Reklama

kakání partnerky

Návštěvník (Út, 4. 12. 2007 - 12:12)

No právě, ovládat by jste se měli všichni tady prasata nechutný.

Ilonka (Út, 4. 12. 2007 - 12:12)

Neposrala, já na rozdíl od tebe, seru, kdy to chci. I střeva se lze naučit ovládat.

Návštěvník (Út, 4. 12. 2007 - 11:12)

to Ilonka-To teda neni škoda, že tady nic takového neexistuje.To je jedině dobře.Neposrala si se náhodou?

Ilonka (Út, 4. 12. 2007 - 10:12)

Někdo to má spojené se sadismem, někdo ne. Myslím, že většina ne. S partnerem se stýkáme i s kaviárovou komunitou v SRN, jelikož tady nic neexistuje, což je škoda. My máme zájem je o lehký scat, čili pozorování odchodu hoven a sraní na tělo. Pak exkrement vememe a spláchneme do záchoda. Žádné matlání po sobě nebo dokonce konzumace. Takových je nás většina.

Msp (Út, 4. 12. 2007 - 10:12)

Mě by zajímal názor sexuologa na tento mizerný druh fetišismu. V šokujícím filmu 120 dní Sodomy, byli milovníci výkalů zároveň brutální sadisté. Tak jestli to jde ruku v ruce s touto úchylkou.

Andy (Út, 4. 12. 2007 - 10:12)

A Ty seš drban,pač tomu nerozumíš a neumíš vyzkoušet nic novýho.

Drban (Út, 4. 12. 2007 - 08:12)

Podvod nepodvod (to video), jste hnusáci,pokud se tím kocháte.

Ilonka (Út, 4. 12. 2007 - 05:12)

Je jasné, že na videu, které je komerční záležitost, se používá kakaová zmrzka! Proč taky nutit ty holky nutit jíst hovna? To ale nic nemění na tom, že v reálu existují lidi, kteří si hovna dají s chutí. Psala jsem tady už několikrát, ale zopakuju to. Kladný vztah k hovnům má asi 10-15% lidí. To je na základě rozsáhlé studie z USA. V Evropě je to tabu a nikdo se tím nezabývá.
Holky častěji než kluci se spokojí s tím, že si užijí jen své vlastní sraní, kluci mají větší touhu to zažít reálně. Pokud taková holka narazí ve vztahu na kluka, který tu chuť má, většinou k různým sracím hrátkám dojde. Někdo se spokojí s tím, že se při kadění pozorují, případně se na sebe vyserou a tím to končí. Někdo chce jít dál a rovnou to po sobě rozpatlává a někdo dokonce i jí. My s partnerem patříme do první skupiny. Při rozpatlávání hoven nebo jejich pojídání se nám dělá blbě, ale když má někdo na hovno chuť, tak proti gustu....

Antonin (Út, 4. 12. 2007 - 00:12)

A jeeeeeje, chytrak Pavel nam vysvetlil, jak se tyhle videa delaj. Jenze jestli si myslis ze tohle lidi v realu nedelaj tak si vedle jak ta jedle takze ty holky treba klidne lizou hovna.
A co kdyz si blejou do huby -taky trik? I kdyby to byla jen zmrzlina...bleeeee

Pavel (Po, 3. 12. 2007 - 23:12)

Fuj, to video je ale hnus.... Samozřejmě, je tam ale střih, je to fingovaný. Pro nechápavý: v tom okamžiku se vymění obsah skleničky (místo hovna se dá trochu rozteklej kakaovej nanukáč) a ten se pak líže.
Já strašně miluju když můžu olizovat hezký baculatý holce její velkej zadek. To je až neuvěřitelně sexy. Třeba tak, že ona si lehne na mě, vezme si ho do pusy, já si dám polštáře pod hlavu a olizuju jí zadek, klidně jí strčím i jazyk do prdelky. Ale ona musí být umytá!!! Nebo si koupíme gel, kterej chutná jako marmeláda, a ten pak přitom olizuju.
Taky je moc příjemný se nechat od holky počurat, to je moc příjemný, vzrušující a přitom takový dětsky milý. A nesmrdí to.
Ale kadit po sobě???? FUJ!!!!

Plynař (Po, 3. 12. 2007 - 22:12)

Sraní taky nemusím zato se mi libí když si hezká holka nahlas usere nebo grgne

Reny (Po, 3. 12. 2007 - 20:12)

ANDY, ani to zkoušet nechci, ale ráda si poslechnu, co je na tom tak úžasného, protože tuhle úchylku fakt nechápu. Všechno, ale tohle fakt ne!

Andy (Po, 3. 12. 2007 - 19:12)

Komu se to nelíbí,neví co je sex.Kritizujete jen proto,pač jste to ještě nevyzkoušely.

haha (Po, 3. 12. 2007 - 18:12)

Reny,moc doře...:) sraní už je hardcore.ale proti gustu..

Klára (Po, 3. 12. 2007 - 15:12)

Chuť na sraníčko ve vás je anebo není. Naučit se to nedá.

hovínečko,kamín (Po, 3. 12. 2007 - 15:12)

Já bych taky kakal

Návštěvník (Po, 3. 12. 2007 - 07:12)

Teda je to na zblití to video.Hnus, hnus, hnus.

Andy (Ne, 2. 12. 2007 - 20:12)

Já na tom nic špatného nevidím.Ráda se partnerům vykakám,resp.se před něma vykakám.Taktéž to miluju u partnera a ráda se pak posraná miluju.Pardon za ten výraz,ale je to tak erotické.

reny (Ne, 2. 12. 2007 - 19:12)

Fuj! Jednou mi přišel e-mail s videem, kde vietnamky prováděly tyhle nechutnosti a ještě na sebe zvracely. Od té doby, když vidím vietnamku dělá se mi špatně.

honza (Ne, 2. 12. 2007 - 19:12)

To video je úžasný , takovou haldu kaviáru bych rád rovnou od zdroje do pusy. mňam, jdu si dát aspoň kousek svýho. Dík a pište kdo to má rád na scatscat"seznam.cz

Reklama

Přidat komentář