí a neprdí. Když si má žena připrcne na WC, rozhodně mi to nepřijde jako něco odpudivého.

Reklama

Přidat komentář